Connect with us

MOBILZONE

Головна особливість прошивки MIUI 11 змусить користувачів Xiaomi стрибати від щастя

Опубліковано

Уже в другому кварталі 2019 року відбудеться офіційна презентація прошивки MIUI 11, яку китайська корпорація Xiaomi в даний час активно створює. Її зможуть встановити на свої телефони власники більш ніж чотирьох десятків різних моделей, випущених на ринок переважно за три останніх рік. Звичайно, в залежності від конкретної моделі телефону, її основою можуть бути різні збірки Android, починаючи від Nougat і закінчуючи Pie. Сьогодні, 8 лютого 2019 року, була названа і розкрита головна особливість прошивки MIUI 11, яка змусить користувачів Xiaomi стрибати від щастя, тому як вони нарешті отримають те, про що давно мріють. Йдеться про темному інтерфейсі, який обіцяє стати найголовнішою і основною особливістю новітнього програмного забезпечення. Така «фішка» гарантовано припаде до смаку всім користувачам, адже за рахунок неї вони зможуть не тільки знизити навантаження на очі у вечірній і нічний час, але ще і домогтися підвищення автономності.

При включенні темного інтерфейсу на рівні операційної системи всі смартфони з OLED-екранами можуть отримати приріст в часі автономної роботи на рівні 50%, тобто дуже відчутний. Прошивка MIUI 11 запропонує розробникам спеціальні API, за допомогою яких вони зможуть реалізувати підтримку темного інтерфейсу в своєму програмному забезпеченні. Коли такий буде включений, в темні кольори виявляться пофарбовані не тільки всі елементи ОС і встановлених додатків, але ще все сторонні, які виявляться сумісні з таким нововведенням.

Про підтримку темного інтерфейсу Xiaomi розповість під час анонсу. Його можна буде включити на постійній основі, або ж налаштувати на свій власний розсуд розклад активації. Так, наприклад, в прошивці MIUI 11 в налаштуваннях користувачі зможуть виставити, в який час включати темний інтерфейс, а в який його вимикати. Також буде можливість використовувати дані сходу і заходу сонця, щоб таким чином адаптувати зовнішній вигляд програмної оболонки під навколишнє оточення.

Від такого нововведення користувачі китайських мобільних пристроїв абсолютно точно будуть стрибати від щастя, адже про появу такої можливості вони мріють уже багато років, але тільки зараз, в 2019 році, вона нарешті з’явиться.

Facebook Comments

MOBILZONE

Українці можуть отримати Великодні знижки від ПриватБанку: як скористатися

Опубліковано

Українці можуть отримати Великодні знижки від ПриватБанку: як скористатися

Приват банк запустив приємні знижки для українців, які подорожують під час Великодня.

Клієнти банку мають можливість отримати Великодні знижки від WOG та ПриватБанку. Упродовж 3-ох днів водії зможуть купувати пальне зі знижкою до 6,5 грн/л.

Українці можуть отримати Великодні знижки від ПриватБанку: як скористатися

Щоб скористатися акцією, необхідно виконати наступні дії:

• Заправте свій автомобіль від 20 літрів пального на АЗС мережі WOG.
• Назвіть номер телефону на касі або покажіть картку PRIDE.
• Оплачуйте карткою Visa (Універсальна або преміальна).

Знижки на пальне надаються:

6,5 гривень – на бензин чи дизель;

3,5 гривні – на газ.

Ця акція діє з 3 по 5 травня 2024 року.
Детальніше за посиланням – https://newpromos.privatbank.ua/Universalni_znyzhky_WOG_i.

Також читайте:

ПриватБанк буде розігрувати кожен місяць по три нових Iphone 15

Абоненти Київстару скаржаться  на зміни тарифів

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Електроніка в Україні скоро подорожчає: причини

Опубліковано

Електроніка в Україні скоро подорожчає: причини

Видання Digitimes з посиланням на джерела в галузі повідомило, що багато китайських виробників напівпровідникової продукції оголосили про підвищення вартості своїх товарів. Причина проста: подорожчали дорогоцінні метали, які використовуються у виробництві електроніки.

Найбільше «дісталося» міді: 2020-го вона коштувала близько $5000 за тонну, а цього року — вже $8300. Компанії ICM та Yaxin Microelectronics направили своїм клієнтам інформаційні листи, в яких повідомили про підвищення ціни на 10-20% по всіх позиціях. І це, на думку аналітиків, лише початок.

Крім того, найближчим часом подібні заяви очікуються від компаній HaloChip, Chiplink, TG-Star Electronics Technology, Sanliansheng та Kangqiang Electronics. Вони не надто відомі пересічному споживачеві, але їхня продукція широко використовується у виробництві смартфонів, ПК та іншої електроніки.

Згодом підвищення цін дістанеться і до кінцевого покупця. Електронні компоненти з дорогоцінними металами у складі використовуються повсюдно: від карт пам’яті до високопродуктивних ПК, індукційних плит та електромобілів. Компанія TSMC вже заявила, що відсутність чіпів у деяких постачальників напівпровідникової продукції може вплинути на її виробничі плани.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Правила бронювання від мобілізації змінили: хто не отримає відстрочку

Опубліковано

Правила бронювання від мобілізації змінили: хто не отримає відстрочку

В Україні змінилися правила бронювання чиновників від мобілізації. Зокрема, військовозобов’язані громадяни, які займають керівні посади в державних установах, можуть бути призвані на службу.

Про це заявив речник Міноборони Дмитро Лазуткін.

100% бронювання отримають державні службовці категорії А – це голови сільських та міських рад. 50% буде бронювання для категорії Б та категорії B. Це голови департаментів або підрозділів (категорія Б) або виконавців (категорія В).

За словами Лазуткіна, відстрочки також отримають представники головних органів управління країни, судді, Нацполіція, Нацгвардія та особи, які займаються кіберзахистом.

Також читайте:

Міністерство оборони України внесло зміни до положення про ВЛК.

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.