Connect with us

MOBILZONE

5 найкращих смартфонів до 15000 гривень: рейтинг травня 2023 року

Опубліковано

5 найкращих смартфонів до 15000 гривень: рейтинг травня 2023 року

Ваш смартфон морально застарів і працює набагато повільніше, ніж раніше? Тоді варто подумати про вибір нового пристрою. І якщо ваш бюджет на покупку смартфона обмежений, то розгляньте один із запропонованих нами смартфонів із добірки найкращих моделей середнього рівня вартістю менше 15000 гривень.

POCO F4 5G
POCO F4 5G — один із найкращих смартфонів у даній ціновій категорії. Він побудований на базі чіпсету Qualcomm Snapdragon 879 у поєднанні з 6 Гбайт оперативної та 128 Гбайт вбудованої пам’яті.

Дисплей смартфона є 6,67-дюймовою панель типу AMOLED. Він має роздільну здатність Full HD+ і підтримує частоту оновлення екрана 120 Гц та частоту дискретизації сенсорного шару 360 Гц. Для селфі та відеодзвінків POCO F4 5G встановлена 20-мегапіксельна фронтальна камера. А ззаду знаходиться 64-мегапіксельна основна камера у поєднанні з 8-мегапіксельним модулем із надширококутним об’єктивом та 2-мегапіксельною макрокамерою.

Місткість батареї POCO F4 5G становить 4500 мАг, а потужність швидкої зарядки досягає 67 Вт. Також до опцій входять NFC-чіп і ІЧ-порт.

Vivo T2X
Для тих, хто чекає від недорогого смартфона максимальної продуктивності, Vivo має модель під назвою T2X, побудовану на базі чіпсету MediaTek Dimensity 1300 поряд з 8 Гбайт оперативної та 128 Гбайт вбудованої пам’яті. Він обладнаний 6,58-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+ та рекордною частотою оновлення зображення 144 Гц.

Камер у Vivo T2X три – 16-мегапіксельна фронтальна спереду та 50-мегапіксельна основна з 2-мегапіксельною макрокамерою на тильній стороні. Живиться смартфон від акумуляторної батареї ємністю 6000 мАч з підтримкою 44-ватного проводового заряджання через інтерфейс USB Type-C.

Realme 10 Pro+ 5G

5 найкращих смартфонів до 15000 гривень: рейтинг травня 2023 року
Далі слідує Realme 10 Pro+ 5G з чіпсетом MediaTek Dimensity 1080 усередині. Процесор пов’язаний з 8 Гбайт оперативної та 128 Гбайт вбудованої пам’яті.

Realme 10 Pro+ 5G має 6,7-дюймову AMOLED-панель з роздільною здатністю Full HD+, частотою оновлення зображення 120 Гц і частотою дискретизації сенсорного шару 360 Гц. Основна камера смартфона є 108-мегапіксельним датчиком у поєднанні з 8-мегапіксельним модулем з надширококутним об’єктивом і 2-мегапіксельною макрокамерою. Попереду знаходиться фронтальна камера на 16 мегапікселів.

Живиться смартфон Realme від акумулятора на 5000 мАг. Потужність швидкої провідної зарядки досягає 67 Вт.

POCO X5 Pro 5G

5 найкращих смартфонів до 15000 гривень: рейтинг травня 2023 року
До кращих недорогих смартфонів увійшов POCO X5 Pro 5G, побудований на базі однокристальної платформи Qualcomm Snapdragon 778G у поєднанні з 8 Гбайт оперативної і 256 Гбайт вбудованої пам’яті.

POCO X5 Pro 5G оснащується 6,67-дюймовим AMOLED-екраном, який має роздільну здатність Full HD+ та частоту оновлення зображення 120 Гц. 108-мегапіксельну основну камеру у смартфона POCO доповнюють 8-мегапіксельна камера з надширококутним модулем та 2-мегапіксельна камера для макрозйомки. Для селфі та відеозв’язку передбачена 13-мегапіксельна фронтальна камера.

Високу автономність POCO X5 Pro 5G забезпечує акумуляторна батарея ємністю 5000 мАг із підтримкою швидкої 67-ватної зарядки. Серед інших характеристик смартфона – 3,5-міліметровий аудіоджек для навушників та ІЧ-порт.

Redmi Note 12 5G

5 найкращих смартфонів до 15000 гривень: рейтинг травня 2023 року
Завершує ТОП-5 найкращих смартфонів дешевше за 30 000 рублів Redmi Note 12 5G. Його “серцем” став чіпсет Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1, пов’язаний з 8 Гбайт ОЗУ та вбудованим накопичувачем об’ємом 128 Гбайт.

Серед характеристик Redmi Note 12 5G – 6,67-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD+ і частотою оновлення 120 Гц, 48-мегапіксельна основна камера з 8-мегапіксельним модулем з надширококутним об’єктивом і 2-мегапіксель. Для селфі та дзвінків по відеозв’язку спереду у нього встановлена 13-мегапіксельна фронтальна камера.

За автономність смартфона Redmi відповідає акумуляторна батарея ємністю 5000 мАг, що підтримує швидке заряджання потужністю 33 Вт через порт USB Type-C. Також у нього є окремий 3,5-міліметровий аудіороз’єм та ІЧ-порт.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

MOBILZONE

Банки знову “закрутять гайки” українцям: ліміти на перекази уріжуть вже з 1 червня

Опубліковано

Банки знову “закрутять гайки” українцям: ліміти на перекази уріжуть вже з 1 червня

Вже з 1 червня 2025 року українські банки почнуть діяти за новими правилами — ліміти на грошові перекази будуть зменшені. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на меморандум банків, підписаний у грудні 2024 року.

Що зміниться?

Для клієнтів із середнім і низьким рівнем ризику ліміт на перекази зменшиться зі 150 тис. грн до 100 тис. грн на місяць. Зміни торкнуться як карткових переказів, так і операцій через рахунки IBAN.

За словами представників банківського сектору, нові обмеження впроваджуються згідно з раніше погодженим графіком, і масового відтоку клієнтів не зафіксовано.

Для кого діятимуть обмеження?

  • Клієнти з високим ризиком: ліміт залишиться на рівні 50 тис. грн/міс.
  • Клієнти без підтверджених доходів: максимум три рахунки в одній валюті
  • Винятки: клієнти з документальним підтвердженням доходів (зарплатні, соціальні, підприємницькі) — без обмежень

Які документи приймаються?

Щоб перевищити встановлений ліміт, потрібно надати один або кілька таких документів:

  • Довідки ОК5 та ОК7
  • Податкова декларація
  • Зарплатна відомість
  • Виплати від державних органів
  • Підтвердження доходів членів сім’ї
  • Довідка про волонтерську діяльність

Нагадаємо, попередні ліміти на перекази були введені НБУ ще 1 жовтня 2024 року і діяли до квітня 2025-го, після чого були замінені домовленістю найбільших банків країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк дозволив купувати eSIM Kyivstar та lifecell просто в Приват24

Опубліковано

ПриватБанк дозволив купувати eSIM Kyivstar та lifecell просто в Приват24

ПриватБанк запустив нову зручну послугу в мобільному додатку Приват24 — тепер клієнти можуть придбати eSIM від мобільних операторів Kyivstar та lifecell безпосередньо у застосунку.

Цифрову SIM-карту можна активувати всього за кілька хвилин. Для цього потрібно:

  • зайти в сервіс eSIM у Приват24;
  • обрати оператора та тариф;
  • оплатити покупку карткою;
  • отримати QR-код для активації на смартфоні.

eSIM — це віртуальна SIM-карта, яка не потребує фізичного носія. Вона вбудовується в пристрій і активується програмно. Такий формат дозволяє використовувати до п’яти eSIM на одному телефоні, поєднувати цифрові та фізичні картки, а також підвищує рівень безпеки: у разі втрати пристрою SIM-карту неможливо витягти або підмінити.

За даними банку, послуга стала доступною понад 13,5 млн користувачів Приват24.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Опубліковано

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Право на відстрочку від мобілізації мають лише ті студенти, які навчаються на денній або дуальній формі. Відстрочка діє протягом усього періоду навчання – до моменту отримання диплома. Якщо військовозобов’язаний має підтвердження, що є студентом, аспірантом або докторантом денної чи дуальної форми, йому надається відстрочка.

Мобілізувати можуть під час так званих «перехідних» періодів між етапами навчання, наприклад, між закінченням коледжу та вступом до університету, після завершення бакалаврату до вступу в магістратуру, або перед вступом до аспірантури чи докторантури.

Зазвичай диплом бакалавра студенти отримують наприкінці червня – на початку липня, а наказ про зарахування до магістратури набуває чинності у вересні. Тобто в період із липня до вересня студент формально не має підстав для відстрочки.

Також вручити повістку студенту  можуть у разі відрахування. Якщо студент ще не відрахований і немає відповідного наказу, він зберігає право на відстрочку. Після офіційного відрахування людина втрачає статус студента й може бути мобілізованою.

Також слід зазначити, що законом не заборонено вручати повістки студентам ВНЗ та коледжів. У деяких випадках, якщо студент покаже студентський квиток, працівники військкомату можуть утриматися від вручення повістки, але це не гарантія.

Що робити, якщо повістку вже вручили студенту

Якщо студенту або аспіранту вручили повістку до ТЦК, її не можна ігнорувати. Необхідно обов’язково з’явитися за викликом та надати чинні документи, які підтверджують навчання на денній формі. При цьому слід посилатися на пункт 1 частини 3 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.