Connect with us

MOBILZONE

Смартфони, які не потрібно купувати у 2024 році, навіть із великою знижкою

Опубліковано

Смартфони, які не потрібно купувати у 2024 році, навіть із великою знижкою

Викинути гроші на вітер легко, особливо коли йдеться про смартфони. Скільки оглядів не дивись, а нюанси (іноді вагомі) можна дізнатися лише за тривалого використання або спираючись на чужий досвід. Після того, як ми перерахували дев’ять смартфонів, які стануть вигідною покупкою в 2024 році, розповім про моделі, на які не варто звертати увагу, навіть якщо їх продаватимуть з великою знижкою.

Apple iPhone

iPhone 12 Mini

Може здатися чудовим варіантом. Компактний, з флагманськими характеристиками та довгим часом підтримки. Але є у цієї моделі мінус, що перекреслює всі переваги – час роботи. Навіть із новим акумулятором цей iPhone я підключав до зарядки близько 17 годин. При цьому я не грав у ігри і використовував смартфон лише для соцмереж та перегляду відео. До того ж через часті підзарядки батарея зношується швидше, ніж можна було очікувати.

iPhone 14, iPhone 15

Вважаю нелогічним купувати смартфони без 120 ГЦ, які практично не перевершують iPhone 13. Покращення камер на папері є, але насправді відмінності будуть настільки мінімальними, що переплати в 10000  гривень вони точно не варті.

iPhone 14 Plus

Дана модель подешевшала, а ближче до осені втратить ще близько 10% ціни, але всім, хто бажає купити великий iPhone, рекомендую звернути увагу на 13 Pro Max, адже флагман є фалгманом.

Samsung
Дуже хотілося б перерахувати всі моделі даного бренду, тому що я недолюблюю їхній підхід і OneUI, але заради об’єктивності я себе пересилаю.

Samsung Galaxy S23 FE

На повернення серії чекали, але топ за свої гроші від Samsung не виправдав очікувань. І Snapdragon 8 Gen 1, і Exynos 2200 (у різних версіях смартфона) не можна назвати актуальними процесорами, коли ціна гаджета перевищує 20000 гривень. Перегрів не дає продуктивності вийти на очікуваний рівень, а оптимізація операційної системи бажає кращого. Фотографії у форматі “дістав смартфон – зробив знімок” викликають питання, особливо якщо знову ж таки згадати про вартість. Мій колега був власником S20 FE і придбав S23 FE одним із перших, але після кількох місяців продав, остаточно розчарувавшись у бренді.

Samsung Galaxy A54

Якщо у вас з’явиться думка придбати цей смартфон, рекомендую звернути увагу на А34. Здавалося б модель нижче за рівень, та ще й з краплеподібним вирізом (привіт з 2018 року), але:

  • В А34 встановлений MediaTek Dimensity 1080, який набагато стабільніший за Exynos 1380 в А54.
  • Оперативна пам’ять у обох моделях стандарту LPDDR4X.
  • Час роботи у Galaxy A34 більший у середньому на півтори – дві години.
  • Дисплей A54 краще тільки в підтримці HDR10 та кількості точок на дюйм (403 проти 390 у A34).

Іншими словами, переплачувати кілька тисяч за сумнівні покращення та гіршу оптимізацію я б не став.

Pixel
Після появи Pixel 8 та Pixel 7A ціна на попередні покоління знизилася до привабливої. Але купувати Pixel 6 або Pixel 6 Pro у 2024 році я б не став через “вогненість” першого фірмового процесора від Google і погану автономність. А Pixel 6A з його 60 Гц дисплеєм та величезними рамками виглядає як мінімум несучасно і за 10000- 15000 гривень має безліч конкурентів.

BBK (OnePlus, Oppo, Realme, Vivo)

OnePlus Nord N20 SE

Один із самих (якщо не найдивніший) смартфон бренду. Так, він недорогий, багато від нього я не чекав, але настільки повільної, нестабільної роботи системи я ще не зустрічав. Процесор Helio G35 замислюється навіть при запуску браузера, що вже говорити про більш серйозні завдання. Також до мінусів віднесу неправильне (на мій погляд) калібрування дисплея.

OPPO Reno 8T 5G

Смартфон позиціонується як недорога модель з акцентом на фотографування. Працює досить швидко, нарікань щодо оптимізації системи немає, якби не одне але – знімає він гірше більшості конкурентів у діапазоні цін до 17000 гривень.

Xiaomi

Redmi Note 12 Pro

Ця модель є практично точною копією Redmi Note 10 Pro, що вийшов на два роки раніше. Більше того, у 12 Pro більш стара версія Bluetooth і пластик замість скла на задній поверхні. Єдиним плюсом перед Note 10 Pro є зарядка 67 Вт і більш довгий час підтримки, але на мій погляд це не варте переплати в районі 5000 гривень.

Xiaomi 12

Зараз продається з великими знижками і смартфон дійсно коштує цих грошей, але перед покупкою я рекомендував би звернути увагу на Xiaomi 12X.

Справа в тому, що він працює на більш вдалому процесорі, а фотоможливості смартфона не сильно поступаються Xiaomi 12.

Facebook Comments

MOBILZONE

Київстар “потішив” абонентів новими тарифами: що відомо

Опубліковано

Київстар "потішив" абонентів новими тарифами: що відомо

Київстар презентував нові тарифні плани: безлімітний інтернет та щедрі пакети послуг

Один із провідних мобільних операторів України, Київстар, анонсував запуск оновлених тарифних планів. Новинки стануть доступними для абонентів до кінця осені 2024 року.

Тарифи, що враховують потреби сучасних користувачів

До нової лінійки увійшли три тарифні плани, які орієнтовані на активних користувачів мобільного зв’язку та інтернету.

  1. LOVE UA Світло (300 грн/місяць) — базовий варіант для щоденного використання. У пакет входить:
    – 150 хвилин на дзвінки в межах України,
    – 20 ГБ мобільного інтернету,
    – безкоштовні дзвінки всередині мережі Київстар.
  2.  LOVE UA Світло+ (350 грн/місяць) — розширений тариф для тих, хто потребує більше часу для дзвінків і обсягу інтернету. Пропонує:
    – 300 хвилин на дзвінки по Україні,
    – 50 ГБ мобільного інтернету,
    – безкоштовні дзвінки всередині мережі Київстар.
  3. Супер Гіг (350 грн/місяць) — тариф для тих, хто максимально активно користується інтернетом. У пакет включено:
    – 350 ГБ мобільного інтернету,
    – безкоштовні дзвінки всередині мережі Київстар.

Особливості нових тарифів

Однією з ключових переваг стане безлімітний мобільний інтернет, який буде доступний для тарифів LOVE UA Світло та LOVE UA Світло+ до кінця червня 2025 року. Це дозволить абонентам користуватися інтернетом без обмежень майже півтора року, що є актуальним у сучасних умовах зростаючих потреб у цифрових послугах.

Нові тарифні плани створені з урахуванням різних потреб абонентів і стануть зручним рішенням для роботи, спілкування або розваг.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Штрафи від ТЦК здиратимуть по-новому, але обіцяють знижку

Опубліковано

Штрафи від ТЦК здиратимуть по-новому, але обіцяють знижку

За порушення правил військового обліку громадянам України загрожують штрафи у розмірі від 17 000 до 25 000 грн. Однак поточна процедура їхньої сплати є незручною: необхідно відвідати ТЦК, отримати квитанцію, а потім здійснити оплату в банку. Цей процес створює значні труднощі через черги, складну логістику та відсутність цифрових альтернатив.

Цифровізація сплати штрафів

Міністерство оборони планує спростити процес, додавши можливість сплати штрафів безпосередньо через мобільний застосунок “Резерв+”. Як зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Чорногоренко, нововведення орієнтоване на громадян, які хочуть уникнути відвідування ТЦК.

“Ми прагнемо додати у “Резерв+” функцію сплати штрафів за порушення правил військового обліку. Багато людей не бажають витрачати час на відвідування ТЦК для отримання квитанції. Технічна можливість для цього вже є, а також розроблено законопроєкт, що передбачає знижку 50% на штраф у разі добровільної сплати. Це працює за аналогією з порушенням правил дорожнього руху”, — пояснила Чорногоренко.

Необхідність змін у законодавстві

Для впровадження цієї функції необхідно внести зміни до чинного законодавства. Відповідний законопроєкт вже підготовлений і перебуває на розгляді Верховної Ради.

Запровадження цифрового механізму сплати штрафів допоможе зменшити бюрократичні перешкоди та підвищити ефективність процесу.

Також читайте:

Без боргів і з великою зарплатою: набувають чинності нові правила бронювання від мобілізації.

«Всі поховалися, а ТЦК погані»: що не так з українським суспільством.

Смартфон замість ТЦК: у Міноборони анонсували трансформацію “Резерв+”.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У «Резерв+» з’явиться надважлива функція: ТЦК стануть непотрібні

Опубліковано

У «Резерв+» з’явиться надважлива функція: ТЦК стануть непотрібні

Міноборони планує оновлення «Резерв+»: військовий облік стане доступним онлайн

Міністерство оборони України готує до модернізації застосунок «Резерв+», що дозволить громадянам ставати на військовий облік дистанційно. Особиста присутність у територіальних центрах комплектування (ТЦК) більше не буде обов’язковою. Водночас розформовувати ТЦК у відомстві не планують.

Новий формат роботи «Резерв+»

За словами міністра оборони Рустема Умєрова, оновлення застосунку значно спростить процес постановки на облік. Українці зможуть реєструватися у системі та підтверджувати готовність виконувати військовий обов’язок у зручний спосіб.

Як зазначила заступниця міністра з питань цифровізації Катерина Черногоренко, реалізація цього проєкту вимагає комплексного підходу. Йдеться не лише про технічні й технологічні вдосконалення, а й про врегулювання правових та законодавчих аспектів.

Реформування ТЦК

Незважаючи на те, що частина функцій ТЦК перейде до «Резерв+», їхню ліквідацію не передбачено. Умєров наголосив, що центри змінять формат роботи, перетворившись на сервісні офіси для військовослужбовців. Це дозволить ТЦК зосередитися на аналітичних завданнях, позбавившись рутинних функцій. Наразі ця ідея перебуває на етапі обговорення.

Онлайн-облік з 2025 року

Впровадження можливості дистанційної постановки на облік планується на 2025 рік. Українцям більше не доведеться особисто відвідувати ТЦК з документами. Замість цього вони зможуть скористатися «Резерв+» для реєстрації через Bank ID. Система автоматично верифікує дані та підтвердить електронні копії документів через Єдиний державний демографічний реєстр або Державну міграційну службу.

Ця ініціатива є важливим кроком у цифровізації оборонної сфери України та спрощенні взаємодії громадян із державними структурами.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Київстар "потішив" абонентів новими тарифами: що відомо
MOBILZONE2 хв. тому

Київстар “потішив” абонентів новими тарифами: що відомо

Штрафи від ТЦК здиратимуть по-новому, але обіцяють знижку
MOBILZONE31 хв. тому

Штрафи від ТЦК здиратимуть по-новому, але обіцяють знижку

У «Резерв+» з’явиться надважлива функція: ТЦК стануть непотрібні
MOBILZONE2 години тому

У «Резерв+» з’явиться надважлива функція: ТЦК стануть непотрібні

Vodafone виявився не готовим: знайдено "слабкі місця" оператора
MOBILZONE6 години тому

Vodafone виявився не готовим: знайдено “слабкі місця” оператора

МСЕК в минулому: сімейні лікарі отримають нові повноваження для надання відстрочок від мобілізації
MOBILZONE7 години тому

МСЕК в минулому: сімейні лікарі отримають нові повноваження для надання відстрочок від мобілізації

Без боргів і з великою зарплатою: набувають чинності нові правила бронювання від мобілізації
MOBILZONE22 години тому

Без боргів і з великою зарплатою: набувають чинності нові правила бронювання від мобілізації

Офіційно представлений смартфон для бідних Tecno pop 9 4G: ціна і характеристики
MOBILZONE22 години тому

Офіційно представлений смартфон для бідних Tecno pop 9 4G: ціна і характеристики

Гроші українців хочуть автоматично заарештовувати: що відомо
MOBILZONE1 день тому

Гроші українців хочуть автоматично заарештовувати: що відомо

Vodafone попередив абонентів, що потрібно перевипустити sim-карти: як це зробити
MOBILZONE1 день тому

Vodafone попередив абонентів, що потрібно перевипустити sim-карти: як це зробити

З 1 грудня Київстар багато чого змінить: до чого готуватися абонентам
MOBILZONE1 день тому

З 1 грудня Київстар багато чого змінить: до чого готуватися абонентам

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.