У Нью-Йорку пройшов великий захід OnePlus, на якому китайський бренд представив нову флагманську серію. Всупереч сформованій традиції «одна презентація – один смартфон», на цей раз анонсовані два пристрої – OnePlus 7 і 7 Pro.
USB 3.1 Type-C, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, GPS, LTE, NFC, Dual SIM
USB 3.1 Type-C, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, GPS, LTE, NFC, Dual SIM
OnePlus 7 Pro
Старша модель значно відрізняється від стандартної модифікації. OnePlus 7 Pro має висувну фронтальну камеру. За рахунок цього вдалося домогтися високого співвідношення площі дисплея до передньої панелі – 93,22%. OnePlus продемонструвала міцність механізму: на нього підвісили вантаж вагою 22 кг. Тести показали, що камера витримає 300 000 ітерацій відкриття / закриття. При падінні смартфона механізм автоматично ховається в корпус.
Ще одна помітна оку відмінність – дисплей з частотою оновлення кадрів 90 Гц замість типових 60 Гц. Екран також підтримує технологію HDR10 + і колірний діапазон DCI-P3. OnePlus працює з YouTube, Netflix і Amazon для підтримки нового стандарту розширеного динамічного діапазону.
Додаток камери включає режим UltraShot, що виділяє деталі і зберігає тіні, є оптична стабілізація, триразовий оптичний зум і три режими фокусування: PDAF, CAF і Laser AF. Лабораторія фотографії DxOMark оцінила загальні можливості камери OnePlus 7 Pro в 111 балів: це третій результат на даний момент, після Huawei P30 Pro і Samsung Galaxy S10 5G.
Як накопичувач використовується модуль з швидким стандартом UFS 3.0: компанія обіцяє в 5 разів прискорити установку додатків. Є рідинна система охолодження, яка активується при високих навантаженнях.
Швидка зарядка Warp Charge 30 дозволяє за 20 хвилин зарядити акумулятор ємністю 4000 мАг на 50%. Оптичний сканер відбитків пальців під дисплеєм спрацьовує, за заявами компанії, за 0,21 секунди. Ще нарешті вбудовані стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos: про це найчастіше просили користувачі OnePlus. Простий вібромотор замінений на модуль тактильної віддачі.
OnePlus 7
OnePlus 7 ж мало чим зовні відрізняється від торішньої моделі OnePlus 6T: той же виріз-крапля в дисплеї, та ж подвійна тильна камера, розташована вертикально, той же сканер відбитків пальців під дисплеєм.
Не такий просунутий екран не підтримує HDR10 +, а частота оновлення – всього 60 Гц. Немає і рідинного охолодження корпусу, а швидка зарядка потужністю 20 Вт замість 30 Вт у Pro-версії. Зате залишилися сертифіковані Dolby стереодинаміки.
Ширококутний датчик і телеоб’єктив замінені 5-мегапіксельною камерою для визначення глибини навколишнього простору для поліпшення роботи портретного режиму.
Крім того, OnePlus 7 не буде доступний в США: замість цього компанія знизить ціни на OnePlus 6T. Компанія обіцяє випускати для смартфонів мажорні поновлення Android протягом двох років і патчі безпеки протягом трьох років.
Оновлення фірмової оболонки OxygenOS з індексом 9.5 включає Zen Mode, що відключає все сторонні всі функції: залишаться доступні лише дзвінки і камера. Функція RAM Boost автоматично визначає, якому додатку зараз важливіше виділити більше оперативної пам’яті.
Офіційні ціни
OnePlus 7 6/128 ГБ – 520 доларів
OnePlus 7 8/256 ГБ – 550 доларів
OnePlus 7 Pro 6/128 ГБ – 669 доларів
OnePlus 7 Pro 8/256 ГБ – 699 доларів
OnePlus 7 Pro 12/256 ГБ – 749 доларів
OnePlus 7 доступний в кольорах корпусу Mirror Grey і Red, а Pro-версія – в Mirror Grey, Almond, Nebula Blue. Продажі OnePlus 7 Pro стартують 17 травня в США, в Британії – 21 травня. OnePlus 7 з’явиться в червні.
Кожна провалена мобілізація та масові спроби втечі за кордон чоловіків показують, що добровольців в Україні не так багато, а ворог тільки збільшує свою армію.
Про проблеми армії розповів військовий експерт Віталій Жмайло в етері національного телемарафону.
За його словами, на сьогодні працівники ТЦК просто виконують свою роботу, тому народний гнів треба скерувати на росіян, а не шукати їх в середині держави.
“Багато українців кричать про насильницьку мобілізацію, але давайте подивимося правді в очі, добровольців не так багато, а ворог сильний і йому потрібно давати відсіч. Звичайно, все потрібно робити в рамках закону, але коли людина ухиляється, порушує закон, то до неї повинні бути застосовані певні міри“ – розповів експерт
Також він додав, якщо працівники ТЦК перестануть виконувати свою роботу, то через місяць окупанти уже будуть в Києві, адже добровольців уже дуже мало.
“Найкращий приклад, як на мене, це “Український легіон”, який планували сформувати з українців в Польщі, а саме з всіх чоловіків, які проживають в Євросоюзі. По найскромнішим підрахункам приблизно 700 тисяч військовозобов’язаних чоловіків проживають в Євросоюзі і тільки 600 чоловіків подали заявку до “Українського легіону”, що в процентному відношенні дорівнює 0.1 %, це стільки добровольців зі 100% чоловіків за кордоном. Повірте, в середині України не кращий відсоток“ – розповів Віталій Жмайло
Експерт закликав не критикувати працівників ТЦК, а зрозуміти, що сьогодні мобілізація дуже потрібна, а чоловіків, які будуть іти добровільно захищати країну уже не так багато залишилося.
Нагадуємо, що в Міністерстві оборони раніше повідомляли, що на окупованих територіях України знаходять понад 600 тисяч солдатів РФ, а до нового року цю цифру окупанти планують збільшити до 700 тисяч.
«ТЦК скаржаться, що у них маленькі зарплати і те, що їх демонізують та зменшується рівень довіри», — нардепка Анна Скороход.
Усі схеми і розцінки у відео:
В листопаді минулого року Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань порушення законодавства в Міноборони та ЗСУ. Цілий рік цей орган парламентського контролю досліджував дотримання прав військових і днями комісія нарешті оприлюднила свій звіт, який виявився доволі скандальним. Ухилення від мобілізації за сприяння працівників ТЦК, “липові” відстрочки, корупція в ЗСУ – ось далеко неповний перелік тих проблем, які винесли на загал народні депутати.
«Але є ТЦК, з якими абсолютно нормально працювати, які дослухаються і не роблять такого безпрєдєлу який дозволяють собі інші», — народний депутат Скороход.
Голова парламентської ТСК по правам військових пояснила, як нардепи можуть змінити підходи до мобілізації.