Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi сильно знизила вартість портативного акумулятора Mijia Outdoor Power Supply 1000 Pro

Опубліковано

Xiaomi сильно знизила вартість портативного акумулятора Mijia Outdoor Power Supply 1000 Pro

Xiaomi значно знизила ціну на свій портативний акумулятор Mijia Outdoor Power Supply 1000 Pro. Нагадаємо, на старті продажів у вересні 2022 року за девайс просили 5190 юанів приблизно 29000 гривень, а зараз АКБ продають всього за 3750 юанів приблизно 20500 гривень.

Mijia Outdoor Power Supply 1000 Pro оснащений акумулятором ємністю 1 кВтч і може забезпечити стабільну зарядку відразу 13 пристроїв, у тому числі ноутбуків, для чого передбачено два виходи по 100 Вт. Також це рішення підійде для того, щоб запитати побутову техніку, на кшталт телевізора або іншого пристрою, що потребує не більше 1,8 кВт.

Сам Mijia Outdoor Power Supply 1000 Pro виконаний відповідно до вимог сертифіката IP67 і відмінно захищений від вологи та пилу, так що його можна використовувати навіть на вулиці. Як стверджує розробник, акумулятор зберігає свій об’єм навіть після 1000 циклів зарядки, так що Mijia Outdoor Power Supply 1000 Pro – непогане рішення для любителів дачного відпочинку.

Facebook Comments

MOBILZONE

У кого можуть вилучити автомобілі для ЗСУ

Опубліковано

У кого можуть вилучити автомобілі для ЗСУ

18 травня 2024 року набув чинності новий мобілізаційний закон, який передбачає конфіскацію спеціальної техніки та інших транспортних засобів на потреби Збройних сил України.

Про це під час телемарафону розповів речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін.

У воєнний стан передбачається вилучення автомобілів для потреб ЗСУ у підприємств та інших організації, але через неясність цього процесу, це трактувалося по-різному, що призвело до різного роду зловживань.

Так, в Запоріжжі у березні 2022 року працівник ТЦК та СП незаконно вилучив зі стоянки для української армії чотири вантажівки та один мікроавтобус на загальну суму близько 11 млн грн. Водночас у нього не було відповідних документів від місцевих органів влади, які б регламентували мобілізацію транспортних засобів.

Проти працівника ТЦК було відкрито кримінальне провадження за ч.5 ст. 426-1 Кримінального кодексу України (Перевищення влади або службових повноважень в умовах воєнного стану). Максимальне покарання за цією статтею – 12 років позбавлення волі.

Новий Закон «Про мобілізацію та військовий облік», який набрав чинність 18 травня 2024 року, регулює військово-транспортну необхідність. У разі потреби, для ЗСУ можуть бути вилучені автомобілі в органів центральної та місцевої виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, а також у громадян (тобто у фізичних осіб).

Слід зауважити, що ЗСУ може вилучати автомобіль у громадянина лише за умови наявності у нього кількох автомобілів. Якщо він володіє одним транспортним засобом, то його не можна конфіскувати на користь війська. Для ЗСУ можуть вилучати лише транспортні засоби, які мають гарну прохідність. Наприклад, пікапи та позашляховики, а не седани чи хетчбеки.

При вилученні транспортного засобу для потреби ЗСУ складається відповідний акт, у якому зазначаються всі необхідні відомості. У цьому документі має бути вказана орієнтовна вартість транспортного засобу, адже на підставі цього власник зможе отримати грошову компенсацію у разі знищення автомобіля.

Також читайте:

Президент Володимир Зеленський назвав три умови припинення війни

Як каратимуть військовозобов’язаних, які не забрали з пошти повістки

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Зеленський назвав три умови припинення війни

Опубліковано

Зеленський назвав три умови припинення війни

Після 2,5 років війни президент Володимир Зеленський почав говорити про мирні переговори між Росією та Україною.

Про основні вимоги для припинення війни він озвучив в інтерв’ю американському виданню “The Philadelphia Inquirer”.

За словами президента, у нього є три умови, щоб почати мирний діалог з Росією, а саме:

  • Збереження України;
  • Вступ України до НАТО та ЄС;
  • Певні сатисфакції за рахунок Росії.

Слід зауважити, що умова про яку Зеленський говорив весь цей час, а саме, виведення російських військ на кордони 1991 року цього разу не прозвучали.

Що це може означати?

Скоріше всього, що в команді Зеленського очевидно серйозно задумалися про заморозку конфлікту по лінії фронту. І ознаки, що українців готують до такого сценарію уже з’являються.

Наприклад, політолог Володимир Фесенко, якого вважають близьким до офісу президента, заявив про те, що території можна повернути і пізніше, а зараз головне привести країну до ЄС та НАТО.

Що означають сатисфакції, про які говорив Зеленській, він так і не уточнив. Скоріше всього він мав на увазі компенсації. Наприклад, передачі Україні заморожені російські активи, але питання в тому, чи піде на ці умови захід поки не відомо.

Вступ в ЄС та НАТО

Якщо до вступу України в ЄС розбіжностей не так багато, то щодо НАТО питання складніше. З альянсу часто звучать категоричні відмови, а деякі країни проти вступу України навіть після закінчення війни.
В США та Німеччині заявляли, навіть якщо Україна отримає запрошення, то на схвалення її вступу всіма країнами НАТО “можуть піти роки”.

Щоб змінити думку альянсу, Україні потрібні значні перемоги на фронті. Але на жаль поки немає ознак, що вони найближчим часом відбудуться.

Таким чином, реальним варіантом угоди може стати компроміс. Наприклад, заморозка війни по лінії фронту, Україна вступає до ЄС і отримує певні гарантії безпеки від провідних держав, в тому числі і від Китаю.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як каратимуть військовозобов’язаних, які не забрали з пошти повістки

Опубліковано

Як каратимуть військовозобов'язаних, які не забрали з пошти повістки

З 17 липня працівники ТЦК почнуть надсилати військовозобов’язаним чоловікам повістки поштою. Багато українців не розуміють, як буде проходити процес вручення повістки, тому в цьому матеріалі ми дамо розгорнуту відповідь на дане питання.

Перше слід зазначити, що повістку працівники ТЦК будуть надсилати двома варіантами:

  1. Якщо військовозобов’язаний оновив дані через ЦНАП або додаток “Резерв+” протягом відведених 60 днів, то повістка буде надіслано на адресу, яка була вказана під час уточнення.
  2. Якщо не уточнив адресу протягом відведених 60 днів, то повістка прийде на адресу “прописки”, який буде вказаний в реєстру “Оберіг”.

Повістка має бути надіслана рекомендованим листом (поштою з оголошенням цінності та з описом вкладення) з повідомленням про вручення. Тому таку повістку ніхто в поштову скриньку класти не буде.

Повістка буде вважатися врученою у випадку:

  • військовозобов’язаний отримав листа “з рук в руки”;
  • військовозобов’язаний відмовився отримувати листа, і працівник пошти зробив відповідну відмітку на листі та повернув листа в ТЦК та СП;
  • за цією адресою не вдалося знайти одержувача, і працівники пошти зробили відповідну позначку на листі та повернули його до ТЦК та СП.

У всіх трьох вище перерахованих варіантах повістка вважається належно врученою. Після чого у військовозобов’язаного є 14 днів, щоб явитися у військкомат і встати на військовий облік. Якщо чоловік цього не зробить, то на нього без його присутності накладається адміністративний штраф за ухилення від мобілізації, а також ухилянта подають в розшук.

Нагадуємо, що 17 травня президент Володимир Зеленський підписав законопроект №10379, який передбачається збільшення штрафу від 17 000 до 25 500 гривень за ухилення від військового обліку.

Також читайте:

Що криється реально за оновленням даних в ТЦК.

Ухилянти поповнять державну казну на сотні мільйонів доларів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.