Connect with us

MOBILZONE

Через “1000 гривень від Зеленського” знайдуть всіх ухилянтів: як шукатимуть

Опубліковано

Через "1000 гривень від Зеленського" знайдуть всіх ухилянтів: як шукатимуть

Народна депутатка України, заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ольга Василевська-Смаглюк вважає, що програма виплат «1000 гривень від Зеленського» може бути використана для виявлення чоловіків, які ухиляються від мобілізації. Про це вона заявила в ефірі «Радіо Свобода».

За її словами, виплати в рамках програми «Національний кешбек» може бути частиною експериментального проекту з підрахунку населення України.

Як на мене, ця програма спрямована не лише на надання фінансової допомоги, а й на те, щоб зрозуміти, скільки людей проживають на території України, не виїхали за кордон і не перебувають на окупованих територіях. Адже основним критерієм отримання допомоги є місце знаходження особи в Україні, — зазначила депутатка.

Народна депутатка також припустила, що виплати допоможуть знайти чоловіків, які можуть уникати мобілізації.

У нас є близько мільйона чоловіків, які висять в повітрі. Тобто, вони не виїхали за кордон, не мають інвалідності і не заброньовані. Це люди, які фактично ховаються від військового обліку та виконання свого обов’язку щодо захисту Батьківщини, — наголосила Василевська-Смаглюк.

Депутатка зазначила, що програма може стимулювати чоловіків зареєструватися для отримання коштів.

Сума в тисячу гривень може не бути достатньою мотивацією, але якщо родина з чотирьох осіб, де двоє чоловіків мобілізаційного віку і двоє жінок, тоді сума виплати може становити чотири тисячі на сім’ю, хтось із чоловіків можливо зареєструється. Також можуть зареєструватися чоловіки, які сидять в дома і бояться мобілізації, грошей у них можливо не бути, то навіть 1000 гривень у такому випадку є певною допомогою, — додала вона.

Хоча програма «1000 гривень від Зеленського» має на меті фінансову підтримку громадян, народна депутатка бачить у ній також інструмент для обліку населення і виявлення тих, хто уникає мобілізації. Така стратегія може допомогти державі краще розуміти демографічну ситуацію і вирішувати питання мобілізації.

Також читайте:

Готовий припинити війну за однієї умови: нова заява Зеленського.

Замість зниження мобілізаційного віку Генштаб пропонує інший варіант.

 

Facebook Comments Box
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

“Нова пошта” запровадила послугу зберігання речей і валіз: як це працює

Опубліковано

"Нова пошта" запровадила послугу зберігання речей і валіз: як це працює

Відтепер українці можуть залишати свій багаж у відділеннях “Нової пошти” на кілька годин або навіть днів.

Про це поштовий оператор повідомив на своєму офіційному сайті.

Як зазначили в компанії, тепер українці мають можливість залишити свої валізи, документи та свої особисті речі в любому відділені, поштоматі або пункту видачі “Нової Пошти”. Перші 7 днів можна безкоштовно зберігати звичайні посилки, сюди входять: документи, валізи та загалом негабаритні речі. А от уже до 3 днів можна буде безкоштовно зберігати великі вантажі, які зберігаються на піддонах. Починаючи з 8-го дня або 4-го для палет, включаючи день здачі, починається нараховуватися плата за зберігання.

В компанії також пояснили, як скористатися послугою:

  •  Створіть експрес-накладну у мобільному застосунку, вкажіть однакове відділення/поштомат/пункт приймання-видачі для відправки та отримання. Активується послуга «Пункт передачі». Вкажіть одержувача, заповніть дані про посилку, замовте паковання за потреби.
  •  Підготуйте речі, спакуйте їх у спеціальну коробку (якщо не замовляли паковання). Якщо це валіза – додатково запаковувати не треба.
  • . Зверніться до оператора у відділенні, пункті приймання-видачі із проханням замовити послугу «Пункт передачі» чи завантажте речі в поштомат.
  •  Заберіть свої речі в зручний час (якщо це відділення чи пункт приймання-видачі – враховуйте графік роботи).

Більш детально про послугу можна дізнатися на офіційному сайті поштового оператора “Нової Пошти”

В компанії також пояснили, як скористатися послугою:

1. Створіть експрес-накладну у мобільному застосунку, вкажіть однакове відділення/поштомат/пункт приймання-видачі для відправки та отримання. Активується послуга «Пункт передачі». Вкажіть одержувача, заповніть дані про посилку, замовте паковання за потреби.

2. Підготуйте речі, спакуйте їх у спеціальну коробку (якщо не замовляли паковання). Якщо це валіза - додатково запаковувати не треба.

3. Зверніться до оператора у відділенні, пункті приймання-видачі із проханням замовити послугу «Пункт передачі» чи завантажте речі в поштомат.

4. Заберіть свої речі в зручний час (якщо це відділення чи пункт приймання-видачі – враховуйте графік роботи).

Більш детально про послугу можна дізнатися на офіційному сайті поштового оператора "Нової Пошти"

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Нові функції в «Резерв+»: ТЦК спрощують взаємодію з громадянами

Опубліковано

Нові функції в «Резерв+»: ТЦК спрощують взаємодію з громадянами

В Україні планують частковий перехід територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП) на дистанційний формат роботи. Причиною такого рішення стала дронові ракетні атаки по ТЦК, які почастішали останніми тижнями.

Таким чином, у застосунку «Резерв+» з’являться нові опції, що забезпечать зручний та безпечний контакт громадян із територіальними центрами комплектування в онлайн форматі.

Про можливу зміну формату роботи ТЦК та СП повідомив речник Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев у програмі «Говорить Великий Львів».

За його словами, це вимушений крок, спрямований на захист життя та здоров’я як працівників центрів, так і відвідувачів, зокрема ветеранів, пенсіонерів і членів родин військових.

Також Саранцев зазначив, що персонал ТЦК можуть розосередити, а частину послуг надаватимуть дистанційно.

Хоча точних термінів впровадження нових цифрових сервісів поки що немає, речник зазначив, що робота в цьому напрямку триває постійно і висловив сподівання, що найближчим часом буде доступний хоча б мінімальний набір онлайн-послуг, аби зменшити необхідність особистих відвідувань ТЦК та СП.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати 132 тис. грн допомоги: подробиці

Опубліковано

Українці можуть отримати 132 тис. грн допомоги: подробиці

До 19 липня 2025 року українці мають можливість подати заявку на участь у грантовій програмі на суму до 132,5 тис. грн (еквівалентно 3,15 тис. доларів США). Ініціатива реалізується за підтримки швейцарської організації Helvetas Swiss Intercooperation і розрахована на мешканців Харківської та Дніпропетровської областей.

Хто може стати учасником програми

Як зазначено, програма мікрогрантів створена для підтримки запуску, відновлення або розширення підприємницької діяльності.

У рамках Програми економічної стійкості (ERP), представництво Helvetas Ukraine оголошує конкурс мікрогрантів для зазначених регіонів.

Участь можуть брати:

  • фізичні особи-підприємці;
  • громадяни, які займаються підприємництвом без офіційної реєстрації як ФОП.

Хто має пріоритет

Особливу увагу приділятимуть заявникам із таких категорій:

  • внутрішньо переміщені особи (ВПО);
  • ветерани;
  • особи з інвалідністю;
  • члени сімей загиблих військовослужбовців;
  • одинокі батьки;
  • багатодітні родини.

Перевага надаватиметься проєктам у таких сферах:

  • мале фермерство;
  • будівництво;
  • ремонтні роботи;
  • автосервіс;
  • швейна справа;
  • роздрібна торгівля;
  • бьюті-послуги;
  • виготовлення хендмейд-продукції.

Максимальний обсяг фінансування на одного учасника – 132,5 тис. грн.

Ці кошти дозволено витратити на:

  • придбання обладнання;
  • закупівлю витратних матеріалів (не більше 20% бюджету);
  • оплату послуг з налаштування чи запуску бізнесу.

Щоб податися, необхідно заповнити аплікаційну форму  за посиланням до 19 липня 2025 року включно.

Організатори закликають не зволікати з подачею, щоб уникнути проблем із технічним збереженням заявки. Крім того, розгляд кандидатур здійснюється лише за наявності повного пакета документів.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
"Нова пошта" запровадила послугу зберігання речей і валіз: як це працює
MOBILZONE53 хвилини тому

“Нова пошта” запровадила послугу зберігання речей і валіз: як це працює

Нові функції в «Резерв+»: ТЦК спрощують взаємодію з громадянами
MOBILZONE2 години тому

Нові функції в «Резерв+»: ТЦК спрощують взаємодію з громадянами

Українці можуть отримати 132 тис. грн допомоги: подробиці
MOBILZONE4 години тому

Українці можуть отримати 132 тис. грн допомоги: подробиці

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити
MOBILZONE17 години тому

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання. Що таке «Пункт передачі»? «Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою. Переваги послуги: Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності. Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування. Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання. Що можна зберігати? Послуга дозволяє зберігати такі предмети: Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг. Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону). Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг. Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг. Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин. Тарифікація та умови: Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання. Як скористатися послугою? Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення. Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.
MOBILZONE17 години тому

Нова Пошта запускає послугу зберігання багажу: як це працює

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води
MOBILZONE18 години тому

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води

Сотні кримінальних справ через перевищення повноважень ТЦК: скількох покарали
MOBILZONE22 години тому

Сотні кримінальних справ через перевищення повноважень ТЦК: скількох покарали

За мобільний інтернет змусять доплатити: які оператори та скільки грошей зніматимуть
MOBILZONE23 години тому

За мобільний інтернет змусять доплатити: які оператори та скільки грошей зніматимуть

Мобілізація на відстані: роботу ТЦК радикально змінюють
MOBILZONE24 години тому

Мобілізація на відстані: роботу ТЦК радикально змінюють

У "Дія" запрацювала нова функція: Федоров показав, як це працює
MOBILZONE1 день тому

У “Дія” запрацювала нова функція: Федоров показав, як це працює

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.