Connect with us

MOBILZONE

В Україні з’явилася грошова допомога 54000 гривень: хто та як може подати заявку

Опубліковано

В Україні з'явилася грошова допомога 54000 гривень: хто та як може подати заявку

Благодійна організація Mercy Corps відкрила нову фінансову допомогу для жителів двох областей. Максимальний розмір допомоги на сім’ю становить 54 тисячі гривень.

Виплати нараховуються претендентам у Запорізькій та Донецькій областях. Діють такі критерії для сімей:

  • загальний щомісячний дохід до 6318 грн на людину;
  • проживають у пошкодженому внаслідок бойових дій будинку або в колективних центрах;
  • виховують трьох або більше дітей;
  • мають лише одного неповнолітніх дітей;
  • утримують вагітних або жінок, які годують груддю;
  • мають осіб, старших за 60 років;
  • складаються з самотньої літньої людини (60+);
  • доглядають за людьми з інвалідністю;
  • доглядають за людьми з важкими хронічними захворюваннями;
  • утримують безробітних 50-59 років, у яких немає постійного доходу.

Розмір допомоги становить 3600 гривень в місяць і її відразу видають за три місяці (10800 грн). Отримати допомогу можуть не більше 5 членів сім’ї, таким чином максимальна сума, яку може отримати сім’я становить 54000 гривень.

Щоб податися на допомогу потрібно заповнити заявку за посиланням. Також можна поставити питання за телефоном гарячої лінії: +3 8 (066) 567-00-16.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Блокпости ТЦК навіть на вулицях: названо сценарії нової мобілізації після 16 липня

Опубліковано

Блокпости ТЦК навіть на вулицях: названо сценарії нової мобілізації після 16 липня

Понад два тижні залишилося у військовозобов’язаних, щоб оновити свої військово-облікові дані – цей термін спливає 16 липня. Яких заходів буде вживати держава, щодо тих, хто проігнорував дану вимогу і не оновив дані.

Про це розповіли член парламентського комітету з питань нацбезпеки Федір Веніславський.

«Ми створили кілька альтернативних можливостей для виконання вимог законодавства, це «Резерв+», ЦНАП, ТЦК та СП. Пропускна здатність цих систем дозволяє громадянам України чоловічої статі від 18 до 60 років виконати всі вимоги. Динаміка, яку ми спостерігаємо, вказує на те, що система працює в межах заданих нами параметрів» – зазначив Федір Веніславський

Тому, якщо громадянин не буде виконувати вимоги закону, на нього будуть направлені відповідні негативні юридичні наслідки, а саме: обмеження в праві керування транспортним засобом, адміністративна відповідальність у вигляді штрафу на суму 17 -25,5 тисяч гривень, які будуть спонукати громадян виконувати норми закону.

Адвокат Катерина Аніщенко розповіла, що нардепи гарно постаралися і зробили так, щоб ніхто не міг уникнути санкцій, які передбачені новим мобілізаційним законом.

«У законі, який набув чинності 18 травня, чітко прописані всі штрафні санкції для тих, хто не оновить свої дані. Відповідно, офіційно поштою будуть надсилати повістки на відомі зареєстровані адреси, в результаті буде багато судових справ, щодо притягнення правопорушників до відповідальності». – зауважила адвокат Катерина Аніщенко.

Також, вона додала що, якщо мова йде про фізичну зупинку військовозобов’язаних громадян, то не виключається примусовий супровід з метою поставити особу на військовий облік. А той, хто перебуває в розшуку, відносно них поліція має право вчинити адміністративне затримання, примусово доправити до ТЦК, де їх примусово поставлять на військовий облік.

На запитання про алгоритм позбавлення водійських прав адвокатка сказала:

«Законом передбачено, що така можливість є. Щоб позбавити водійських прав, потрібно подати позов до суду. Для цього має передувати ціла серія невиконаних дій ухилянта, зокрема неотримання повістки, неявка за повісткою, а також якщо, адміністративне затримання не призвело до жодних результатів. І тільки після того, коли ТЦК отримає всі відповіді на свої дії, вони можуть подати заяву до суду з вимогою щодо заборони ухилянтом керування транспортом засобом”

Катерина Аніщенко також впевнено наголосила на тому, що після 16 липня, дії ТЦК та поліції будуть більш жорсткішими.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нові кросівки від Nike вміють робити масаж ніг

Опубліковано

Нові кросівки від Nike вміють робити масаж ніг

Компанія Nike у партнерстві з виробником масажних аксесуарів Hyperice представила кросівки нового покоління. Лінійка під назвою Nike x Hyperice вміє робити повноцінний масаж ніг та орієнтована насамперед на спортсменів.

Технологія передбачає використання системи повітряних камер Normatec. Усередині компонентів використовується газ та нагрівальні елементи. Наповнені газом камери збільшують температуру і прилягають до стоп і щиколотків носія.

Нові кросівки від Nike вміють робити масаж ніг

У кросівках використовується вбудований в підошву акумулятор, що заряджається через роз’єм USB Type-С. Біля п’яти встановлено чотири кнопки для керування режимами масажу та налаштування температури нагрівальних елементів.

Зараз серію Nike x Hyperice тестують баскетболісти, і компанія хоче зібрати якнайбільше відгуків про взуття від спортсменів. Якщо все піде за планом, почнеться серійне виробництво кросівок. Орієнтовна вартість новинки поки не уточнюється.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Приватбанк знову продадуть: що трапилося

Опубліковано

Приватбанк знову продадуть: що трапилося

Найбільшу фінансову установу країни ПриватБанк можуть продати в приватні руки. Рада директорів банку визначила обов’язкову умову, яка надасть таку можливість.

За словами члена правління фінустанови Євгена Заіграєва, ПриватБанк входить до списку критичної інфраструктури Україні. Банкір зазначив, що в умовах війни вкрай важливо щоб найбільший український банк залишався під контролем держави, а приватизувати його буде недоцільно.

«Приватизація банку під час війни, вкрай не бажана. Найкращий час для цього, коли війна закінчиться» – сказав Євген Заіграєв.

Він зазначив, що приватизація не обов’язково означає підвищення ефективності фінансової установи. За словами члена правління ПриватБанку, український уряд зацікавлений у продажу, оскільки в іншому випадку надто велика частина банківського сектора країни опиниться під контролем держави.

“Зокрема, ЄС наполягає на зменшенні ролі держави в національних банківських справах. Це вважається однією з умов євроінтеграції, тому, коли настане мир, ПриватБанк швидше за все буде проданий. Немає необхідності державі продавати всі 100% банків, які їй належать. Наприклад, подивіться на банківську галузь Польщі. Там найбільші банки мають частку держави в капіталі”, – прокоментував Євген Заіграєв.

Члени правління фінустанови вважають, що поки рано говорити про механізм приватизації ПриватБанку. Після війни держава визначить шляхи, якими банк може отримати новий поштовх від приватних інвесторів, але при цьому необхідно буде уникнути ризиків, які можуть виникнути в результаті переходу найбільшого банку України в приватні руки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.