Connect with us

MOBILZONE

iPhone 14 Pro проти Pixel 7 Pro: який смартфон вибрати у 2022 році

Опубліковано

iPhone 14 Pro проти Pixel 7 Pro: який смартфон вибрати у 2022 році

Цього року інтернет-гігант Google зробив великий крок уперед, випустивши Pixel 7 Pro, який отримав ще більш визначні характеристики, зберігши при цьому дуже доступну ціну в порівнянні з конкурентами. Але чи може він дійсно конкурувати на одному рівні з такими флагманами, як iPhone 14 Pro? Ми вирішили перевірити це в нашому новому матеріалі, порівнявши два Pro-флагмана Apple та Google один з одним.

Дизайн
Який із цих двох флагманів віддати перевагу з погляду дизайну — справа смаку. Зокрема, iPhone 14 Pro виглядає для нас привабливіше з кількох причин. По-перше, він набагато компактніший за рахунок дисплея меншого розміру. По-друге, він виготовлений із більш преміальних матеріалів. Його рамка виконана з нержавіючої сталі, а задня кришка – зі скла з міцним керамічним покриттям.

iPhone 14 Pro проти Pixel 7 Pro: який смартфон вибрати у 2022 році

Крім того, він має рівень захисту IP68, завдяки чому здатний витримати занурення під воду на глибину до 6 метрів. А його головною фішкою став новий виріз Dynamic Island, який, хоч і не всім подобається, зате органічно вписується в інтерфейс користувача.

iPhone 14 Pro проти Pixel 7 Pro: який смартфон вибрати у 2022 році

З іншого боку, Google Pixel 7 Pro має дуже оригінальний дизайн, включаючи горизонтальну вставку з перероблених матеріалів для камер на задній панелі. Каркас корпусу виготовлений із алюмінію, а задня кришка – зі скла. Він теж має захист від води, тільки занурювати його можна максимум на 1 метр.

Дисплей
Тут зробити вибір між Pixel 7 Pro та iPhone 14 Pro складнішим, адже обидва смартфони мають дисплеї флагманського рівня. Тут в першу чергу варто вибирати за розміром екрана – новий iPhone має компактний 6,1-дюймовий екран, а у Pixel – велика 6,7-дюймова панель. У першому випадку це OLED-дисплей Super Retina XDR з роздільною здатністю Full HD+ (1179 x 2556 пікселів), адаптивною частотою оновлення від 1 до 120 Гц, сертифікацією HDR10, підтримкою Dolby Vision, а також захисним покриттям Ceramic Shield, а в другому панель AMOLED LTPO з роздільною здатністю Quad HD+ (1440 x 3120 пікселів), що забезпечує адаптивну частоту оновлення від 1 до 120 Гц і має підтримку HDR10+, вбудований сканер відбитків пальців та захист Gorilla Glass Victus.

Апаратне та програмне забезпечення
З точки зору «заліза» iPhone 14 Pro виглядає більш солідно в поєднанні з відмінно оптимізованою фірмовою операційною системою iOS. Він побудований на чіпсеті Apple A16 Bionic, який виконаний за 4-нанометровим технологічним процесом і включає два високопродуктивних ядра з максимальною тактовою частотою 3,46 Ггц, чотири енергоефективних ядра з тактовою частотою 2,02 ГГц і п’ятиядерний графічний прискорювач.

Що ж до Pixel 7 Pro, то він працює під управлінням новітньої операційної системи Android 13 і базується на чіпсеті Google Tensor G2. Це побудована за 5-нанометровими нормами платформа складається з двох ядер Cortex X1 з максимальною частотою 2,85 ГГц, двох ядер Cortex A78 із частотою 2,35 ГГц, чотирьох ядер Cortex A55 із частотою 1,8 ГГц та графіки Mali G710 MC10.

Камери
За оцінками експертів DxOMark, Google Pixel 7 Pro найкраща основна камера серед усіх смартфонів, представлених на ринку. Вона складається з головного 50-мегапіксельного датчика з оптичною стабілізацією зображення та лазерним автофокусом у поєднанні з 48-мегапіксельним модулем з телеоб’єктивом для п’ятикратного зуму та оптичною стабілізацією, а також 12-мегапіксельною ультраширококутною камерою.

iPhone 14 Pro проти Pixel 7 Pro: який смартфон вибрати у 2022 році

Камера iPhone 14 Pro, можливо, не найкраща з усіх, але гідно справляється з усіма завданнями. Головний 48-мегапіксельний датчик доповнений двома сенсорами по 12 мегапікселів кожен.

Акумулятор
Батарея у Google Pixel 7 Pro набагато більша, ніж у iPhone 14 Pro. Тому якщо для вас автономність – один із головних показників, то краще зупинити свій вибір на iPhone 14 Pro Max.

iPhone 14 Pro проти Pixel 7 Pro: який смартфон вибрати у 2022 році

Ціни
Вартість iPhone 14 Pro в Європі стартує з позначки 1300 євро, тоді як Pixel 7 Pro можна купити лише за 899 євро.

Переваги iPhone 14 Pro:
відмінна якість складання та дизайн;
покращений чіпсет;
Face ID;
компактні розміри;
до 1 Тбайт убудованої пам’яті.

Недоліки iPhone 14 Pro:
маленький акумулятор.

Переваги Pixel 7 Pro:
великий дисплей;
великий акумулятор;
більш доступна вартість;
камера з покращеним зумом.

Недоліки Pixel 7 Pro:
не найкращий чіпсет;
великі габарити.

Facebook Comments

MOBILZONE

Банки знову “закрутять гайки” українцям: ліміти на перекази уріжуть вже з 1 червня

Опубліковано

Банки знову “закрутять гайки” українцям: ліміти на перекази уріжуть вже з 1 червня

Вже з 1 червня 2025 року українські банки почнуть діяти за новими правилами — ліміти на грошові перекази будуть зменшені. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на меморандум банків, підписаний у грудні 2024 року.

Що зміниться?

Для клієнтів із середнім і низьким рівнем ризику ліміт на перекази зменшиться зі 150 тис. грн до 100 тис. грн на місяць. Зміни торкнуться як карткових переказів, так і операцій через рахунки IBAN.

За словами представників банківського сектору, нові обмеження впроваджуються згідно з раніше погодженим графіком, і масового відтоку клієнтів не зафіксовано.

Для кого діятимуть обмеження?

  • Клієнти з високим ризиком: ліміт залишиться на рівні 50 тис. грн/міс.
  • Клієнти без підтверджених доходів: максимум три рахунки в одній валюті
  • Винятки: клієнти з документальним підтвердженням доходів (зарплатні, соціальні, підприємницькі) — без обмежень

Які документи приймаються?

Щоб перевищити встановлений ліміт, потрібно надати один або кілька таких документів:

  • Довідки ОК5 та ОК7
  • Податкова декларація
  • Зарплатна відомість
  • Виплати від державних органів
  • Підтвердження доходів членів сім’ї
  • Довідка про волонтерську діяльність

Нагадаємо, попередні ліміти на перекази були введені НБУ ще 1 жовтня 2024 року і діяли до квітня 2025-го, після чого були замінені домовленістю найбільших банків країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк дозволив купувати eSIM Kyivstar та lifecell просто в Приват24

Опубліковано

ПриватБанк дозволив купувати eSIM Kyivstar та lifecell просто в Приват24

ПриватБанк запустив нову зручну послугу в мобільному додатку Приват24 — тепер клієнти можуть придбати eSIM від мобільних операторів Kyivstar та lifecell безпосередньо у застосунку.

Цифрову SIM-карту можна активувати всього за кілька хвилин. Для цього потрібно:

  • зайти в сервіс eSIM у Приват24;
  • обрати оператора та тариф;
  • оплатити покупку карткою;
  • отримати QR-код для активації на смартфоні.

eSIM — це віртуальна SIM-карта, яка не потребує фізичного носія. Вона вбудовується в пристрій і активується програмно. Такий формат дозволяє використовувати до п’яти eSIM на одному телефоні, поєднувати цифрові та фізичні картки, а також підвищує рівень безпеки: у разі втрати пристрою SIM-карту неможливо витягти або підмінити.

За даними банку, послуга стала доступною понад 13,5 млн користувачів Приват24.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Опубліковано

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Право на відстрочку від мобілізації мають лише ті студенти, які навчаються на денній або дуальній формі. Відстрочка діє протягом усього періоду навчання – до моменту отримання диплома. Якщо військовозобов’язаний має підтвердження, що є студентом, аспірантом або докторантом денної чи дуальної форми, йому надається відстрочка.

Мобілізувати можуть під час так званих «перехідних» періодів між етапами навчання, наприклад, між закінченням коледжу та вступом до університету, після завершення бакалаврату до вступу в магістратуру, або перед вступом до аспірантури чи докторантури.

Зазвичай диплом бакалавра студенти отримують наприкінці червня – на початку липня, а наказ про зарахування до магістратури набуває чинності у вересні. Тобто в період із липня до вересня студент формально не має підстав для відстрочки.

Також вручити повістку студенту  можуть у разі відрахування. Якщо студент ще не відрахований і немає відповідного наказу, він зберігає право на відстрочку. Після офіційного відрахування людина втрачає статус студента й може бути мобілізованою.

Також слід зазначити, що законом не заборонено вручати повістки студентам ВНЗ та коледжів. У деяких випадках, якщо студент покаже студентський квиток, працівники військкомату можуть утриматися від вручення повістки, але це не гарантія.

Що робити, якщо повістку вже вручили студенту

Якщо студенту або аспіранту вручили повістку до ТЦК, її не можна ігнорувати. Необхідно обов’язково з’явитися за викликом та надати чинні документи, які підтверджують навчання на денній формі. При цьому слід посилатися на пункт 1 частини 3 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.