Connect with us

MOBILZONE

Коли військовозобов’язаного чоловіка можуть оголосити в розшук

Опубліковано

Коли військовозобов'язаного чоловіка можуть оголосити в розшук

Згідно новим мобілізаційним законодавством, чоловіки, які не оновили дані в ТЦК до 16 липня, порушили правила військового обліку, тому їх можуть оголосити в розшук.

Деталі нового закону розповіла заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Вона повідомила, якщо чоловік не оновить дані або проігнорує повістку, яка буде надіслана поштою та не з’явиться до ТЦК та СП, його буде передано в розшук.

Із за того, що мільйони українців ігнорують конституційний обов’язок і не хочуть вставати на військовий облік, влада придумала механізм, де сховатися уже не так просто буде. За новими правилами, повістка тепер вважається врученою, навіть якщо чоловік знаходиться за кордоном і не підписував її особисто. Адже, якщо військовозобов’язаний не оновив дані, не вказав нову адресу за якою проживає, то це пряме ухилення від військового обліку, яке повинно каратися законом” – зазначила Черногоренко.

Також вона додала, що особи, які порушують правила військового обліку, будуть передані в розшук та покарані штрафом у 17 – 25,5 тисяч.

Це чинне законодавство, яке ми повинні виконувати, забезпечуючи прозорість його реалізації“, – наголосила вона.

Для того, щоб дізнатися, чи знаходиться військовозобов’язаний у розшуку, можна скористатися мобільним застосунком Резерв+. Цей застосунок надає інформацію про статус громадянина та його обов’язки перед військовою службою.

Також читайте:

Нові штрафи від ТЦК: чи можуть покарати за минулі порушення правил військового обліку.

В ухилянтів за кордоном конфісковуватимуть українське майно: роз’яснення юриста

Facebook Comments Box
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Нова Пошта запускає послугу зберігання багажу: як це працює

Опубліковано

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання. Що таке «Пункт передачі»? «Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою. Переваги послуги: Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності. Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування. Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання. Що можна зберігати? Послуга дозволяє зберігати такі предмети: Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг. Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону). Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг. Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг. Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин. Тарифікація та умови: Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання. Як скористатися послугою? Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення. Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання.

Що таке «Пункт передачі»?

«Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою.

Переваги послуги:

  • Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності.
  • Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування.
  • Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання.

Що можна зберігати?

Послуга дозволяє зберігати такі предмети:

  • Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг.
  • Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону).
  • Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг.
  • Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг.
  • Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин.

Тарифікація та умови:

Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання.

Як скористатися послугою?

  1. Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок.
  2. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей.
  3. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги.
  4. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення.

Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води

Опубліковано

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води

Xiaomi випустила фільтр для води під назвою Mijia Water Purifier S1 1200G. За словами компанії, профільтровану гаджетом воду можна використовувати для дитячого харчування, а завдяки потужному тиску склянка наповнюється за 2,8 секунди. Також є віддалене керування та зручний екран з усією необхідною інформацією.

Усередині Mijia Water Purifier S1 1200G розміщена багатоступінчаста система очищення: вона включає фільтр з поліпропіленкарбонату і мембрану зворотного осмосу. У результаті рідина на 99,9% очищається від свинцю, на 99,8% – від кадмію та на 100% – від кишкової палички. За словами виробника, ця вода підходить і маленьким дітям. Термін служби мембрани зворотного осмосу становить п’ять років.

Напір очищеної води досягає 3,21 л/м, а 150-мілілітрову склянку наповнюється за 2,8 секунди. Якщо користуватися фільтром нерегулярно, він буде самостійно промиватись для підтримки внутрішньої чистоти завдяки системі Zero Stale Water 3.0. Усього всередині міститься три літри води. Для контролю чистоти, обсягу подачі води та терміну служби фільтра є екран, а сам гаджет захищений за стандартом IPX7. Завдяки HyperOS зі смартфона можна налаштувати об’єм чашки та в пару дотиків замовити фільтруючі картриджі.

Продаж розпочнеться 15 липня в Китаї. Ціна – $275.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Сотні кримінальних справ через перевищення повноважень ТЦК: скількох покарали

Опубліковано

Сотні кримінальних справ через перевищення повноважень ТЦК: скількох покарали

Сотні справ щодо перевищень повноважень ТЦК при мобілізації населення, але ні жодного вироку.

Про це 4 липня заявили в тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради, яка займається розглядом фактів перевищення повноважень з боку співробітників ТЦК.

Учасниця комісії, народна депутатка Юлія Яцик, зазначила, що побиття людей, незаконні затримання на вулицях та безпідставне утримання чоловіків у приміщеннях ТЦК є не поодинокими випадками і на даний момент офіційно зафіксовано 339 випадків, але до суду передано лише одиниці.

У категорії справ про побиття у приміщеннях ТЦК – з 166 проваджень лише 17 дійшли до суду, тоді як 80 – були закриті. Стосовно незаконних затримань громадян – із 235 справ лише 4 скеровані до суду, ще 120 закриті.

Особливо критична ситуація з провадженнями щодо незаконного утримання у будівлях ТЦК: у 208 таких справах навіть не повідомлено про підозру.

Юлія Яцик підкреслює, що проблеми з ТЦК залишаються сталими роками. Серед найбільших претензій, це формальний підхід до військово-лікарської комісії або видача готових рішень без її проходження, застосування фізичної сили, ігнорування законних підстав для відстрочки або бронювання, вилучення телефонів, обмеження свободи, заборона на зв’язок з рідними та утримання силою.

Крім того, за словами народної депутатки Юлії Яцик, у багатьох ТЦК набуло поширення ще одне тривожне явище – неофіційне «вирішення» питань мобілізації. Вона зазначила, що контакти осіб, які можуть «допомогти» уникнути призову, фактично відкрито передаються серед військовозобов’язаних.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання. Що таке «Пункт передачі»? «Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою. Переваги послуги: Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності. Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування. Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання. Що можна зберігати? Послуга дозволяє зберігати такі предмети: Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг. Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону). Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг. Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг. Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин. Тарифікація та умови: Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання. Як скористатися послугою? Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення. Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.
MOBILZONE5 хвилин тому

Нова Пошта запускає послугу зберігання багажу: як це працює

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води
MOBILZONE23 хвилини тому

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води

Сотні кримінальних справ через перевищення повноважень ТЦК: скількох покарали
MOBILZONE5 години тому

Сотні кримінальних справ через перевищення повноважень ТЦК: скількох покарали

За мобільний інтернет змусять доплатити: які оператори та скільки грошей зніматимуть
MOBILZONE6 години тому

За мобільний інтернет змусять доплатити: які оператори та скільки грошей зніматимуть

Мобілізація на відстані: роботу ТЦК радикально змінюють
MOBILZONE7 години тому

Мобілізація на відстані: роботу ТЦК радикально змінюють

У "Дія" запрацювала нова функція: Федоров показав, як це працює
MOBILZONE8 години тому

У “Дія” запрацювала нова функція: Федоров показав, як це працює

Пенсії українців стануть доступними через «Дію»: що зміниться
MOBILZONE9 години тому

Пенсії українців стануть доступними через «Дію»: що зміниться

ТЦК перейдуть на "мобільний" формат: що це означає для чоловіків
MOBILZONE11 години тому

ТЦК перейдуть на “мобільний” формат: що це означає для чоловіків

Так виглядає вся лінійка iPhone 17: перші фото
MOBILZONE20 години тому

Так виглядає вся лінійка iPhone 17: перші фото

В Україні з’явилися перші полігони для студентів: закон заставить служити всіх
MOBILZONE24 години тому

В Україні з’явилися перші полігони для студентів: закон заставить служити всіх

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.