Connect with us

MOBILZONE

Офіційно представлений телевізор Xiaomi Mi Master 86

Опубліковано

Офіційно представлений телевізор Xiaomi Mi Master 86: ціна і характеристики

Разом із флагманським смартфоном Xiaomi 13 Ultra відбулася презентація нового телевізора сімейства Master. Серед його ключових особливостей – високі яскравість та частота оновлення, багатоканальний звук та технології для геймерів.

ТБ оснащується великим 86-дюймовим 4K-екраном, виконаним за технологією Mini-LED на базі квантових крапок. Дана матриця має 1800 зон локального затемнення, що дозволяє досягти практично ідеально чорного кольору з яскравістю всього 0,0001 ніт, при цьому пікова яскравість досягає 2000 ніт. Також заявлено можливість відображення 99,5% колірного спектру BT.709, 99% DCI-P3 та 94,5% Adobe RGB. Ця модель підійде не тільки для перегляду фільмів та серіалів, але і для ігор. У телевізорі є порт HDMI 2.1 та підтримка технології AMD FreeSync Premium Pro, а частота оновлення екрана досягає 144 Гц.

Аудіосистема телевізора представлена дев’ятьма динаміками загальною потужністю 70 Вт, що забезпечують 3.1-канальний звук. Заявлено підтримку Dolby Visio та Dolby Atmos, а також сертифікацію IMAX.

Xiaomi Mi Master 86 QD Mini-LED надійде у продаж 21 квітня і коштуватиме близько 2328 доларів.

Facebook Comments

MOBILZONE

Все зміниться вже з вівторка: Нацбанк обмежує перекази з картки на картку

Опубліковано

Нацбанк обмежує перекази українців з картки на картку

Національний банк України вводить обмеження на перекази з картки на картку. Обмеження почнуть діяти з вівторка, 1 жовтня.

Ліміт для переказів з картки на картку для фізичних осіб становить 150 тисяч гривень. Обмеження щодо кількості транзакції буде скасовано, оскільки деякі банки встановлювали це обмеження на власний розсуд.

За даними НБУ, 98% клієнтів банків щомісяця не перераховують більше встановленої суми (150 тис. грн). Тому встановлений ліміт жодним чином не вплине на фінансову діяльність більшості українців, – пояснили в НБУ.

Також в НБУ зазначили, що даний ліміт повинен допомогти з боротьбою так званих “дроперів”, які продають свої карткові рахунки для відмивання великих сум грошей. Через рахунки одного дропера може проходити мільйони гривень на рік. Хоча банки повинні блокувати підозрілі транзакції, вони не завжди справляються з цим завданням.

Також дане обмеження повинно вдарити по онлайн-казино, продажем сигарет, наркотиків, зброї, боротьба з шахрайством тощо. Крім того, обмеження мають перешкоджати тим, хто намагається уникнути оподаткування, у тому числі деяких учасників азартного ринку.

Втрачаємо (за даними кіберполіції) не менше 1 млрд податків, – зазначив голова парламентської ТСК Ярослав Железняк.

Варто зазначити, що дроп-схеми використовуються у багатьох країнах, але в Україні останніми роками це набуло значних масштабів. Зміни, анонсовані Національним банком, отримали підтримку Комітету з фінансів, податкової та митної політики, а також експертного середовища та правоохоронців.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi 14T Pro порівняли з iPhone 16 Pro Max за якістю зйомки

Опубліковано

Xiaomi 14T Pro порівняли з iPhone 16 Pro Max за якістю зйомки

Автор YouTube-каналу TechTablets порівняв можливості фото- та відеозйомки нових Xiaomi 14T Pro та iPhone 16 Pro Max. І хоча апарати помітно відрізняються за ціною, обидва відносяться до флагманського сегменту та були представлені зовсім недавно. При цьому результат порівняння вийшов цікавим.

На думку блогера, селфі-камера при зйомці фото краще працює у Xiaomi 14T Pro, оскільки колір шкіри виходить ближче до реального, а деталізація помітно вища. Зате зі зйомкою людей на основну камеру все навпаки: смартфон Xiaomi застосовує агресивні алгоритми згладжування, через що втрачається велика кількість деталей.

Apple обіцяє якість без втрат при зйомці з 2-кратним зумом, але на практиці знімки з Xiaomi 14T Pro виходять значно деталізованішими. У смартфоні використовується телекамера з 2,6-кратним оптичним зумом, тому він перевершує iPhone. В останнього телевізор з 5-кратним зумом, що дає йому перевагу в деталях при зйомці на великих дистанціях. Однак блогер звернув увагу, що Apple надмірно використовує підвищення різкості, що помітно при наближенні. Також це спричиняє підвищення кількості шумів. І ця особливість помітна на всіх камерах iPhone.

При нічній зйомці блогер віддав перевагу фотографіям з апарату Xiaomi, тому що він зберігає темне небо і передає більше деталей, тоді як у iPhone небо сильно висвітлене і галасливе. Також в iPhone нікуди не робити проблема з сильними відблисками, хоча Apple заявляла про використання нового покриття антивідблиску.

При цьому щодо запису відео блогер віддав перевагу iPhone як в денний, так і нічний час.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Податок на розкіш хочуть розширити: платити змусять майже всіх українців

Опубліковано

Податок на розкіш хочуть розширити: платити змусять майже всіх українців

В Україні потрібно підвищити податки на предмети розкоші, щоб краще наповнювати бюджет. Таку заяву в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” зробив регіональний економіст Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Димитар Богов.

За його словами, що потрібно не тільки збільшувати податки на розкіш, а й розширити список предметів розкоші. Це означає, що товари, які зазвичай не класифікуються як предмети розкоші, повинні бути класифіковані як такі у воєнний час.

Богов зазначив, що у Верховній Раді 17 вересня уже прийняли в першому читані законопроєкт №11416-д, в якому передбачається підвищення податків та зборів, а також запровадження нових податків, щоб наповнити державний бюджет України. Зараз в законопроект вносять правки та готують до другого читання.

Підвищення податків це необхідна міра, адже в бюджеті України зараз велика діра. Лише до кінця 2024 року у державному бюджеті України не вистачає 500 мільярдів гривень. Тому під час воєнного стану планується підвищити податки на розкіш та розширити перелік товарів, які підпадають під цей сегмент – розповів економіст

Також він зазначив, що автомобілі також можна вважати предметом розкоші. У цьому випадку українським автомобілістам доведеться платити додаткові податки. Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що автомобілі не є негайною потребою українців під час війни з російським окупантом. За його словами, якщо українець купує собі новий автомобіль, то вони повинні додатково підтримувати ЗСУ.

Які правки будуть внесені до законопроекту №11416-д про держбюджет під час підготовки до другого читання в парламенті поки невідомо. Законопроект викликав як позитивні, так і негативні відгуки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.