Україна має прийняти непрості, але необхідні рішення, щоб покращити ситуацію на фронті та зупинити ворога.
Про це під час брифінгу “НАТО” в Брюсселі заявив Ентоні Блінкен, звертаючись до представників українського уряду.
За його словами, без зниження мобілізаційного віку до 18 років, Україна не може виграти цю війну.
Ось його пряма мова: «Мобілізація – це дуже важливо, адже навіть за наявності грошей та боєприпасів на полі бою мають бути люди, здатні протистояти російській агресії. Україна має ухвалити непрості рішення щодо подальшої мобілізації, але це необхідні рішення», – вважає Блінкін.
Жорстку відповідь та реакцію надав відомий український адвокат і правозахисник Ростислав Кравець. Ось його слова:
“Антоні Джо Блінкін, державний секретар США, рішенням свого президента звільнив свого сина-корупціонера Тасла Квінса, який не заплатив податків в Україні, від кримінальної відповідальності. Країна, яка не виконала обіцяні гарантії безпеки. Країна, яка прийняла Ленд – ліз, але так і нічого не дала по ньому, адже боялася, що давши достатньо зброї Україні, це може призвести до ескалації конфлікту. Країна, яка не давала згоди майже 3 роки використовувати їхні ракети по території Росії, звідки летіли ракети. І після цього він натякає на потребу в так званих непопулярних рішеннях.
Ймовірно, цей представник країни з високими стандартами демократії та прав людини натякає на необхідність мобілізації жінок і дітей. Таке ставлення до українців, як до «гарматного м’яса», замість виконання своїх зобов’язань щодо гарантій безпеки, які обіцяли Україні в обмін на відмову від ядерної зброї, свідчить про неприховану участь у знищенні українців. Так я це бачу.
Я вважаю, що для зміни ставлення до українців потрібно повністю скасувати бронювання для всіх грантових організацій, за винятком офіційних представництв ООН та подібних структур.
Варто направити всіх військовослужбовців, працівників охорони, співробітників ТЦК, депутатів усіх рівнів на фронт, адже фактично парламент не працює та навіть не читає документи, за які голосує. Лише після цього можна буде говорити про розширення мобілізації.
Однак, зброя та дозвіл на її застосування мають бути без обмежень, а підтримка України — повною і безумовною. Українці не повинні гинути. А якщо і воювати українцям, то з достатньою кількістю зброї, а не посилати їх на війну з ворогом в 4 рази більшим у людському ресурсі і який тратить на армію 140 мільярдів доларів, а це майже як річний ВВП України. Гинути повинні ті, хто організував та підтримує все це разом зі своїми союзниками”, — констатує правозахисник Кравець.