Connect with us

MOBILZONE

Xperia Play 2 може врятувати Sony, цей експеримент потрібно продовжувати

Опубліковано

Пора відроджувати практичну і перспективну лінійку. Ліквідація мобільного підрозділу Sony з великою ймовірністю є першим кроком до повного припинення випуску смартфонів японською компанією. Але поки Xperia продовжує існувати, нехай і в урізаному вигляді.

Sony Xperia Play – то, з чого потрібно брати приклад сучасної Sony

Щоб у смартфонів Sony з’явилися шанси пережити структурні зміни всередині компанії, японцям терміново потрібен хіт. Девайс, який не просто отримав би хорошу пресу і стерпні продажу, а дав би компанії унікальний сегмент, в якому вона могла б домінувати.

В тренді на камерофони і гнучкі екрани у Sony немає ніяких шансів на успіх: технологічне відставання від Huawei, Samsung і Apple просто занадто велике. Порятунок японських смартфонів потрібно шукати в попередніх моделях: коли Sony займалася реальними інноваціями, а не грою в догонялки.

У 2011 році компанія випустила девайс Sony Xperia Play: гібрид ігрової консолі і смартфона. Пристрій хвалили за якість виконання, але високий прайс, слабка лінійка ігор і відсутність інтеграції з PlayStation не дозволили Xperia Play стати успішним.

Однак компанія занадто швидко забила на розвиток перспективного форм-фактора. Оригінальний Play вийшов в максимально невдалий момент: на самому початку розвитку Android як платформи і за два роки до релізу PS4.

В кінці минулого року витекли подробиці про те, що компанія готує продовження лінійки. З другої спроби результат може бути зовсім іншим. І ось чому.

Форм-фактор
Якщо в 2011 році портативні консолі вважалися вмираючим напрямком (навіть PS Vita так і не змогла стати успішною), то зараз ситуація зовсім інша.

Тренд поміняв Nintendo Switch – найпопулярніша консоль в історії за темпами продажу. Більш того, навіть пристрої на Android начебто GPD Win XD виявляються вкрай популярними. Сьогодні для портативних пристроїв випускають мало не більше ігор, ніж для домашніх консолей.

Потужність

Головна проблема оригінального Xperia Play – неможливість тягнути хоч скільки-небудь вимогливі ігри. Мобільні процесори 2011 року не справлялися навіть з тим, щоб тягнути інтерфейс Android без лагів, а з іграми все було дуже важко.


Прогрес в цій області за 8 років був колосальним. Sony досить поставити стандартний Snapdragon 855 і розібратися з охолодженням, і смартфон вже буде в рази продуктивніше Nintendo Switch. За потужністю графіки 855 наближається вже до Xbox One S. Девайс зможе тягнути навіть найвибагливіші гри.

А ще 855-й Snapdragon виконаний по 7нм техпроцесу, тобто є вкрай енергоефективним. З жирним акумулятором смартфон цілком зможе витягати ігрові сесії по 4-5, а то і 6 годин.

Ігри та стрімінговие сервіси
У 2011 році Sony доводилося домовлятися зі сміттям начебто Gameloft, щоб в їх посередні гри додали підтримку управління за допомогою контролера. Інших ігор на платформі практично не було.

Сьогодні такої проблеми не існує. На Android вже є купа гідних інді-релізів на кшталт Stardew Valley, Hotline Miami і Terraria. Є навіть ААА-ігри на зразок Fortnite і PUBG, з Apex Legends на підході.


Не забуваємо ще й про емулятори, яких на Android десятки. Так що вже зараз Android – вкрай серйозна ігрова платформа, яка може стати в рази крутіше за підтримки такого серйозного гравця, як Sony.


Не варто забувати і про стрімінговие сервіси PlayStation One і Stadia (реліз до кінця 2019 роки), з якими телефон отримає доступ до колосальної бібліотеці тайтлів. Причому девайс від Sony виявиться єдиним, у якого буде доступ як до бібліотеки ігор для PlayStation, так і до релізів на платформі Google.


Якщо Sony домовиться ще і про пару десятків ексклюзивів для нового пристрою і поставить на девайс адекватний цінник, то у Xperia Play 2 є всі шанси відродити відразу дві лінійки: смартфони Xperia і портативну консоль PSP.

Такий реліз буде в рази цікавіше, ніж чергова задушлива спроба зробити «універсальний» смартфон.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Абоненти Київстару скаржаться на раптову зміну вартості тарифів

Опубліковано

Абоненти Київстару скаржаться на раптову зміну вартості тарифів

Компанія “Київстар” обслуговує значну кількість користувачів, в тому числі мільйони абонентів, кількість яких постійно зростає. Вона пропонує якісні послуги та багатий вибір тарифних планів. Проте в травні з’явилася неприємна новина: абоненти почали скаржитись на те, що після поповнення рахунку на звичайну суму тарифний план не активувався. З’явилася інформація, що більшість тарифних планів значно збільшили свою ціну, в деяких випадках навіть на 50 гривень.

Деякі тарифні плани зазнали підвищення вартості, і також відбулися зміни у програмі “Суперсила”.

З початку травня 2024 року Суперсила Домашнього Інтернету буде доступна для користувачів, які підписані на тарифи ТВІЙ Оптимум та LOVE UA Сила. Однак для тарифу ТВІЙ Максимум ця послуга не буде доступна. Компанія не надала жодних коментарів щодо збільшення вартості тарифів. Представники компанії зазначили, що дізнатися поточну ціну свого тарифу та, за бажанням, перейти на інший можна через додаток Київстар або зателефонувавши на гарячу лінію. Крім того, можна дізнатися кількість нарахованих хвилин, гігабайтів та інших даних, натиснувши комбінацію: *100*01*2#.

У компанії було оголошено про введення ще одного оновлення. Тепер деякі абоненти Київстару матимуть номери телефонів, що починаються на 77, а саме (+380 77). У компанії пояснили, що довго мріяли про цю можливість, оскільки не вистачає номерів для всіх користувачів. Наявний номерний ресурс навіть на найближчі два роки не вистачить, тому впровадження нового коду допоможе вирішити цю проблему. Для тих абонентів, які вже користуються послугами компанії, їх номер залишиться незмінним. Нові користувачі, які приєднуються до Київстару, матимуть номер, який починається на 077.
Зазначимо, що наразі всі номери компанії мають початок на 67, 68, 96, 97 та 98.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

OnePlus викотила прощальний апдейт для старих популярних смартфонів

Опубліковано

OnePlus викотила прощальний апдейт для старих популярних смартфонів

Цього тижня компанія OnePlus почала розсилати прошивку OxygenOS 13.1.0.587 на Android 13 для смартфонів OnePlus 8 та 8 Pro, випущених рівно чотири роки тому. І це виявилося останнє оновлення для них, про що й повідомив сам виробник.

“Як ви, можливо, вже знаєте, з випуском OxygenOS 13.1.0.587 ми офіційно виконали нашу обіцянку щодо підтримки життєвого циклу OnePlus 8/8 Pro”, – йдеться у заяві компанії.

Згадана прошивка включає виправлення безпеки за квітень 2024 року. Однак вона заснована на Android 13, що відповідало споконвічним обіцянкам компанії щодо оновлення операційної системи. Для порівняння, випущений наприкінці 2020 року OnePlus 8T раніше отримав Android 14. Фінальне оновлення для OnePlus 8/8 Pro поширюється поетапно.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Офіційно представлений смартфон Redmi Note 13 Pro+ World Champions Edition

Опубліковано

Офіційно представлений смартфон Redmi Note 13 Pro+ World Champions Edition

Бренд Redmi представив Note 13 Pro+ World Champions Edition – лімітовану версію популярного смартфона для шанувальників футболу. Над гаджетом його творці працювали разом із Аргентинською футбольною асоціацією (AFA).
Офіційно представлений смартфон Redmi Note 13 Pro+ World Champions Edition

Технічні характеристики новинки такі ж, як у оригіналу: смартфон оснащений 6,67-дюймовим OLED-дисплеєм, основною камерою на 200 Мп, процесором MediaTek Dimensity 7200 Ultra та акумулятором ємністю 5000 мАч з підтримкою 120-ватної швидкої.

Redmi Note 13 Pro World Champions Edition отримав синій колір корпусу з логотипом AFA. На центральній частині задньої кришки Xiomi вигравірувала цифру 10 номер знаменитого футболіста Ліонеля Мессі. У комплект смартфона входить золота скріпка для SIM-карти та оригінальна тема інтерфейсу.

Лімітована серія надійде на індійський ринок із 15 травня за ціною близько $420. Чи вийде новинка в Китаї – поки що невідомо.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.