Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi почала розробку прошивки MIUI 13

Опубліковано

Xiaomi почала розробку прошивки MIUI 13

Сьогодні, 28 квітня 2020 року, компанія Xiaomi офіційно представила громадськості операційну систему MIUI 12 для мобільних пристроїв, яка приносить з собою безліч нових можливостей і функцій, а однією з найбільш очікуваних її особливостей стала підтримка глобальної темної теми оформлення інтерфейсу Dark Mode, при включенні якої автоматично буде включатися режим темного інтерфейсу у всіх сторонніх додатках з підтримкою такої функції, тобто активувати його вручну відтепер не потрібно. Навіть не дивлячись на те, що нову прошивку ще не випустили, а вийти вона повинна до кінця червня 2020 року, розробники китайської корпорації вже приступили до розробки прошивки MIUI 13, причому її реліз цілком може трапитися в кінці цього року, або ж на самому початку наступного.

В офіційному співтоваристві Xiaomi в соціальній мережі Weibo, відразу після завершення презентації китайської корпорації, був запущений спеціальний опитування, в якому бренд хоче дізнатися, на що саме потрібно зробити найбільшу ставку в такій новій прошивці для її фірмових смартфонів. При цьому представник компанії уточнив, що операційна система MIUI 13 вже знаходиться в стадії розробки, тобто над нею вже щосили працюють фахівці, тому реліз трапиться в найближчому майбутньому. Користувачам пропонують проголосувати за один або кілька варіантів того, на що потрібно зробити найбільший упор в новому ПЗ. Подібним чином, що очевидно, китайська корпорація хоче визначити для себе, в якому напрямку їй рухатися далі.

Xiaomi почала розробку прошивки MIUI 13

За менш ніж дві години з моменту запуску опитування в такому вже взяло участь понад двадцять тисяч людей, і це при тому, що триватиме він ще більше тижня. Користувачам пропонують вибрати один або кілька варіантів відповіді з більш ніж двадцяти запропонованих. У число таких входять підвищення якості зйомки, збільшення швидкодії, підвищення часу автономної роботи, поліпшення якості звуку, розширення музичних можливостей, переробка анімацій, впровадження додаткових хмарних сервісів, посилення захисту та конфіденційності, поліпшення інтеграції з системою розумного будинку, нові функції для здоров’я, адаптація інтерфейсу під літніх людей, додаткові теми оформлення, а також інші варіанти.

Таким чином, що очевидно, тепер будь-який бажаючий може вплинути на те, якою стане нова операційна система в особі MIUI 13. Звичайно, можливо, компанія Xiaomi запустила таке опитування просто так, тому далеко не факт, що ті чи інші можливості, появи яких чекають всі користувачі, насправді виявляться впроваджені. Щодо нової прошивки поки що немає зовсім ніяких даних, та й бути їх просто не може, тому що процес її розробки почався тільки в квітні 2020 року, тобто вся робота ще тільки попереду, а вестися вона буде щонайменше в найближчі півроку, тому розраховувати на презентацію нової ОС раніше листопада-грудня не доводиться. Точних термінів її презентації і релізу поки що немає, проте з найбільшої ймовірності саме на початку 2021 року власники смартфонів від цього китайського бренду зможуть почати користуватися новим ПЗ.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

MOBILZONE

Бусифікація, СЗЧ, командири-здирники, корупція у ВЛК: що коїться в українській армії

Опубліковано

Бусифікація, СЗЧ, командири-здирники, корупція у ВЛК: нардеп Скороход видала всю правду про ситуацію

Раніше ми всі дуже весело сміялися з Росії, коли там показували насильну мобілізацію. А зараз ми помінялися місцями.

Нардепка Анна Скороход в інтерв’ю “Телеграфу” розповіла про ситуацію на фронті та найболючіші питання української армії.

За її словами, що багато військових просто розчаровані тим, що відбувається в тилу. Адже хтось заробляє на крові і не покараний за це. Наприклад, виявилося, що більшість тендерів Міноборони були завищені на 20 -50 відсотків від ринкової ціни, що означає велику корупцію в державному апараті.

Несправедлива мобілізація та корупція в ТЦК, яка вже давно не є таємницею. Зараз можна згадати з десяток, а то й більше, гучних кейсів – починаючи від скандального одеського ексвійськкома Борисова, теща якого має віллу в Іспанії, маєтків рівненського ексглави ТЦК Луцюка, який лупцював підлеглого биткою – до інших пересічних випадків, де працівники терцентрів причетні до “відмазування” ухилянтів від служби за гроші.

Також нардепка розповіла про шалені цифри в СЗЧ, – “Якщо ще літом СЗЧешників було майже 100 тисяч, то зараз ця цифра більша, адже мобілізують невмотивованих і при першому кращому моменті вони тікають“.

Інші тези, які озвучила Анна скороход

▪️Всі кажуть, що там в ТЦК всі бойові. Нічого вони не бойові, від сили тільки 40% були на фронті.

▪️Є історія, коли збирали гроші з хлопців, для того, щоб вирівняти у командування рівень заробітних плат. Тобто, командування не на передовій, не отримують «сотку» і вони збирали з хлопців гроші для вирівнювання своїх зарплат.

▪️Лікарям ВЛК дали чіткий наказ, якщо ти хочеш продовжувати працювати на своїй посаді, або якщо ти взагалі хочеш, щоб у тебе все було добре, то практично всі чоловіки мають бути визнані придатними.

▪️Корупція у війську, вимагання грошей з хлопців, недопущення на проходження ВЛК і лікування. А найчастіше це невиплата грошового забезпечення, або ж виплата у не повному обсязі.

▪️ Не виконаєш план — підеш штурмувати посадки. Ну певно, що перед тим, як піти працювати в ТЦК, людина повинна відчуту тягар військової служби на собі, щоб розуміти цінність життя та показувати приклад людям, яких вони мобілізують.

Висновок: Звичайно, багато українців і так знали про дані проблеми в Україні, але на загал їх мало хто освічував. Анна скороход не побоялася критики та озвучила, що турбує більшість українців. А як ми знаємо, озвучення проблеми це перший крок до її рішення.

Також читайте:

«Всі поховалися, а ТЦК погані»: що не так з українським суспільством.

Смартфон замість ТЦК: у Міноборони анонсували трансформацію “Резерв+”.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Україна може воювати ще досить довго: став відомий мобілізаційний ресурс України

Опубліковано

Україна може воювати ще досить довго: став відомий мобілізаційний ресурс України

Західні країни вважають, що Україна може воювати проти Росії ще «досить тривалий час» з огляду на її мобілізаційні ресурси. Про це пише видання The Financial Times.

На Заході підрахували мобілізаційні ресурси України та дійшли висновку, що Україна здатна вести бойові дії проти російської армії ще досить довгий період. За даними видання, на сьогоднішній день в Україні є 3,7 млн. потенційних призовників у віці від 25 до 60 років. І це без урахування молоді від 18 до 25 років.

Загальна кількість чоловіків призовного віку в Україні становить 11,1 млн осіб. З цього числа прибираємо 1,2 мільйона — це ті, хто вже мобілізований чи пішов на фронт добровільно. 2,9 мільйона чоловіків проживають на «окупованих» територіях, 1,3 мільйона втекли від війни за кордон , 1,5 мільйона є непридатними до військової служби, а 600 тисяч отримали бронь від мобілізації.

Таким чином, залишається 3,7 мільйона чоловіків, яких можна мобілізувати для боротьби з окупантом, вважає британське видання. Слід зазначити, що з цієї кількості приблизно 900 тисяч у жодному реєстрі не реєструвалися, тому їх ніби немає.

"Україна може воювати ще досить довго": Британське видання підрахувало мобілізаційний ресурс України

Також видання зазначило, що наразі Київ має намір мобілізувати до кінця року 160 тисяч чоловіків, щоб уповільнити наступ російської армії до інавгурації Трампа. Зеленський вважає, якщо ЗСУ покажуть значні успіхи на полі бою, то нова адміністрація США підтримає Україну і надасть військову допомогу.

Нагадуємо, що раніше радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван Джейк Салліван наголосив, що Київ має мобілізувати більше солдатів, оскільки нинішні проблеми на фронті зумовлені не браком зброї, а дефіцитом особового складу.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Технологія відновлення даних Google спростить перехід на новий смартфон

Опубліковано

Технологія відновлення даних Google спростить перехід на новий смартфон

Google запровадила покращену технологію відновлення даних на Android-смартфонах. Нововведення позбавляє необхідності вводити логін і пароль у кожному додатку після покупки нового смартфона.

Функція називається Restore Credentials (Відновлення облікових даних) і вже доступна розробникам. Вона потрібна для того, щоб при вході в обліковий запис Google на новому пристрої користувач отримав весь свій набір програм без необхідності вводити логін та пароль у кожному з них.

Технологія відновлення даних Google спростить перехід на новий смартфон

Функцію реалізовано за допомогою ключів відновлення. Для кожної програми ключ створюється під час авторизації та зберігається на пристрої, але може потрапити й у хмару Google, якщо увімкнено хмарний бекап. За допомогою останнього ключ переноситься на новий гаджет після входу до Google Акаунт і активується після завантаження програми. Причому процес повністю автоматизований, і вже під час першого відкриття програми чи гри користувач потрапляє у свій профіль. Сам інструмент є звичайним публічним ключем, що використовує інфраструктуру Passkey. Але поки невідомо, коли ця функція з’явиться на смартфонах.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Бусифікація, СЗЧ, командири-здирники, корупція у ВЛК: нардеп Скороход видала всю правду про ситуацію
MOBILZONE31 хв. тому

Бусифікація, СЗЧ, командири-здирники, корупція у ВЛК: що коїться в українській армії

Україна може воювати ще досить довго: став відомий мобілізаційний ресурс України
MOBILZONE2 години тому

Україна може воювати ще досить довго: став відомий мобілізаційний ресурс України

Технологія відновлення даних Google спростить перехід на новий смартфон
MOBILZONE13 години тому

Технологія відновлення даних Google спростить перехід на новий смартфон

ТЦК має прийти прямо додому до цих чоловіків: військовослужбовці чекають рішучих дій від ТЦК
MOBILZONE16 години тому

ТЦК має прийти прямо додому до цих чоловіків: військовослужбовці чекають рішучих дій від ТЦК

ПриватБанк запровадив нові ліміти: що нового
MOBILZONE18 години тому

ПриватБанк запровадив нові ліміти: що нового

«Всі поховалися, а ТЦК погані»: що не так з українським суспільством
MOBILZONE19 години тому

«Всі поховалися, а ТЦК погані»: що не так з українським суспільством

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: що відомо
MOBILZONE20 години тому

ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і на роботу: усі схеми і розцінки

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати
MOBILZONE23 години тому

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

"Відмазки" від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії
MOBILZONE1 день тому

“Відмазки” від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

Чоловіків, яких "бусифікували", зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо
MOBILZONE1 день тому

Чоловіків, яких “бусифікували”, зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.