Connect with us

MOBILZONE

YouTube Premium офіційно подорожчав

Опубліковано

Ціна YouTube Premium офіційно збільшилася

Компанія Google збільшила вартість передплати YouTube Premium до $13,99 на місяць, що на $2 більше за колишню ціну. Вартість передплати на рік збільшена на $20 до $139,99 на рік. Відповідне повідомлення надруковано на сторінці підтримки сервісу.

Вартість використання музичного сервісу YouTube Music, доступного як окрема пропозиція або в рамках передплати YouTube Premium, також зросла. Для взаємодії з ним тепер доведеться платити $10,99 на місяць. Раніше підвищення цін фіксувалося в інших музичних сервісах, включаючи Apple Music, Amazon Music та Tidal. При цьому Spotify продовжує зберігати колишній рівень цін та стягувати з користувачів $9,99 на місяць. Проте керівництво Spotify вже заявляло про готовність підвищити ціни, тож це може статися незабаром.

На даний момент невідомо, коли підвищення цін на YouTube Premium позначиться на передплатниках. Коли в 2018 році Google збільшила ціну преміальної підписки в рамках ребрендингу з YouTube Red на YouTube Premium у передплатників, що діють, залишилася можливість оплати за старою ціною. Однак при збільшенні ціни сімейної преміальної підписки у жовтні минуло року чинних передплатників було переведено на новий тариф вже з наступного місяця. Офіційні представники компанії поки що не коментують це питання.

Нагадаємо, YouTube Premium відкриває доступ до низки додаткових функцій відеосервісу Google. Крім того, що преміальні передплатники можуть дивитися відео без реклами, їм доступна функція скачування роликів для подальшого перегляду без підключення до інтернету, функція фонового відтворення звуку, завдяки чому вони можуть слухати звук із відео паралельно взаємодіючи з іншими програмами та ін.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як уникнути арешту майна за штраф від ТЦК: поради адвоката

Опубліковано

Як отримати 50% знижку на штраф ТЦК: умови та нюанси

У парламенті розглядається законопроєкт №9363, який передбачає, що виконавча служба зможе одразу арештовувати всі рахунки та майно боржника до повного погашення заборгованості. Тож якщо особа розуміє, що порушила правила військового обліку і в майбутньому отримає штраф від ТЦК, краще добровільно сплатити його заздалегідь, через подання відповідної заяви та отримати знижку в 50%..

Адвокат Руслан Ткаченко розповів, як добровільно сплатити штраф з 50% знижкою.

Як пояснив адвокат, у разі ухвалення законопроєкту №9363, особам із заборгованістю автоматично блокуватимуть банківські рахунки та заборонятимуть операції з нерухомістю. Тому чоловікам, які вже порушили правила військового обліку й розуміють, що штраф це лише питання часу, варто скористатися можливістю і сплатити його зі знижкою 50%, попередньо визнавши порушення та подавши відповідну заяву до ТЦК.

Адвокат також нагадав: якщо штраф від ТЦК потрапить до виконавчої служби, його розмір автоматично подвоюється. Тобто, мінімальний штраф у 17 000 гривень зростає до 34 000 гривень. До цього додається виконавчий збір і судові витрати, а це ще близько 3 000 гривень. Таким чином, загальна сума штрафу може скласти 37 000 гривень.

Якщо в особи є нерухомість в Україні, а сама вона перебуває за кордоном, набагато вигідніше добровільно визнати порушення і сплатити штраф зі знижкою – це лише 8 500 гривень. Інакше після винесення постанови ТЦК та передачі справи до виконавчої служби штраф становитиме вже 37 тисяч гривень“, — пояснив Руслан Ткаченко.

Як подати заяву про визнання порушення

Подати заяву можна двома способами:

  • через застосунок “Резерв+” (функція стане доступною з літа 2025 року);
  • особисто у ТЦК та СП (можна вже сьогодні).

Після подання такої заяви особа отримає право на 50% знижку на штраф. Важливо: знижка не застосовується до вже винесених постанов. У таких випадках штраф сплачується повністю.

Подання заяви є добровільним, однак саме воно є єдиною законною підставою для зменшення штрафу.

Закон №4316 чітко встановлює: лише попереднє визнання вини дає право на знижку. Тому не варто зволікати, – підсумував адвокат Руслан Ткаченко.

Також ми більш детально розповідали про новий законопроект №9363, прочитати про нього можна перейшовши за посиланням – Плати або втратиш усе: новий законопроєкт про покарання боржників уже на розгляді у Верховній Раді.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Плати або втратиш усе: новий законопроєкт про покарання боржників уже на розгляді у Верховній Раді

Опубліковано

Плати або втратиш усе: новий законопроєкт про покарання боржників уже на розгляді у Верховній Раді

У Верховній Раді скоро будуть розглядати законопроект, який розширює можливості виконавчої служби для стягнення боргу з українців, які мають навіть незначні штрафи.

Про це розповіла лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Нардепка публічно заявила, що чинна влада проштовхує небезпечну ініціативу – законопроєкт, який дозволить позбавляти українців майна без рішення суду. Йдеться про проєкт закону №9363, який за її словами, фактично легалізує позасудове позбавлення права власності під виглядом цифровізації виконавчого провадження.

За словами Тимошенко, навіть найменша заборгованість перед податковою, поліцією, ТЦК чи прикордонною службою – автоматично приведе до внесення людини до Єдиного реєстру боржників. З цього моменту вона втратить право розпоряджатися своїм автомобілем, землею, нерухомістю. І все це без суду, без права на захист та без належної процедури.

Це цифрове беззаконня під прикриттям реформи. Майже кожна українська родина опинилася або може опинитися під загрозою, бо війна, мобілізація, втрати роботи та економічна нестабільність зробили боржниками мільйони людей, – заявила Тимошенко.

Наша редакція трішки розібралася в даному законопроекті і стисло ми розповімо, які саме повноваження він розширює виконавчій службі у разі його прийняття.

Законопроєкт №9363 «Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження» передбачає кардинальне розширення повноважень державної виконавчої служби, під виглядом покращення ефективності стягнення боргів впроваджуються нові жорсткі механізми впливу на боржників.

1. Автоматичний арешт майна і коштів

Виконавці зможуть без судового рішення накладати арешт на:

  • Кошти на банківських рахунках, електронні гроші, цінні папери.
  • Рухоме та нерухоме майно.
  • Арешт накладається вже наступного робочого дня після виявлення активів.

2. Заборона на розпорядження власністю

Після внесення особи до реєстру боржників:

  • Вона не зможе продати або перереєструвати транспортний засіб.
  • Буде позбавлена можливості укладати угоди з нерухомістю, цінними паперами, заставними правами.
  • Нотаріуси та реєстратори зобов’язані відмовити в посвідченні будь-яких угод.

3. Повний доступ до інформації

Державні виконавці матимуть доступ до:

  • Банківських даних (включаючи інформацію про операції).
  • Державних реєстрів щодо майна, транспорту, цінних паперів.
  • Податкових звітів та доходів.

4. Примусове вилучення майна

У випадку ухилення від сплати боргів виконавець може:

  • За рішенням суду увійти до житла чи офісу боржника.
  • Вилучити готівку, цінності, електроніку, інше майно.
  • Передати майно на реалізацію або зберігання.

5. Конфіскація майна: умови

  • Нерухомість: може бути вилучена, якщо борг перевищує 20 мінімальних зарплат (понад 100 тис. грн). Єдине житло не конфіскується, якщо борг менший.
  • Транспорт: заборонена перереєстрація до повного погашення боргу.
  • Банківські рахунки: арешт, за винятком спеціальних (для пенсій, соцвиплат).

6. Реалізація активів

  • Майно боржника буде продаватися через електронні аукціони.
  • Якщо вартість активу менша за 30 мінімальних зарплат, можливий продаж за фіксованою ціною.

Всі операції будуть відбуватися онлайн, що за задумом авторів, має забезпечити “прозорість”.

Отже, якщо законопроєкт №9363 ухвалять, усі хто має навіть мінімальну заборгованість - від штрафів ТЦК до аліментів чи податків, опиняться перед вибором: терміново сплатити борг або втратити право розпоряджатися своїм майном. Практично будь‑яка затримка платежу автоматично тягнутиме арешт рахунків, блокування угод із транспортом, землею та нерухомістю, а в разі непогашення боргу - примусову реалізацію активів. Іншими словами, ухилятися від сплати стане дорожче, ніж оперативно закрити борг

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків по Європі через Приват24

Опубліковано

ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків по Європі через Приват24

ПриватБанк представив нову послугу, яка дозволяє українцям ще зручніше подорожувати Європою. Відтепер придбати квитки на потяги європейських залізниць можна просто через сервіс Приват24.

Про це фінансова установа повідомила у своєму Telegram-каналі. У ПриватБанку зазначили, що нова можливість дає змогу купувати квитки на потяги провідних залізничних операторів Німеччини, Австрії та Чехії. Придбати їх можна на платформі bilet.privatbank.ua/train.

Сервіс повністю адаптований для українських користувачів: інтерфейс – українською мовою, оплата здійснюється банківською карткою ПриватБанку, а служба підтримки працює цілодобово.

«Наша мета – зробити подорожі максимально комфортними для клієнтів, де б вони не були. Завдяки новому сервісу більше не потрібно стикатися з мовними труднощами чи незнайомими сайтами. Усе інтуїтивно зрозуміло, зручно і звично для користувачів ПриватБанку», – зазначив член правління Дмитро Мусієнко.

Також він додав, що цей сервіс – перший в Україні, який спрощує українцям доступ до європейських залізничних квитків, усуваючи типові перешкоди: мовний бар’єр, різноманіття платформ та складність пошуку.

Також читайте:

Google Maps допомагає уникнути штрафів: українським водіям варто увімкнути корисну функцію

У соцмережах, зокрема Instagram та Telegram, українцям готують нові мовні вимоги.

Мовний бар’єр зник: Anker запускає навушники з AI-перекладачем на 100+ мов

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Як отримати 50% знижку на штраф ТЦК: умови та нюанси
MOBILZONE4 години тому

Як уникнути арешту майна за штраф від ТЦК: поради адвоката

Плати або втратиш усе: новий законопроєкт про покарання боржників уже на розгляді у Верховній Раді
MOBILZONE7 години тому

Плати або втратиш усе: новий законопроєкт про покарання боржників уже на розгляді у Верховній Раді

ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків по Європі через Приват24
MOBILZONE8 години тому

ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків по Європі через Приват24

ПриватБанк компенсує оплату комуналки до 5000 гривень: як долучитися до нової акції
MOBILZONE9 години тому

ПриватБанк компенсує оплату комуналки до 5000 гривень: як долучитися до нової акції

Штрафи до 2550 гривень і позбавлення прав: в Україні готують нові покарання для водіїв
MOBILZONE11 години тому

Штрафи до 2550 гривень і позбавлення прав: в Україні готують нові покарання для водіїв

Нова допомога замість старих виплат: хто отримає 4500 гривень із 2025 року
MOBILZONE13 години тому

Нова допомога замість старих виплат: хто отримає 4500 гривень із 2025 року

ПриватБанк запустив продаж квитків по Європі через Приват24
MOBILZONE23 години тому

ПриватБанк запустив продаж квитків по Європі через Приват24

Названо найбезпечніші месенджери: Telegram до списку не увійшов
MOBILZONE24 години тому

Названо найбезпечніші месенджери: Telegram до списку не увійшов

У Міністерстві освіти прогнозують значне відрахування студентів-чоловіків: ТЦК вже наготові
MOBILZONE1 день тому

У Міністерстві освіти прогнозують значне відрахування студентів-чоловіків: ТЦК вже наготові

Військова підготовка стане обов’язковою для майбутніх лікарів та фармацевтів
MOBILZONE1 день тому

Військова підготовка стане обов’язковою для майбутніх лікарів та фармацевтів

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.