Попит на смартфони по всьому світу стрімко зростає, а відбувається це через те, що такого роду гаджети для багатьох стали заміною комп’ютерів, телевізорів та інших гаджетів, пропонуючи масу можливостей. Крім того, великий внесок в підвищення популярності такого роду пристроїв зробили китайські бренди, тому що саме вони зуміли зробити бюджетні моделі по-справжньому вкрай просунутими і цікавими в усіх відношеннях, а це, поза будь-якими сумнівами, зіграло велику роль в популяризації такої техніки . Сьогодні, 11 грудня 2019 року, популярний бенчмарк AuTuTu опублікував відомості про те, які топові і недорогі смартфони є найбільш продуктивними на ринку, причому мова йде саме про такі моделі, які призначені для міжнародного ринку. Простіше кажучи, всі ці смартфони можна купити в Україні, Європі та інших країнах, а не тільки в Китаї.
Найпотужнішим в світі смартфоном на базі Android, якщо говорити про преміальні флагманських моделях, є Asus ROG Phone 2, тоді як слідом за ним йдуть OnePlus 7T і OnePlus 7T Pro. Всі ці смартфони відрізняються один від одного по частині обчислювальної потужності не більше ніж на 2%, тобто на ділі ніякої різниці між ними, напевно, помітити навіть не вдасться. Потім, уже після цієї трійки, йдуть Realme X2 Pro, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7, Xiaomi Redmi K20 Pro Premium Edition, Asus ZenFone 6 2019, Samsung Galaxy S10 + (версія на Snapdragon 855) і Samsung Galaxy Note 10+ 5G (версія на на Exynos 9825). Саме так виглядає список найбільш продуктивних мобільних пристроїв під управлінням «зеленого робота», якщо говорити саме про топових моделях з високою вартістю.
Що стосується недорогих смартфонів, які стоять в середньому $ 300, то лідером серед таких є Xiaomi Redmi Note 8 Pro, який на цілих 8% могутніше моделі Oppo Reno 2, розташувалася яка на другій сходинці рейтингу. Слідом за ними йдуть Xiaomi Mi 9T, Samsung Galaxy S80, Xiaomi Mi 9 SE, Realme XT, Realme Q, Xiaomi Mi 9 Lite, Xiaomi Redmi Note 7 Pro і Vsmart Lve. Не можна не помітити, що різниця в продуктивності між першою і останньою моделями становить приблизно 25%, тобто вона дуже навіть значна, і відчути її абсолютно точно вдасться навіть при виконанні звичайних повсякденних завдань. Всі дані з даних графіків актуальні за станом на кінець листопада, тоді як сам рейтинг був складений лише зараз, майже в середині грудня.
Як можна легко помітити, майже всі смартфони в обох списках були випущені китайськими брендами, тому що Xiaomi, Realme, Oppo і OnePlus – це саме китайські виробники електроніки. Уже в першому кварталі 2020 року списки найпотужніших в світі смартфонів на Android абсолютно точно сильно зміняться, тому як в продаж виявляться запущені нові більш просунуті в усіх відношеннях моделі, приписують яким масу різних особливостей, і всі такі, поза будь-якими сумнівами, зроблять їх вкрай привабливими в очах покупців. Очевидно, що з роками потужність всіх смартфонів буде стрімко рости, приблизно на 30% щорічно.