Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi Redmi Note 12 5G проти Note 12 4G: чим відрізняються ці смартфони

Опубліковано

Redmi Note 12 5G

В асортименті китайської компанії Xiaomi з’явилися два нові смартфони зі схожими іменами. Це Redmi Note 12 5G та Note 12 4G, які, як можна зрозуміти з їх назв, відрізняються наявністю підтримки стільникових мереж п’ятого покоління. Але це далеко не єдина їхня відмінність. У чому полягає різниця між Redmi Note 12 5G і Note 12 4G і на якому з них варто зупинити свій вибір, розповімо сьогодні, порівнявши технічні характеристики смартфонів.

Дизайн
Redmi Note 12 5G та Note 12 4G не можна назвати братами-близнюками, але в цілому вони досить схожі зовні. 5G-версія смартфона одягнена в корпус висотою 165,9 мм, шириною 76,2 мм і товщиною 8 мм і важить разом з усією начинкою 188 г. У той же час 4G-версія смартфона трохи компактніша і легша.

Xiaomi Redmi Note 12 5G проти Note 12 4G: чим відрізняються ці смартфони

Її габарити складають 165,7 х76х7, 9 мм, а маса – 183,5 г. Обидва смартфони мають великі екрани з O-подібним отвором зверху під фронтальну камеру і вбудований в кнопку живлення збоку сканер відбитків пальців.

Дисплей
Redmi Note 12 5G та Note 12 4G оснащені 6,67-дюймовими AMOLED-панелями з роздільною здатністю Full HD+ (2400х1080 пікселів), частотою оновлення зображення 120 Гц і піковою яскравістю 1200 нит. В обох випадках екран покритий захисним склом Gorilla Glass 3 Corning.

Xiaomi Redmi Note 12 5G проти Note 12 4G: чим відрізняються ці смартфони

Корпус смартфонів має рейтинг захисту IP53. Це означає, що він захищений від пилу та бризок, а от занурення під воду вони не переживуть.

Апаратне та програмне забезпечення
Redmi Note 12 5G базується на восьмиядерному процесорі Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 з тактовою частотою 2 ГГц, тоді як 4G-модель побудована на основі восьмиядерного чіпа Qualcomm Snapdragon 685 з вищою тактовою частотою 2,8 ГГц. Але в цілому Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 насправді краще, ніж Snapdragon 685, незважаючи на нижчу тактову частоту, тим більше, що він має вбудований 5G-модем.

Redmi Note 12 5G пропонується в декількох конфігураціях з 4, 6 або 8 Гбайт оперативної та 128 або 256 Гбайт вбудованої пам’яті. Що ж до 4G-моделі, то мінімальний обсяг ОЗП у неї становить 4 Гбайт, максимальний – 8 Гбайт, мінімальний обсяг вбудованого накопичувача – 64 Гбайт, а максимальний – 128 Гбайт. При цьому обидва смартфони підтримують розширення сховища за рахунок картки пам’яті формату microSD, для якої передбачено окремий слот.

Обидва смартфони постачаються з мобільною операційною системою Android та оболонкою MIUI на борту. Правда, у Redmi Note 12 5G це Android 12, а у 4G-моделі актуальніша версія Android 13. З бездротових комунікацій вони підтримують Wi-Fi 5, Bluetooth і GPS.

Камери
Redmi Note 12 5G оснащується подвійною основною камерою з головним датчиком на 48 мегапікселів та 2-мегапіксельним датчиком глибини для портретної зйомки. Попереду в нього встановлено 8-мегапіксельну фронтальну камеру. У той же час 4G-версія має потрійну основну камеру з головним 50-мегапіксельним сенсором у поєднанні з 8-мегапіксельною камерою з надширококутним об’єктивом та 2-мегапіксельним датчиком глибини. Роздільна здатність фронтальної камери у нього становить 13 мегапікселів.

Акумулятор
Обидва смартфони живляться від акумуляторної батареї ємністю 5000 мАг і підтримують швидке заряджання провідною потужністю 33 Вт. Враховуючи це. можна розраховувати приблизно однаковий час автономної роботи.

Ціна запитання
Вартість Redmi Note 12 4G стартує з позначки 230 євро, тоді як за 5G-версію доведеться заплатити щонайменше 299 євро.

Переваги Redmi Note 12 4G:
краще камери;
до 8 Гбайт ОЗП;
більше змін пам’яті;
Android 13 на борту.

Недоліки Redmi Note 12 4G:
відсутність підтримки 5G.

Переваги Redmi Note 12 5G:
підтримка 5G;
краще чіпсет;
більш стильний дизайн.

Недоліки Redmi Note 12 5G:
гірше за камеру;
Android 12.

Facebook Comments

MOBILZONE

Мовний бар’єр зник: Anker запускає навушники з AI-перекладачем на 100+ мов

Опубліковано

Мовний бар’єр зник: Anker запускає навушники з AI-перекладачем на 100+ мов

Компанія Anker зробив переклад у реальному часі ще доступнішим, безкоштовно інтегрувавши AI-функціонал у свої TWS-навушники.

Сучасні технології вже давно дозволяють здійснювати переклад текстів і мовлення за допомогою штучного інтелекту. Однак у живому спілкуванні такі методи, як надиктовування у смартфон або використання перекладацьких додатків, часто створюють незручності, порушуючи природність діалогу. Зовсім інший підхід реалізовано в нових навушниках від Anker – завдяки вбудованому AI перекладачеві користувачі можуть спілкуватися майже без мовного бар’єру, ніби ведуть бесіду однією мовою.

Цю революційну функцію вже реалізовано в моделі soundcore Aerofit 2. Ймовірно, в майбутньому вона стане доступною і для інших гарнітур бренду. Система миттєво зчитує голос через мікрофони навушників, перекладає його і транслює користувачеві зрозумілою мовою. Понад 100 підтримуваних мов, висока точність і швидкість роботи забезпечують плавне спілкування без затримок. Щоб скористатися функцією, достатньо оновити застосунок soundcore і налаштувати відповідні параметри.

Окрім живого спілкування, функція стане корисною і для одностороннього перекладу, наприклад, під час конференцій, бізнес-зустрічей чи перегляду іноземного контенту. ШІ-перекладач допоможе розуміти лектора чи спікера незалежно від мови, якою він виступає, що суттєво підвищує ефективність навчальних, ділових і публічних заходів.

Крім AI-перекладу, навушники soundcore Aerofit 2 мають низку інженерних особливостей. Відкрита конструкція, подвійне вигинання корпусу та чотириступінчасті гачки забезпечують комфортне носіння. Навушники оснащено динаміками нестандартної прямокутної форми розміром 20×11,5 мм, що дає змогу досягти чистого, насиченого звучання з акцентом на баси. Підтримка LDAC забезпечує програвання аудіо у високій якості без втрат.

Модель має чотири мікрофони та AI-фільтрацію шуму, що гарантує чіткий зв’язок навіть у галасливому середовищі. Автономність складає до 10 годин безперервної роботи і до 42 годин із зарядним кейсом, який підтримує як дротову, так і бездротову зарядку. Аксесуар захищено від пилу та вологи за стандартом IP55, а обрати можна з чотирьох кольорів: чорного, білого, зеленого та синього.

AI-перекладач у soundcore Aerofit 2 стане незамінним інструментом у подорожах, на ділових зустрічах, під час навчання або споживання контенту іноземною мовою. Це рішення для тих, хто цінує комфортне та ефективне занурення в інше мовне середовище.

Компанія Anker і її бренд soundcore не зупиняються на досягнутому, тож варто стежити за оновленнями, щоб першими дізнаватися про нові технологічні розробки в світі аудіо.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Ощадбанк ввів високі тарифи на звичні послуги: клієнти обурені

Опубліковано

Ощадбанк ввів високі тарифи на звичні послуги: клієнти обурені

Державний Ощадбанк переглянув умови обслуговування та запровадив плату за низку операцій, які раніше були безкоштовними. Про це фінансова установа повідомила у своїх соціальних мережах.

Тепер за перевірку балансу через банкомат або звернення до контакт-центру потрібно буде сплатити 5 гривень. Зміна PIN-коду – незалежно від того, чи через банкомат, POS-термінал або за участю співробітника банку, коштуватиме 15 гривень.

Платними стали й перекази між картками банку. Замість безкоштовної послуги тепер стягуватиметься комісія: 0,5% від суми плюс додатково 3 гривні. А переказ за довільними реквізитами через термінал обійдеться клієнту в 1% від суми – щонайменше 10 гривень і не більше 1000 гривень.

Оновлені тарифи поширюються як на фізичних, так і на бізнес-клієнтів. У банку пояснюють, що такі зміни необхідні для покращення якості обслуговування та оптимізації роботи установи.

Проте в соцмережах користувачі активно критикують нововведення, скаржачись, що тепер доведеться платити навіть за базові функції – такі як перегляд балансу чи налаштування картки.

Натомість в Ощадбанку закликають клієнтів заздалегідь ознайомитися з новими тарифами, щоб уникнути неприємних несподіванок під час користування послугами.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Із 1 вересня в школах будуть готувати до нових реалії: учнів навчатимуть військової підготовки

Опубліковано

Із 1 вересня в школах будуть готувати до нових реалії: учнів навчатимуть військової підготовки

Із початком нового навчального року в українських школах запровадять важливе нововведення – предмет «Захист України» буде замінено на курс початкової загальновійськової підготовки. Про це повідомили Telegram-канали «Інсайдер UA» та «Україна Online: Новини».

Зазначається, що цей крок зумовлений реаліями, в яких опинилася країна в умовах повномасштабної війни. Освітня система повинна адаптуватися до нових викликів, зокрема у сфері національної безпеки та громадянської відповідальності.

Таким чином, з 1 вересня 2025 року старшокласники вивчатимуть нову дисципліну, яка охоплюватиме:

  • теоретичну частину – основи оборони, безпеки та цивільного захисту;
  • практичні заняття – зокрема стройову підготовку та дії під час повітряної тривоги;
  • домедичну допомогу – надання першої допомоги у надзвичайних ситуаціях і бойових умовах.

Як повідомили в Харківському департаменті освіти, у місті заняття організують на базі спеціально визначених опорних шкіл по одній на кожен район. Учні з двох-трьох сусідніх закладів проходитимуть підготовку саме там. Такий формат дозволить ефективно використовувати ресурси та забезпечити якість навчання.

Попри складну ситуацію в країні, зруйновану інфраструктуру та навчання в дистанційному або змішаному форматі, держава прагне забезпечити молодь не лише знаннями, а й практичними навичками, необхідними у воєнний час.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Мовний бар’єр зник: Anker запускає навушники з AI-перекладачем на 100+ мов
MOBILZONE43 хв. тому

Мовний бар’єр зник: Anker запускає навушники з AI-перекладачем на 100+ мов

Ощадбанк ввів високі тарифи на звичні послуги: клієнти обурені
MOBILZONE1 годину тому

Ощадбанк ввів високі тарифи на звичні послуги: клієнти обурені

Із 1 вересня в школах будуть готувати до нових реалії: учнів навчатимуть військової підготовки
MOBILZONE3 години тому

Із 1 вересня в школах будуть готувати до нових реалії: учнів навчатимуть військової підготовки

Переказувати на картку дозволять ще менше грошей: нові ліміти
MOBILZONE5 години тому

Переказувати на картку дозволять ще менше грошей: нові ліміти

Українців масово штрафують через паспорти: у чому причина
MOBILZONE7 години тому

Українців масово штрафують через паспорти: у чому причина

Що зміниться у правилах відстрочки від мобілізації для студентів і працівників освіти: розповідає адвокат
MOBILZONE17 години тому

Що зміниться у правилах відстрочки від мобілізації для студентів і працівників освіти: розповідає адвокат

Зниження призовного віку до 18 років можливе: що відомо
MOBILZONE22 години тому

Зниження призовного віку до 18 років можливе: що відомо

Системна корупція у ТЦК у виді проданих повісток і підроблення документів: ціна даних послуги
MOBILZONE23 години тому

Системна корупція у ТЦК у виді проданих повісток і підроблення документів: ціна даних послуг

Інформацію про ухилянтів здають у ТЦК: звідки повідомлятимуть щомісяця
MOBILZONE1 день тому

Інформацію про ухилянтів здають у ТЦК: звідки повідомлятимуть щомісяця

Повна мобілізація: генерал-лейтенант пояснив, чому цивільних в Україні потрібно готувати до спротиву
MOBILZONE1 день тому

Повна мобілізація: генерал-лейтенант пояснив, чому цивільних в Україні потрібно готувати до спротиву

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.