Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi офіційно представила павербанк Magnetic Power bank 5000 мАг

Опубліковано

Xiaomi офіційно представила павербанк Magnetic Power bank 5000 мАг

Зовнішній портативний акумулятор з магнітним кріпленням MagSafe (Magnetic (Magsafe) Power Bank 5000 мАг), випущений компанією на території Китаю, його можна використовувати з офіційним чохлом MagSafe (тільки офіційний чохол підтримує зарядку телефону). Xiaomi Magsafe Power bank має магніти, що підтримують сильне магнітне тяжіння в 10 Н (Ньютон – Newtons – одиниця сили в Міжнародній системі одиниць) навіть через фірмовий чохол.

Цей акумулятор позиціонується як магнітна, бездротова зарядка для iPhone 12 і пізніших моделей, але й марки інших телефонів їм можна заряджати завдяки дроту. Бездротове заряджання за допомогою автоматичної індукції і не потрібно натискати кнопку для початку заряджання. Тонкий корпус товщиною 12 мм менше, ніж у iPhone, акумулятор щільно прилягає до корпусу і не блокує об’єктив, завдяки чому телефоном можна користуватися в момент його зарядки.

Комбінації провідної та бездротової зарядки 2-в-1 дозволяє більш різноманітно використовувати Xiaomi Magnetic (Magsafe) Power bank. Він підтримує одночасну подачу енергії у дротовому та бездротовому режимах, дозволяючи заряджати два пристрої одночасно. Під час процесу заряджання він підтримує бездротову зарядку, що робить його одночасно і зовнішній акумулятор, і бездротовою зарядною панеллю.

Двостороння швидка зарядка USB-C (підтримує заряджання та розряджання одночасно) скорочує час очікування заряджання портативного акумулятора. Він може забезпечити максимальну вихідну потужність проводового підключення 18 Вт для iPhone та повну самозарядку приблизно за 2,2 години. Для його заряджання рекомендується використовувати зарядний пристрій Xiaomi USB-C (швидка зарядка 20 Вт) та відповідний зарядний кабель.

Інтелектуальний контроль температури без пошкодження акумулятора забезпечується системою контролю температури NTC, з чудовою надійністю.

Xiaomi Magnetic (Magsafe) Power bank 5000 мАч має дев’ять захисних заходів для вашого душевного спокою при кожній зарядці: температурний захист / захист від короткого замикання / скидання захисту / захист від перенапруги на вході / захист від перевантаження по входу / захист від перевантаження на струм виході/захист від перенапруги на виході/захист від перезаряду/виявлення металевих сторонніх тіл.

Інші характеристики:

  • Номер продукту – WPB0507;
  • Тип батареї – літій-іонний акумулятор;
  • Номінальна потужність – 2800 мАг (5 В/2,4 А);
  • Номінальна енергія – 18,5 Втч (3,7 В/5000 мАг);
  • Інтерфейси вхід/вихід – USB-C;
  • Мах бездротовий вихід – 7,5 Вт;
  • Мах провідний вихід – 5 В/2,4 А; 9 В/2 А;
  • Мах одночасний вихід (провідний/бездротовий) – 10 Вт;
  • Розмір – 103,7х68,3×12 мм.

У Китаї ціна Xiaomi Magnetic (Magsafe) Power bank складе 129 юанів (≈ 620 гривень.).

Facebook Comments

MOBILZONE

Банки знову “закрутять гайки” українцям: ліміти на перекази уріжуть вже з 1 червня

Опубліковано

Банки знову “закрутять гайки” українцям: ліміти на перекази уріжуть вже з 1 червня

Вже з 1 червня 2025 року українські банки почнуть діяти за новими правилами — ліміти на грошові перекази будуть зменшені. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на меморандум банків, підписаний у грудні 2024 року.

Що зміниться?

Для клієнтів із середнім і низьким рівнем ризику ліміт на перекази зменшиться зі 150 тис. грн до 100 тис. грн на місяць. Зміни торкнуться як карткових переказів, так і операцій через рахунки IBAN.

За словами представників банківського сектору, нові обмеження впроваджуються згідно з раніше погодженим графіком, і масового відтоку клієнтів не зафіксовано.

Для кого діятимуть обмеження?

  • Клієнти з високим ризиком: ліміт залишиться на рівні 50 тис. грн/міс.
  • Клієнти без підтверджених доходів: максимум три рахунки в одній валюті
  • Винятки: клієнти з документальним підтвердженням доходів (зарплатні, соціальні, підприємницькі) — без обмежень

Які документи приймаються?

Щоб перевищити встановлений ліміт, потрібно надати один або кілька таких документів:

  • Довідки ОК5 та ОК7
  • Податкова декларація
  • Зарплатна відомість
  • Виплати від державних органів
  • Підтвердження доходів членів сім’ї
  • Довідка про волонтерську діяльність

Нагадаємо, попередні ліміти на перекази були введені НБУ ще 1 жовтня 2024 року і діяли до квітня 2025-го, після чого були замінені домовленістю найбільших банків країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк дозволив купувати eSIM Kyivstar та lifecell просто в Приват24

Опубліковано

ПриватБанк дозволив купувати eSIM Kyivstar та lifecell просто в Приват24

ПриватБанк запустив нову зручну послугу в мобільному додатку Приват24 — тепер клієнти можуть придбати eSIM від мобільних операторів Kyivstar та lifecell безпосередньо у застосунку.

Цифрову SIM-карту можна активувати всього за кілька хвилин. Для цього потрібно:

  • зайти в сервіс eSIM у Приват24;
  • обрати оператора та тариф;
  • оплатити покупку карткою;
  • отримати QR-код для активації на смартфоні.

eSIM — це віртуальна SIM-карта, яка не потребує фізичного носія. Вона вбудовується в пристрій і активується програмно. Такий формат дозволяє використовувати до п’яти eSIM на одному телефоні, поєднувати цифрові та фізичні картки, а також підвищує рівень безпеки: у разі втрати пристрою SIM-карту неможливо витягти або підмінити.

За даними банку, послуга стала доступною понад 13,5 млн користувачів Приват24.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Опубліковано

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Право на відстрочку від мобілізації мають лише ті студенти, які навчаються на денній або дуальній формі. Відстрочка діє протягом усього періоду навчання – до моменту отримання диплома. Якщо військовозобов’язаний має підтвердження, що є студентом, аспірантом або докторантом денної чи дуальної форми, йому надається відстрочка.

Мобілізувати можуть під час так званих «перехідних» періодів між етапами навчання, наприклад, між закінченням коледжу та вступом до університету, після завершення бакалаврату до вступу в магістратуру, або перед вступом до аспірантури чи докторантури.

Зазвичай диплом бакалавра студенти отримують наприкінці червня – на початку липня, а наказ про зарахування до магістратури набуває чинності у вересні. Тобто в період із липня до вересня студент формально не має підстав для відстрочки.

Також вручити повістку студенту  можуть у разі відрахування. Якщо студент ще не відрахований і немає відповідного наказу, він зберігає право на відстрочку. Після офіційного відрахування людина втрачає статус студента й може бути мобілізованою.

Також слід зазначити, що законом не заборонено вручати повістки студентам ВНЗ та коледжів. У деяких випадках, якщо студент покаже студентський квиток, працівники військкомату можуть утриматися від вручення повістки, але це не гарантія.

Що робити, якщо повістку вже вручили студенту

Якщо студенту або аспіранту вручили повістку до ТЦК, її не можна ігнорувати. Необхідно обов’язково з’явитися за викликом та надати чинні документи, які підтверджують навчання на денній формі. При цьому слід посилатися на пункт 1 частини 3 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.