Connect with us

MOBILZONE

ТЦК більше не потрібні: рекрутери повідомили про ажіотажний попит

Опубліковано

ТЦК більше не потрібні: рекрутери повідомили про ажіотажний попит

Що ж, незабаром ТЦК можуть залишитися без діла. Крім того, їх повністю і до того ж успішно, замінять рекрутингові агентства. Рекрути помітили великий попит серед військовозобов’язаних на бойові вакансії в ЗСУ.

Про це повідомило рекрутингове агентство Lobby X.

Загальновідомо, що це агентство одним із перших в Україні запустило проєкт комплектації Збройних сил спільно з Міністерством оборони. Проєкт стартував у листопаді минулого року. Отже, за пів року рекрутери накопичили статистику, яка дозволяє робити аналітичні висновки.

Керівник військового департаменту рекрутингової агенції “Lobby X” Ольга Бандрівська розповіла, що сьогодні на одну бойову вакансію в Збройних силах України претендують у середньому 20 осіб. Але все ж таки більшість людей претендує на роботу у тилових підрозділах ЗСУ.

“На одну тилову посаду у середньому претендують 45 осіб, а на бойову – 20. Але не всі, хто претендує на бойові посади, підходять за станом здоров’я, через відсутність навичок тощо”, – зауважила Бандрівська.

На сьогодні Збройним Силам України найбільш потрібні такі фахівці:

• піхотинців,
• кулеметників,
• розвідників,
• водіїв,
• медиків,
• операторів безпілотників,
• інженерів,
• зв’язківців,
• механіків,
• електриків.

Більшість клієнтів агенції хотіли б служити на тилових посадах: фінансистами, діловодами та іншими штабними працівниками.

Однак є кілька важливих моментів, які можуть перешкодити претендентам отримати вибрані вакансії. По-перше, не всі чоловіки підходять за станом здоров’я до обраної ними військової служби. По-друге, ТЦК часто ігнорують рекомендаційні листи від рекрутингових агенств, з якими до них приходять військовозобов’язані. Тому в Україні спостерігаються часті випадки, коли можуть відправити служити в зовсім інші частини та спеціальність на яку відбиралася особа. Звичайно, через такі випадки втратилася мотивація та довіра людей до рекрутингових служб.

Однак, за даними Міноборони, станом на травень 2024 року серед новобранців співвідношення добровольців і мобілізованих громадян становило 1 до 3, що є досить хорошим показником.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

OnePlus випустила 100-ватний пауербанк на 12 000 мАг

Опубліковано

OnePlus випустила 100-ватний пауербанк на 12 000 мАг

Компанія OnePlus оголосила про старт фірмового акумулятора, головною особливістю якого стала висока вихідна потужність. Компанія докладно розповіла про характеристики аксесуара та назвала його роздрібну ціну на домашньому ринку.

Новинка оснащена АКБ ємністю 12 000 мАг та підтримує технологію 100-ватної швидкої зарядки SuperVOOC. На корпусі є один роз’єм USB Type-C і Type-A. За заявою компанії, пауербанк може зарядити акумулятор OnePlus Ace 3 Pro (6100 мАг) до 60% за 17 хвилин. Він також сумісний із протоколами PD (до 45 Вт), PPS та QC.

Сам аксесуар відновлює свій заряд з 1% до 100% за 90 хвилин за максимальної вхідної потужності 45 Вт. Також є підсвічування, що інформує про рівень заряду після натискання кнопки. Якщо натиснути її двічі, то потужність зарядки знизиться, і до пауербанку можна буде безпечно підключати компактні пристрої, наприклад, розумний годинник або навушники. Ціна $41.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Затримка виплат для ВПО: коли надійдуть гроші

Опубліковано

Затримка виплат для ВПО: коли надійдуть гроші

ВПО, які станом на 15 червня не отримали компенсацію за проживання, можуть розраховувати на виплати наприкінці місяця.

Прес-служба Мінсоцполітики повідомила, що одні ВПО отримують гроші після 15 числа кожного місяця (першого платіжного періоду), інші – після 28 числа (другого платіжного періоду).

«Тож якщо ви не отримаєте кошти в першій половині цього місяця, вони надійдуть на ваш рахунок у кінці червня», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві заявили, що першочергово гроші витрачаються на оборону країни, а другим за пріоритетом є соціальна сфера куди і відносяться особи зі статусом ВПО.

«Тому виплати для ВПО виплачуються поетапно», — додали в прес-службі.

Також читайте:

Українці отримають гроші за повернення додому

Пенсіонери відмовляються від пенсії

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Укрпошта запустила новий мобільний додаток

Опубліковано

Укрпошта запустила новий мобільний додаток

«Укрпошта» має намір конкурувати з «Новою поштою» не лише у швидкості доставки посилок, а й у цифрових сервісах. Старий додаток було визнано неефективним, тому його планують замінити на новий.

Для того, щоб зрозуміти, що додаток Укрпошти не є зручним для користувачів, варто подивитись на його рейтинг у популярних маркетплейсах від Apple та Google:

App Store – 2,5 бали;
Google Play Market – 2 бали.

Директор з маркетингу «Укрпошти» Максим Колесніков визнає, що програма відстає за функціональністю від конкурентів. Він пояснює це тим, що на момент створення додатка, компанія була обмежена в ресурсі.

“Одна з найбільших проблем у нинішньому додатку полягає в тому, що в ньому немає сповіщень про статус посилок. Це не тому, що розробники не хочуть цього робити, а тому, що інфраструктура Укрпошти не могла цього забезпечити “, – сказав Колесніков.

Новий мобільний додаток Укрпошти буде запущено до кінця цього року. А також буде додано функцію відстеження посилок, на яку клієнти так довго чекали.

“Зараз ми запускаємо кілька систем, які дозволять нам контролювати посилку на кожному кроці — те саме автоматизоване сортування, яке дозволить нам зрозуміти, що, де і як вона їде», — зауважив маркетинговий директор компанії Укрпошта.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.