Connect with us

MOBILZONE

Українцям обіцяють грошову допомогу в 250 доларів з “Дії“

Опубліковано

Українцям обіцяють грошову допомогу в 250 доларів з “Дії“

Українцям обіцяють виплатити допомогу від ООН. Виплату можна оформити через програму «Дія». Допомога 250 доларів від ООН нібито доступна обмеженій кількості отримувачів, і громадянам пропонують негайно подавати заявку на неї через «Дію».

Обережно, шахраї!

Однак у Мінцифри застерегли українців від цієї ласої пропозиції. Інформація про таку щедру допомогу виявилася фейком. Її вигадали шахраї, щоб виманити у довірливих громадян останні гроші.

Щоб усе виглядало більш переконливо, шахраї створили фальшивий чат-бот, який виглядає дуже схожим на додаток «Дія». Довірливим громадянам пропонують у спеціальній формі заповнити заявку на допомогу ООН. Розмір допомоги дуже привабливий — 11 000 гривень, що наразі еквівалентно 250 доларам.

Українцям обіцяють грошову допомогу в 250 доларів з “Дії“

Не можна переходити за посиланням

У повідомленні йдеться, що це додатковий етап виплат від ООН, і що цю допомогу можуть отримати як українці, які зараз за кордоном, так і ті, що залишилися в Україні. Крім того, щоби більше зацікавити потенційну жертву, аферисти попереджають, що кількість виплат обмежена. Вони також пропонують «клієнтам» перейти за активним посиланням.

Не можна надсилати свої банківські дані

«Далі необхідно ввести правильні логін та пароль від вашого особистого кабінету банку отримувача. Після цього вам будуть надіслані коди підтвердження для отримання виплати та підтвердження вашої картки на фінансовий номер телефону, закріпленого за вашою карткою. Для успішного зарахування введіть їх по черзі у рядок очікування», — розписують аферисти свою технологію «спокуси» клієнта.

Крім того, вони ще й цинічно додають, що через великий наплив бажаючих сайт дуже перевантажений, тому час очікування зарахування грошей становить 15 хвилин.

Однак ні за 15 хвилин, ні за 15 годин, звичайно, нічого клієнту на картку не прийде. Натомість її встигнуть «обчистити» до останньої копійки.

У Мінцифри попереджають українців:

  • Жодних чат-ботів у «Дії» немає!
  • Вичерпну інформацію про всі поточні види допомоги, яка надається українцям, можна дізнатися як у самій «Діє», так і на платформі «єДопомога».
  • Ніколи і нікому не повідомляйте реквізити своєї картки та дані входу до інтернет-банкінгу. Справжнім благодійникам вони не потрібні.

Тим часом, кіберполіція вже працює над тим, щоб заблокувати липовий чат-бот «Дії». Проте громадянам слід бути обережними: аферистам винахідливості не позичати, і вони обов’язково вигадають нові пастки для довірливих людей.

Facebook Comments

MOBILZONE

Оновився рейтинг найкращих смартфонів за свої гроші

Опубліковано

Оновився рейтинг найкращих смартфонів за свої гроші

Розробники бенчмарку AnTuTu опублікували червневий рейтинг Android-смартфонів з найкращим співвідношенням ціни та продуктивності. Для більшої об’єктивності всі смартфони, що увійшли до нього, були розділені на окремі цінові категорії.

Найкращим серед «бюджетників» (до $137) було визнано Nubia Mavericks із процесором Unisoc T760. Друге місце посів Redmi Note 13 5G, третє – Honor Play 7T.

Оновився рейтинг найкращих смартфонів за свої гроші

У ціновому діапазоні від $138 до $274 лідером став Redmi K70E, збудований на базі чіпа Dimensity 8300 Ultra. За ним слідує Redmi Turbo 3, а “бронзову медаль” отримав realme GT Neo 6.

Оновився рейтинг найкращих смартфонів за свої гроші
У середньому сегменті ринку (від $275 до $412) усі призові місця посіли смартфони iQOO. Найкращим за співвідношенням ціни та продуктивності виявився iQOO Neo 9 Pro, за яким пішли iQOO Neo 8 Pro та базовий Neo 9.

Оновився рейтинг найкращих смартфонів за свої гроші
У категорії з діапазоном цін від $413 до $549 на вершину рейтингу піднявся OnePlus Ace 3 Pro в компанії Meizu 21 і realme GT 5 Pro, які посіли другий і третій рядок у списку відповідно.

Оновився рейтинг найкращих смартфонів за свої гроші
Найкращим серед флагманських моделей із роздрібною ціною від $550 лідером став OnePlus 12. Він лише злегка випередив Nubia Z60 Ultra та Red Magic 9 Pro.
Оновився рейтинг найкращих смартфонів за свої гроші

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ТЦК ловитимуть чоловіків по новій схемі, відмовитись від повістки й звільнитися з роботи не вийде

Опубліковано

ТЦК ловитимуть чоловіків по новій схемі, відмовитись від повістки й звільнитися з роботи не вийде

Українці можуть отримувати повістки на роботі, й відповідальність за її вручення буде лягати на плечі керівників. За недотримання правил підприємців штрафуватимуть.

У зв’язку з посилення мобілізації в Україні, підприємці зобов’язані повідомити ТЦК про випадки відмови працівниками отримання повістки та у разі їх звільнення. На це дається лише 7 днів.

Згідно з постановою Кабміну No560 керівники підприємств, установ та організацій після розпорядження голови держадміністрації або ТЦК:

  • повинні провести оповіщення резервістів та військовозобов’язаних;
  • організувати вручення повісток у робочий час під особистий підпис працівників;
  • здійснити інформаційне забезпечення призову резервістів та військовозобов’язаних під час мобілізації;
  • повідомити письмово впродовж 3 днів ТЦК про результати оповіщення;
  • забезпечити прибуття резервістів та військовозобов’язаних до пунктів збору або військових частин, звільнивши їх на цей час від обов’язків;
  • невідкладно проінформувати ТЦК про працівників, які відмовилися від отримання повісток, та тих, хто написав заяву про звільнення.

Якщо підприємець не буде дотримуватися правил військового обліку своїх працівників, то на нього можуть скласти адміністративний штраф. У воєнний період штраф для посадових і службових осіб органів влади, підприємств, установ, становить від 34 000 до 59 500 грн.

Також читайте:

У кого можуть вилучити автомобілі для ЗСУ

Як довго можна жити за кордоном по біометрії під час війни

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ВЛК при мобілізації: ключові проблеми та що робити у разі порушень

Опубліковано

ВЛК при мобілізації: ключові проблеми та що робити у разі порушень

Адвокат Ігор Баранников в інтерв’ю Юрію Романенку розкрив деякі проблеми, пов’язані з роботою ВЛК в Україні. Експерт зауважив, що необхідно реформувати систему та звернув увагу на відсутність прозорості в процесі прийняття рішень.

Одним із ключових проблем Баранников назвав те, що рішення ВЛК не видаються на руки призовникам.

“Наразі, постанова ВЛК не видається на руки. І це правда”, – сказав він.

Баранников описав повсякденну ситуацію: “Після того, як військовозобов’язаний пройшов ВЛК, заходить черговий і забирає всі документи з собою і в людини не залишається на руках навіть слідів, як він проходив ВЛК”.

Адвокат рекомендує громадянам фіксувати проходження ВЛК.

«Під час проходження ВЛК, робіть фото кожного документа, висновки чи довідки.» – радить Баранников.

Він також зауважив, що закон не забороняє відеознімання проходження обстеження. Тому, це потрібно робити, якщо телефон не забрали.

Також експерт звернув увагу на ще одну проблему, – відсутність чіткої системи оцінки стану здоров’я.

«Ні в новій редакції наказу, ні в старій редакції немає чіткого розуміння системи балів, тобто немає накопичення захворювань. Це можна призвести до того, що люди з кількома захворюваннями будуть визнані придатними до служби», – пояснив Бараніков.

Також адвокат обговорив можливість оскарження рішення ВЛК. «Звичайно, в першу чергу слід подати заяву про оскарження ВЛК до голови обласного ТЦК, а потім до суду. Потрібно не боятися і відстоювати свої права, якщо ви впевнені у своїй правоті», – порадив Бараников,

Експерт наголосив на тому, що до реформування ВЛК ніхто і близько не підійшов, а це вкрай необхідно.

Також читайте:

Зеленський назвав три умови припинення війни.

У кого можуть вилучити автомобілі для ЗСУ.

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.