Connect with us

MOBILZONE

Оператори дають відповідь, чому є електрика, а немає інтернету

Опубліковано

Оператори дають відповідь, чому є електрика, а немає інтернету

Мобільні оператори та провайдери пояснюють, куди йде Інтернет, коли у вас є електроенергія. Правда, Wi-Fi може бути недоступний через відключення пристрою від провайдера. Те, що у користувача є електрика, нічого не означає. Це може бути не на стороні провайдера.

Подробиці

Учасники ринку зазначали, що інтернет може бути недоступний від наступних факторів. Іде мова про відсутність електрики в приміщення користувача або офісу постачальника та електропередавального Обладнання, з якого власне і складається базова станція. Наприклад, у Києві всі споживачі електроенергії поділяються на декілька груп. Їм по черзі вимикали електроенергію. Абоненти та провайдери можуть бути в різних групах. Тож якщо в абонента є електроенергія, то у вашого провайдера може бути відсутнім.

За словами Сергія Коваленка, який очолює компанію YASNO(Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень), кожна група абонентів поділена на десять черг. Це робиться для більш рівномірного відключення електроенергії. Черги розраховуються фахівцями компанії за показниками потужності. Наприклад, якщо системі потрібно 250 мВт для стабілізації, декілька черг у групі будуть відключені від джерела живлення. Це означає, навіть якщо користувач входить до тієї ж групи, що й постачальник, немає гарантії, що обидва матимуть живлення в певний час.

Як правило, великі мобільні оператори мають велику кількість дизель-генераторів. Однак, якщо відключення електроенергії є тривалим і масштабним, охоплюючи одночасно багато регіонів, тому користувачі зіткнуться з проблемами зв’язку та Інтернету.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Українців можуть покарати за переказ коштів з картки на картку

Опубліковано

Українців можуть покарати за переказ коштів з картки на картку

Українські банки проводять регулярний фінансовий моніторинг операцій клієнтів і в окремих випадках можуть навіть застосовувати санкції.

Фінансовому моніторингу підлягають усі перекази понад 400 тис. грн, але іноді в поле зору банку потрапляють перекази на значно менші суми. Це можливо, якщо на рахунку клієнта фіксуються нетипові перекази коштів.

Наприклад, якщо раптово почали здійснюватися великі суми переказів, банк може заморозити картку або певний переказ. А також, якщо кошти починають надходити від різних людей, не пов’язаних з власником рахунку.

Банки блокують такі транзакції, щоб з’ясувати  джерело надходження коштів і власнику потрібно довести їх законність, то дані можуть бути передані до фіскальних органів за підозрою в незаконних операціях.

Після цього контролюючий орган може звернутися до суду і вже за його рішенням може бути виписаний штраф.

Якщо буде доведено, що фізична особа займається незаконною торгівлею, штраф може скласти від 17 до 34 тисяч гривень. Крім того, у фізичних осіб можуть вилучати кошти отримані від незаконного обігу, а також продукцію та засоби виробництва.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Відтепер у «Дії» можна перекласти документи на англійську мову

Опубліковано

Відтепер у «Дії» можна перекласти документи на англійську мову

У додатку «Дія» з’явилася можливість перекласти документи на англійську мову.

Про це в Міністерстві цифрової трансформації повідомили у своїх соціальних мережах.

Тепер, у додатку можна отримати англомовну версію наступних документів:

  • закордонний паспорт
  • техпаспорт
  • посвідчення водія

Як скористатися послугою:

  • Зайдіть в додаток і знайдіть документ, який потрібно перекласти,
  • Натисніть три крапки в нижньому правому куті документа
  • Перекласти на англійську

Права та техпаспорт мають міжнародне кодування, яке використовують у ЄС, США та Канаді.

Також читайте:

У Міністерстві ветеранів повідомили, що через два місяці запустять електронні посвідчення ветеранів у системі «Дія».

У додатку “Дія” тепер можна надсилати електронні копії своїх документів. 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Держава зможе відстежувати всі банківські операції українців

Опубліковано

Держава зможе відстежувати всі банківські операції українців

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт нової економічної платформи «Зроблено в Україні». Громадяни, які будуть купляти вітчизняні товари зможуть отримати значний кешбек від покупки. Однак деякі представники влади розкритикували дану ідею, адже всі банківські операції будуть як на долоні у податкової служби.

Як відомо, проект повинен запрацювати уже в липні 2024 року. Кешбек від покупки нараховуватиметься на спеціальні картки і буде складати 10%. Але кошти, які будуть повернуті на спеціальну картку можна буде тратити виключно на вітчизняну продукцію. Таким чином, держава матиме змогу відстежувати всі транзакції українців.

Народний депутат ВРУ Ярослав Железняк розкритикував дану ініціативу. На його думку, вона максимально не на часі.

Сьогодні всі гроші повинні іти на війну без виключення. У нас велика дірка в бюджеті, а ці чиновники бігають з ідеєю кешбеку. На таку програму потрібно виділити серйозні гроші, діло не в пару мільйонах, сума сягає мільярдів, тому вважаю дану ідею максимально безглуздою, – наголосив нардеп.

Також нардеп додав, що це можливість податкової бачити всі транзакції без обмежень банківської таємниці.

Адже, щоб отримати кешбек, українцеві потрібно прикріпити банківську картку у додатку “Дія” та надати державі доступ до операцій за нею.

Пояснюю – це можливість податкової бачити всі транзакції без обмеження банківської таємниці, – наголосив Ярослав Железняк.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.