Connect with us

MOBILZONE

Найкращі смартфони 2022 року, які коштують своїх грошей

Опубліковано

Найкращі смартфони 2022 року, які коштують своїх грошей

Знаходьтеся в пошуку смартфона і хочете, щоб обраний апарат служив вам вірою та правдою та відпрацював кожну копійку, яку ви за нього заплатили? Тоді ви потрапили на адресу. У нашій новій добірці ми зібрали сім найкращих смартфонів 2022 року, які коштують свої гроші.

Samsung Galaxy M52 5G

Samsung Galaxy M52 5G – це багатофункціональний смартфон за розумною ціною, який практично позбавлений серйозних недоліків. І це один з найкращих варіантів для тих, хто шукає смартфон із відмінною продуктивністю, чудовим дисплеєм з високою частотою оновлення зображення, підтримкою 5G та високою автономністю.Найкращі смартфони 2022 року, які коштують своїх грошей

Крім того, смартфон працює під управлінням One UI, який по праву вважається кращим інтерфейсом для Android в галузі.

Samsung Galaxy A52, брат-близнюк Galaxy M52, теж є гарним варіантом за свої гроші, якщо ви шукаєте смартфон середнього класу і не потребуєте підтримки 5G. Його продуктивності більш ніж достатньо для виконання більшості завдань, у тому числі для запуску багатьох ігор, має відмінний дисплей, незважаючи на те, що частота оновлення зображення у нього не 120, а 90 Гц, стереодинаміки і корпус, надійно захищений від води та пилу . Крім того, для цієї моделі Samsung обіцяє три великі оновлення Android.

POCO F3
Найкращі смартфони 2022 року, які коштують своїх грошей
Цей смартфон виділяється серед конкурентів своєю високою продуктивністю та функціоналом. Незважаючи на те, що він належить до середнього класу, всередині нього встановлений чіпсет Qualcomm Snapdragon 870, компанію якому складають до 8 Гб оперативної і до 256 Гб вбудованої пам’яті. Крім цього, апарат також підтримує підключення 5G і має систему охолодження LiquidCool 1.0 Plus.

Дисплей POCO F3 являє собою AMOLED-дисплей із частотою оновлення зображення 120 Гц та підтримкою технологій HDR 10+ та DC Dimming.

Окремо варто згадати привабливий дизайн апарату та велику батарею на 4520 мАг, яка забезпечує йому бездоганну роботу протягом усього дня.

OnePlus Nord CE 5G
Найкращі смартфони 2022 року, які коштують своїх грошей
Цей смартфон має привабливу ціну і може похвалитися великим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+ з частотою оновлення зображення 90 Гц, високою яскравістю, різкістю та широкими кутами огляду.

Всередині OnePlus Nord CE 5G встановлений чіпсет Qualcomm Snapdragon 750G 5G доповнений до 12 Гбайт ОЗУ. Об’єм вбудованого накопичувача у максимальній комплектації досягає 256 Гбайт.

Є у цього смартфона OnePlus потрійна камера з головним датчиком на 64 мегапікселя. А батарея на 4500 мАг забезпечує влаштування цілий день роботи без підзарядки. А завдяки підтримці 30-ватного проводового заряджання повна зарядка смартфона займе близько 45 хвилин.

Redmi Note 11 Pro
Найкращі смартфони 2022 року, які коштують своїх грошей
Redmi Note 11 Pro поєднує в собі доступну ціну та відмінні характеристики. Він оснащений 6,67-дюймовим AMOLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц.

Для фото- та відеозйомки у нього є чудова квадрокамера з головним 108-мегапіксельним датчиком на задній панелі.

Одна з головних фішок смартфона – великий акумулятор ємністю 5000 мАч з підтримкою швидкого заряджання потужністю 67 Вт, що дозволяє зарядити пристрій від 0 до 100% менше ніж за півгодини. Також у апарату Redmi є NFC-чіп, стереодинаміки, 5G-модем та захищений від бризок корпус зі скла.

Google Pixel 6
Найкращі смартфони 2022 року, які коштують своїх грошей
Ціна минулорічного флагмана Google може сподобатися далеко не всім, хто шукає смартфон середнього класу, але, повірте, він вартує своїх грошей.

По-перше, він працює на розробленому спеціально для нього процесорі Google. По-друге, виробник обіцяє до п’яти років оновлення безпеки. А оновлення ОС Pixel 6, як і інші пристрої серії Pixel, отримуватиме раніше за всіх.

Крім цього, Pixel 6 може запропонувати бездротову зарядку, 50-мегапіксельну основну камеру і підтримку 5G. Все це робить смартфон чудовим варіантом для покупки, особливо після недавнього зниження ціни у зв’язку з виходом Pixel 7.

Asus Zenfone 9
Найкращі смартфони 2022 року, які коштують своїх грошей
Випущений в 2022 році Asus Zenfone 9 – відмінна пропозиція для користувачів, які віддають перевагу компактним смартфонам.

Він обладнаний 5,9-дюймовим AMOLED-дисплеєм з високим співвідношенням до площі передньої панелі, роздільною здатністю Full HD+ та частотою оновлення зображення 120 Гц.

Серцем цього флагмана Asus став процесор Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, поєднаний у топовій конфігурації з 16 Гбайт оперативної пам’яті типу LPDDR5 та вбудованим накопичувачем типу UFS 3.1 на 256 Гбайт. Ще одна фішка Asus Zenfone 9 – його 50-мегапіксельна основна камера Sony з оптичною стабілізацією зображення по шести осях.

Oppo Reno 8 Pro
Найкращі смартфони 2022 року, які коштують своїх грошей
Oppo Reno 8 Pro – хороший смартфон за свої гроші завдяки потужному процесору, великому акумулятору, якісному дисплею та підтримці швидкої зарядки.

Він сподобається любителям ігор, адже всередині його встановлено процесор MediaTek геймерського рівня.
Потрібно визнати, що дизайн Oppo Reno 8 Pro – один із найпривабливіших у своєму класі. А швидка 80-ватна зарядка, завдяки якій повністю зарядити смартфон можна менше ніж за півгодини, вигідно вирізняє його на тлі конкурентів.

 

 

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

MOBILZONE

Банки знову “закрутять гайки” українцям: ліміти на перекази уріжуть вже з 1 червня

Опубліковано

Банки знову “закрутять гайки” українцям: ліміти на перекази уріжуть вже з 1 червня

Вже з 1 червня 2025 року українські банки почнуть діяти за новими правилами — ліміти на грошові перекази будуть зменшені. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на меморандум банків, підписаний у грудні 2024 року.

Що зміниться?

Для клієнтів із середнім і низьким рівнем ризику ліміт на перекази зменшиться зі 150 тис. грн до 100 тис. грн на місяць. Зміни торкнуться як карткових переказів, так і операцій через рахунки IBAN.

За словами представників банківського сектору, нові обмеження впроваджуються згідно з раніше погодженим графіком, і масового відтоку клієнтів не зафіксовано.

Для кого діятимуть обмеження?

  • Клієнти з високим ризиком: ліміт залишиться на рівні 50 тис. грн/міс.
  • Клієнти без підтверджених доходів: максимум три рахунки в одній валюті
  • Винятки: клієнти з документальним підтвердженням доходів (зарплатні, соціальні, підприємницькі) — без обмежень

Які документи приймаються?

Щоб перевищити встановлений ліміт, потрібно надати один або кілька таких документів:

  • Довідки ОК5 та ОК7
  • Податкова декларація
  • Зарплатна відомість
  • Виплати від державних органів
  • Підтвердження доходів членів сім’ї
  • Довідка про волонтерську діяльність

Нагадаємо, попередні ліміти на перекази були введені НБУ ще 1 жовтня 2024 року і діяли до квітня 2025-го, після чого були замінені домовленістю найбільших банків країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк дозволив купувати eSIM Kyivstar та lifecell просто в Приват24

Опубліковано

ПриватБанк дозволив купувати eSIM Kyivstar та lifecell просто в Приват24

ПриватБанк запустив нову зручну послугу в мобільному додатку Приват24 — тепер клієнти можуть придбати eSIM від мобільних операторів Kyivstar та lifecell безпосередньо у застосунку.

Цифрову SIM-карту можна активувати всього за кілька хвилин. Для цього потрібно:

  • зайти в сервіс eSIM у Приват24;
  • обрати оператора та тариф;
  • оплатити покупку карткою;
  • отримати QR-код для активації на смартфоні.

eSIM — це віртуальна SIM-карта, яка не потребує фізичного носія. Вона вбудовується в пристрій і активується програмно. Такий формат дозволяє використовувати до п’яти eSIM на одному телефоні, поєднувати цифрові та фізичні картки, а також підвищує рівень безпеки: у разі втрати пристрою SIM-карту неможливо витягти або підмінити.

За даними банку, послуга стала доступною понад 13,5 млн користувачів Приват24.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Опубліковано

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Право на відстрочку від мобілізації мають лише ті студенти, які навчаються на денній або дуальній формі. Відстрочка діє протягом усього періоду навчання – до моменту отримання диплома. Якщо військовозобов’язаний має підтвердження, що є студентом, аспірантом або докторантом денної чи дуальної форми, йому надається відстрочка.

Мобілізувати можуть під час так званих «перехідних» періодів між етапами навчання, наприклад, між закінченням коледжу та вступом до університету, після завершення бакалаврату до вступу в магістратуру, або перед вступом до аспірантури чи докторантури.

Зазвичай диплом бакалавра студенти отримують наприкінці червня – на початку липня, а наказ про зарахування до магістратури набуває чинності у вересні. Тобто в період із липня до вересня студент формально не має підстав для відстрочки.

Також вручити повістку студенту  можуть у разі відрахування. Якщо студент ще не відрахований і немає відповідного наказу, він зберігає право на відстрочку. Після офіційного відрахування людина втрачає статус студента й може бути мобілізованою.

Також слід зазначити, що законом не заборонено вручати повістки студентам ВНЗ та коледжів. У деяких випадках, якщо студент покаже студентський квиток, працівники військкомату можуть утриматися від вручення повістки, але це не гарантія.

Що робити, якщо повістку вже вручили студенту

Якщо студенту або аспіранту вручили повістку до ТЦК, її не можна ігнорувати. Необхідно обов’язково з’явитися за викликом та надати чинні документи, які підтверджують навчання на денній формі. При цьому слід посилатися на пункт 1 частини 3 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.