Connect with us

MOBILZONE

iPhone за 6000 доларів: на скільки зростуть ціни на смартфони

Опубліковано

iPhone за 6000 доларів: на скільки зростуть ціни на смартфони

Mozillion проаналізував зростання вартості смартфонів за останнє десятиліття і, виходячи з цього, зробив кілька прогнозів щодо того, наскільки ще зростуть ціни на смартфони протягом наступних десяти років.

Джерело пише, що ціна флагманських iPhone зросла з 200 доларів у 2012 році за iPhone 5 до 1100 доларів за iPhone 13 Pro Max, збільшившись на 452%. Якщо ця тенденція збережеться, iPhone 2032 може коштувати 6069 доларів. При цьому варто зазначити, що Mozillion порівняв ціну з контрактом від стільникового оператора у 2012 році із роздрібною ціною у 2022 році.

Флагмани Motorola та Huawei йдуть наступними у списку телефонів, ціни на які зросли найбільше за останні десять років. Телефони високого класу від Huawei можуть коштувати в роздріб понад 3300 доларів у 2032 році, якщо поточна тенденція зростання на 221% збережеться. До того як США занесли Huawei в чорний список, її телефони були на 30% дешевшими, ніж конкуруючі пристрої, але тепер, коли компанія щосили намагається знайти компоненти, на ринку відчувається брак її пристроїв, що призвело до зростання цін.

Ціна на телефони Motorola високого класу зросла з 300 доларів у 2012 році до 1000 доларів у 2022 році, що зробило їх дорожчим на 233%. Якщо цей показник збережеться, до 2032 телефони преміум-класу від бренду можуть коштувати більше 3333 доларів.

Samsung займає четверте місце зі зростанням приблизно на 184% серед своїх найкращих телефонів із найвищими характеристиками. Ціна преміальних телефонів Nokia зросла найменше за останнє десятиліття — лише на 55%.

Також повідомляється, що за десять років смартфони OnePlus можуть коштувати 2342 долари, а Sony — 2358 доларів.

Facebook Comments

MOBILZONE

Рада готує нові штрафи для ухилянтів

Опубліковано

Рада готує нові штрафи для ухилянтів

В Україні готуються істотно посилити адміністративну відповідальність для громадян, які ухиляються від мобілізації та порушують правила військового обліку.

Зараз Верховна Рада допрацьовує законопроєкт No10379, який передбачає посилення штрафів за подібні правопорушення.

Документ пройшов перше читання і після доопрацювання буде поданий на розгляд до ВР.

Наразі, передбачені штрафи від 850 до 1700 гривень. Однак згідно з новими нормами, розмір штрафів планується значно збільшити:

  •  Штрафи за порушення правил військового обліку становлять від 3400 до 5100 гривень, а в особливий період або неодноразове порушення – від 17 000 до 25 500 гривень.
  •  Для громадян штрафи за недотримання оборони та мобілізації у мирний час становлять від 5100 до 8500 грн, а для посадових/юридичних осіб від 17 000 до 34 000 гривень.
  •  За аналогічні порушення у воєнний час – від 17 000 до 25 500 грн для громадян та від 34 000 до 59 500 грн для посадових/юридичних осіб.

Спочатку уряд пропонував значно більші штрафи, а також ввести кримінальну відповідальність для ухилянтів у вигляді позбавлення волі від трьох до п’яти років, але це положення було відхилено профільним комітетом Ради.

Також читайте:

Щоб оновити облікові дані, достатньо буде скористатися застосунком

На ВЛК викликатимуть окремою повісткою

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У Польщі запустили програму працевлаштування для українців

Опубліковано

У Польщі запустили програму працевлаштування для українців

У Польщі запустили новий проєкт. Він орієнтований на українських жінок, які мають педагогічну чи психологічну освіту та працюють вчителями, вихователями, шкільними психологами чи медсестрами в Польщі.

Даний проєкт має назву “Працюй за фахом, працюй в освіті”.

Його метою є надання безкоштовної допомоги українським вчителям у підготовці та працевлаштуванні в польських навчальних закладах. Програма пропонує можливість отримати диплом, пройти курси польської мови та отримати сертифікат. Існують також можливості для підвищення кваліфікації, наприклад, оволодіння навчальними програмами польської системи освіти.

Цільовою аудиторією проєкту є працюючі чи безробітні громадяни України з вищим педагогічним чи психолого-педагогічним досвідом, які бажають працювати в освітніх польських закладах. Кожного кандидата супроводжуватиме менеджер від подачі заявки до остаточного працевлаштування на бажане робоче місце в будь-якому населеному пункті Польщі.

Також передбачені консультації з HR-фахівцями та допомога психологів. Для кожного кандидата менеджер розробляє індивідуальний план, який містить необхідні компоненти програми.

Подати заявку на участь можна за посиланням: https://forms.gle/8WAXYXdd46Pgowwy5

Вимоги до кандидатів у вчителі:
• завершена освіта вчителя/вихователя/психолога; наявність українського диплома;
• стаж не менше 3 років у школі, університеті чи дитсадку в Україні;
• наявність всіх документів, необхідні нострифікації;
• бажано мінімальне знання польської мови.

Для отримання додаткової інформації, звертайтесь на сайт: https://nezlamna.org/uk/robota/work-in-education/

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як самостійно обрати, де проходити службу: три способи

Опубліковано

Як самостійно обрати, де проходити службу: три способи

Якщо ви бажаєте вступити до лав ЗСУ і самостійно вибрати військову частину, підрозділ і спеціальність для проходження військової служби, то зараз для цього є кілька доступних і законних способів.

Перший спосіб, це самостійно звернутися до ТЦК 

Однак, якщо армії потрібні конкретні бійці, ТЦК все одно може відправити військовозобов’язаного на перекваліфікацію.

А також, вступаючи на військову службу через ТЦК, ви маєте можливість обрати – або бути мобілізованим до оголошення демобілізації, або службу за контрактом.

Звернутися до конкретного підрозділу

Залежно від конкретного підрозділу, умови звернення можуть відрізнятися. Деякі з них мають сторінки в соціальних мережах, де можна знайти контактні телефони та іншу інформацію. Також деякі підрозділи мають рекрутингові центри. Наприклад, у Львові є рекрутингові центри НГУ «Азов», 3-ої окремої штурмової бригади, батальйону «Вовки Да Вінчі» тощо.

Інший варіант – отримати рекомендаційний лист (так зване відношення або письмову згоду) від військової частини, в якій кандидат бажає служити.

Знайти вакансію на платформах з пошуку роботи

Вакансії в певних підрозділах та за конкретними спеціальностями можна знайти на чотирьох платформах пошуку роботи: Lobby X, Robota.ua, Work.ua, Olx Робота. Крім того, відповідні вакансії також опубліковані на Єдиному державному порталі вакансій від Служби зайнятості України.

Платформа працевлаштування пропонує бойові та небойові посади, а також вакансії в Міністерстві оборони для військовослужбовців, які на цей момент проходять службу.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.