Connect with us

MOBILZONE

Стало відомо чому не приходить грошова допомога з Дії і не тільки

Опубліковано

Стало відомо чому не приходить грошова допомога з Дії і не тільки

Мережею розлетілись звернення внутрішньо переміщених осіб, які досі не отримали свої виплати. Кількість переселенців без коштів на сьогоднішній день складає 250 тисяч. Сьогодні в країні налічується близько 3,4 мільйонів внутрішньо переміщених осіб. А в загальному з 2014 року їхня кількість сягає 6,2 млн, що становить приблизно 14% від населення України.

Чверть мільйона людей не отримали виплат для внутрішньо переміщених осіб. Інформацію надала Ірина Верещук, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Однієї з причин є те, що державний портал «Дія» не передав дані до органів соцзабезпечення. Міністерка також додала, що 90 тисяч переселенців вже отримали свої виплати. Міністерство долало більшу кількістю обладнання, аби швидше обробляти заявки та допомагати переселенцям. Іншою причиною стало те, що громадяни неправильно оформили документи ВПО. В такому разі вам необхідно телефонувати та персонально вирішувати питання з фахівцями.

Виплата грошей централізована і здійснюється Міністерством соціальної політики України. Держава виплатила вже понад 17 млрд грн на допомогу внутрішньо переміщеним особам. Виплати ВПО становлять 2000 грн на дорослу людину і 3000 грн — на дитину чи особу з інвалідністю щомісячно.

Facebook Comments

MOBILZONE

Податок на розкіш хочуть розширити: платити змусять майже всіх українців

Опубліковано

Податок на розкіш хочуть розширити: платити змусять майже всіх українців

В Україні потрібно підвищити податки на предмети розкоші, щоб краще наповнювати бюджет. Таку заяву в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” зробив регіональний економіст Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Димитар Богов.

За його словами, що потрібно не тільки збільшувати податки на розкіш, а й розширити список предметів розкоші. Це означає, що товари, які зазвичай не класифікуються як предмети розкоші, повинні бути класифіковані як такі у воєнний час.

Богов зазначив, що у Верховній Раді 17 вересня уже прийняли в першому читані законопроєкт №11416-д, в якому передбачається підвищення податків та зборів, а також запровадження нових податків, щоб наповнити державний бюджет України. Зараз в законопроект вносять правки та готують до другого читання.

Підвищення податків це необхідна міра, адже в бюджеті України зараз велика діра. Лише до кінця 2024 року у державному бюджеті України не вистачає 500 мільярдів гривень. Тому під час воєнного стану планується підвищити податки на розкіш та розширити перелік товарів, які підпадають під цей сегмент – розповів економіст

Також він зазначив, що автомобілі також можна вважати предметом розкоші. У цьому випадку українським автомобілістам доведеться платити додаткові податки. Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що автомобілі не є негайною потребою українців під час війни з російським окупантом. За його словами, якщо українець купує собі новий автомобіль, то вони повинні додатково підтримувати ЗСУ.

Які правки будуть внесені до законопроекту №11416-д про держбюджет під час підготовки до другого читання в парламенті поки невідомо. Законопроект викликав як позитивні, так і негативні відгуки.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В “Оберіг” внесуть нову інформацію про чоловіків: що відомо

Опубліковано

В “Оберіг” внесуть нову інформацію про чоловіків: що відомо

Цифровізація стрімко охоплює всі сфери життя, і оборонний сектор не є винятком. У Верховній Раді розглядається законопроєкт щодо створення Єдиного державного реєстру військовослужбовців. Це важливий крок у рамках стратегії цифровізації Збройних Сил України, який має на меті підвищити ефективність управління персоналом, покращити якість послуг та забезпечити надійний захист даних.

Як повідомляє  видання “Стіна”, в систему “Оберіг” буде внесено нову інформацію про чоловіків, що дозволить створити централізовану базу даних військовослужбовців.

Основні цілі створення реєстру:

  1. Централізація даних: Єдина база дозволить зібрати, зберігати та обробляти інформацію про всіх військовослужбовців без дублювання та з підвищенням точності даних.
  2. Єдиний електронний ідентифікатор: Кожен військовослужбовець отримає унікальний електронний ідентифікатор, що спростить його ідентифікацію в системі.
  3. Інтеграція з державними реєстрами: Реєстр буде пов’язаний з іншими інформаційними системами, зокрема медичними, що дозволить ефективно обмінюватись даними з різними установами.

Інформація в реєстрі буде надійно захищена від несанкціонованого доступу завдяки суворим заходам безпеки.

Хоча створення реєстру має очевидні переваги, процес пов’язаний із певними труднощами. Необхідно вирішити питання щодо захисту персональних даних, інтеграції з іншими системами та забезпечення кібербезпеки. Незважаючи на виклики, створення такого реєстру є ключовим кроком до модернізації української армії та підвищення її ефективності.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чоловіки масово отримують “електронні листи від ТЦК”: у чому річ

Опубліковано

Чоловіки масово отримують “електронні листи від ТЦК”: у чому річ

Чоловіки почали масово отримувати електронні листи, нібито від ТЦК, однак це виявилося фішинговою атакою, спрямованою на крадіжку персональних і банківських даних. Про це заявив колишній заступник голови Держспецзв’язку Віктор Жора, повідомляє “Труха Україна”.

Чоловіки масово отримують “електронні листи від ТЦК”: у чому річ

Згідно з повідомленнями, під загрозою опинилися користувачі електронної пошти та популярних месенджерів. Офіційного розсилання запрошень до ТЦК не існує, а відкриття таких листів може бути небезпечним.

“Рекомендую користувачам, які отримали такі повідомлення, перевіряти їх на наявність шкідливих посилань через сервіси на кшталт VirusTotal”, – порадив Віктор Жора.

Також читайте:

Лист з повісткою: в “Укрпошті” розповіли деталі отримання.

Як дізнатися, що ТЦК наклали штраф до того поки він не подвоївся.

Безкоштовна програма для перевірки штрафів від ТЦК.

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.