Connect with us

MOBILZONE

Nothing Phone (1) проти Nothing Phone (2): чим відрізняється новий флагман

Опубліковано

Nothing Phone (1) проти Nothing Phone (2): чим відрізняється новий флагман

Нещодавно заснована співзасновником OnePlus Карлом Пеєм компанія Nothing Technology Limited, відоміша просто як Nothing, представила свій другий смартфон під назвою Nothing Phone (2). Він прийшов на зміну випущеному минулого року Nothing Phone (1) і отримав низку помітних покращень. Ми вирішили порівняти між собою ці два смартфони, щоб визначити, який із них варто придбати у 2023 році.

Дизайн
Обидва смартфони Nothing Phone мають унікальний дизайн, який виділяє їх на тлі конкурентів. Особливість цих моделей полягає в прозорій скляній задній кришці з програмованим світлодіодним підсвічуванням, що називається виробником інтерфейсом інтерфейс Glyph. Сам каркас корпусу і в Nothing Phone (2), і в його попередника виконаний з алюмінію.

Nothing Phone першого покоління захищений від пилу та бризок води за стандартом IP53. А його спадкоємець отримав більш високий рівень захисту — IP54, а отже, має підвищену водонепроникність.

По суті, з погляду зовнішнього вигляду смартфони Nothing не мають великої різниці. Головна відмінність нового Nothing Phone (2) полягає в тому, що він трохи важчий і більший за торішню модель. При цьому також виробник покращив інтерфейс Glyph, додавши вбудований датчик освітлення для автоматичного регулювання яскравості підсвічування залежно від зовнішнього освітлення.

Екран
Як ми вже говорили вище, Nothing Phone (2) вийшов трохи більшим, ніж Nothing Phone (1). Сталося це завдяки збільшення розміру екрана. Так, якщо минулорічний Nothing Phone (1) оснащувався 6,55-дюймовим екраном, то у його спадкоємця діагональ зросла до 6,7 дюймів. При цьому в обох випадках це висококласна OLED-панель з роздільною здатністю Full HD+.

Програмне та апаратне забезпечення
У минулорічний Nothing Phone (1) встановлювався чіпсет середнього класу Qualcomm Snapdragon 778G+ з восьмиядерним процесором із максимальною тактовою частотою 2,5 ГГц. Це досить потужний для свого рівня процесор, але порівняно з Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, на якому базується Nothing Phone (2), він помітно програє. За словами виробника, випущений в 2022 році чіп Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 забезпечує підвищення продуктивності процесора до 10% і збільшення потужності процесора до 30% в порівнянні зі своїм попередником, що ставить його на голову вище Snapdragon 778G+ з точки зору потужності. Тому якщо вам потрібен смартфон для виконання на постійній основі ресурсомістких завдань та запуску важких ігор, новий смартфон підійде набагато краще.

Що ж до пам’яті, то Nothing Phone (1) у топовому виконанні має 12 Гбайт Гбайт ОЗУ та накопичувач на 256 Гбайт, а нова модель зберегла обсяг оперативної пам’яті, а ось максимальна ємність вбудованого накопичувача збільшилася вдвічі – до 512 Гбайт.

Відрізняються смартфон і з погляду програмного забезпечення. Так, Nothing Phone (1) працює на Android 12 з фірмовою оболонкою Nothing OS на борту, а от Nothing Phone (2) отримав більш сучасну версію ОС у вигляді Android 13.

Камери
І Nothing Phone (1) і Nothing Phone (2) мають подвійну 50-мегапіксельну основну камеру. Головний датчик камери у новинки був модернізований. Компанія додала вдосконалений 18-бітний ISP-процесор, який дозволяє обробляти дані з камери в 4000 разів швидше, ніж попередник. Також Nothing Phone (2) отримав новий алгоритм Advanced HDR, який робить вісім кадрів із різними рівнями експозиції, тим самим зберігаючи більше деталей у кожному знімку.

Новинка має ще одну перевагу у вигляді фронтальної камери з більш високою роздільною здатністю — 32 мегапікселі проти 16 мегапікселів у смартфона першого покоління.

Батарея
У Nothing Phone (1) встановлена акумуляторна батарея ємністю 4500 мАч, що підтримує швидке провідне заряджання на 33 Вт і бездротове заряджання на 15 Вт. А новий Nothing Phone (2) оснащений батареєю, ємність якої було збільшено до 4700 мАг. Потужність швидкої провідної зарядки збільшили до 45 Вт, а ось потужність бездротової зарядки, як і раніше, обмежена 15 Вт.

Вартість
Тепер випущений минулого року Nothing Phone (1) можна купити менше ніж за 470 євро, тоді як за новий Nothing Phone (2) доведеться віддати 680 євро.

Порівняно з попередником нова модель значно зросла в ціні, ймовірно, через оновлені внутрішні характеристики та нові функції. Тим не менш, Nothing Phone (2), як і раніше, залишається в середній ціновій категорії.

Плюси Nothing Phone (1):

  • низька ціна, порівняно з новою моделлю;
  • компактніший корпус.

Мінуси Nothing Phone (1):

  • чіпсет середнього рівня;
  • невелика батарея;
  • повільніша провідна зарядка.

Плюси Nothing Phone (2):

  • флагманський процесор;
  • свіжа версія Android;
  • великий акумулятор;
  • швидша провідна зарядка;
  • великий екран.

Мінуси Nothing Phone (2):

  • більші габарити корпусу;
  • вища стартова цін

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Як працює криптовалюта Chainlink і чому вона настільки популярна?

Опубліковано

Yak pratsyuye kryptovalyuta Chainlink i chomu vona nastilʹky populyarna?

Криптовалюта Link набирає популярності завдяки своїй здатності з’єднувати блокчейни з реальним світом. Тобто проєкт виступає в ролі мосту між розподіленим реєстром та реальними подіями в житті. Звучить складно? Тоді читайте далі, бо у цій статті ми розглянемо, як працює Link криптовалюта, та наведемо приклади її застосування. Це допоможе краще зрозуміти, як функціонує Link token і чому він настільки важливий.

Що таке Chainlink криптовалюта?

Chainlink– це платформа, яка дозволяє смарт-контрактам взаємодіяти з зовнішніми даними. Зазвичай блокчейни не мають доступу до зовнішніх джерел інформації. Chainlink вирішує цю проблему, надаючи розумним контрактам доступ до реальних даних через мережу оракулів.

Мережа оракулів – це ключова частина криптовалюти Chainlink криптовалюта. Оракули збирають дані з різних джерел, перевіряють їх на достовірність і передають у блокчейн. Це робить можливим використання зовнішніх даних у смарт-контрактах.

Уявімо, що існує смарт-контракт для страхування врожаю. Фермер укладає договір, за яким отримує виплату у разі неврожаю через погані погодні умови. Chainlink може підключити цей смарт-контракт до метеорологічних даних. Якщо погодні умови справді були несприятливими, оракули підтвердять це і смарт-контракт автоматично виплатить компенсацію фермеру.

Використання криптовалюти Link в різних галузях

Криптовалюта Chainlink знаходить застосування у багатьох сферах:

  • Фінанси. Автоматизація фінансових транзакцій за допомогою перевірених даних.
  • Страхування. Використання смарт-контрактів для автоматичних виплат.
  • Логістика. Відстеження руху товарів і управління ланцюгами постачання.
  • Геймінг. Інтеграція реальних подій у ігрові процеси.

Де можна купити та продати криптовалюту Chainlink?

Криптовалютна біржа є найбільш зручним інструментом для торгівлі цифровими активами. Щоб правильно обрати платформу для трейдингу, зверніть увагу на її репутацію та безпеку, перевіряйте відгуки користувачів та наявність двофакторної аутентифікації. Важливо також порівняти комісійні збори за транзакції та підтримку різних криптовалют. Зверніть увагу на інтерфейс і зручність використання платформи, а також на наявність локальної підтримки, особливо якщо вас цікавить біржа криптовалюти в Україні. Зараз існує безліч сайтів криптовалют, на яких можна швидко та вигідно придбати будь-яку монету. 

Криптовалюта Chainlink є ключовим інструментом для інтеграції блокчейнів із реальним світом. Використання оракулів дозволяє смарт-контрактам працювати з перевіреними даними, що відкриває нові можливості в різних галузях. Для тих, хто хоче інвестувати в Link, існують численні платформи та сайти криптовалют, де можна безпечно купувати та продавати цифрові монети.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Samsung завдасть удару по Xiaomi, Redmi та іншим виробникам смартфонів

Опубліковано

Samsung завдасть удару по Xiaomi, Redmi та іншим виробникам смартфонів

Ще кілька років тому найдовшою програмною підтримкою своїх смартфонів могла похвалитися лише Apple, але зараз Samsung та Google пропонують не менш тривалі програми підтримки для своїх флагманів. Більше того, Samsung готова зробити ще один крок, який боляче вдарить по Xiaomi, Redmi та іншим виробникам недорогих смартфонів: “корейці” забезпечать навіть бюджетні моделі 6-річною програмною підтримкою. Причому йдеться про випуск шести оновлень Android.

Судячи з маркетингових матеріалів, опублікованих в Мережі, першою бюджетною моделлю Samsung з підтримкою 6-річних оновлень стане готується до виходу Galaxy A16 5G. Він дебютує з Android 14 та в перспективі отримає Android 20.

Маркетингові матеріали розкривають ключові характеристики Galaxy A16 5G. Смартфон отримає екран Super AMOLED з діагоналлю 6,7 дюйма, роздільною здатністю Full HD+ і кадровою частотою 90 Гц, SoC Exynos 1330, 4, 6 або 8 ГБ оперативної пам’яті, 128 або 256 ГБ флеш-пам’яті, акумулятор ємністю 50 C, стандартний роз’єм для навушників та захист IP54. Маса пристрою складе 200 грамів, габарити – 164,4 x 77,9 x 7,9 мм.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi випустила розумний зволожувач та очищувач повітря

Опубліковано

Xiaomi випустила розумний зволожувач та очищувач повітря

Новий Xiaomi Mijia No-Fog Humidifier 3 800 служить для швидкого та ефективного зволоження повітря у приміщенні. Він тихий, здатний очищати повітря, підтримує керування за допомогою мобільного додатка та може синхронізуватися з іншими приладами.

Xiaomi Mijia No-Fog Humidifier 3800 вміщує до 6 літрів води, яка заливається зверху без необхідності розбирати пристрій. У звичайному режимі витрата води становить 800 мл/год, а економному — 280 мл/ч. Загалом однієї заправки вистачає до 18 години безперервної роботи. Використовуючи метод природного випаровування, він створює видимого туману і білого нальоту на меблів.

Резервуар зволожувача виготовлений із застосуванням іонів срібла, що сприяє знищенню ≥99% бактерій. Крім того, повітря проходить через антибактеріальний фільтр, який уловлює пил та інші дрібні частинки.

У тихому режимі гучність приладу вбирається у 32 дБ, що дозволяє використовувати його вночі. Завдяки підтримці HyperOS Connect зволожувач може синхронізуватися з іншими пристроями екосистеми Xiaomi. Керувати ним можна прямо зі смартфона чи планшета.

Xiaomi Mijia No-Fog Humidifier 3800 вже продається в Китаї за ціною близько 85 доларів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.