ПриватБанк блокує карти клієнтів під час війни

ПриватБанк блокує карти клієнтів під час війниПриватБанк блокує карти клієнтів під час війни

Клієнт ПриватБанку поскаржився, що, перебуваючи за кордоном, залишився без грошей через те, що банк заблокував картку. У Приватбанку пояснили ситуацію. Про це стало відомо з відкликання українця на порталі Мінфін та відповіді на нього представника банку.

“Я перебуваю за кордоном, хотів зняти гроші зі своєї картки, у ПриватБанку показало, що перевищено ліміт. Я вирішив перевести частину грошей зі своєї універсальної картки на картку для виплат. Потрібно було підтвердити операцію, я зателефонував за вказаним номером. Спілкуючись із представником банку , паралельно мене викинуло з програми і заблокувався доступ у Приват.24 Співробітник сказав, що нічого не знає з цього приводу і сказав звертатися до чату підтримку”, – поділився клієнт.

 

Також він повідомив, що у чаті підтримки чекати оператора йому довелося понад 40 хвилин. Не дочекавшись зв’язку, він звернувся телефоном на гарячу лінію банку, але й там йому допомогти не могли, адже зателефонував чоловік нібито не з фінансового номера.

“Я стверджую зворотне, цілий день я користувався сервісом і проходив авторизацію за номером з якого дзвонив. Співробітник банку спілкувався зі мною, ніби я не їхній клієнт і повторював, що нічим не може мені допомогти. Я пропонував назвати свої будь-які особисті дані, щоб вона хоч якось змогла впізнати мене як клієнта, але без толку. Нічого, крім як: “звертайтеся в чат” – сказати вона не змогла. На той момент я вже годину чекав на підключення оператора в чат”, – поділився клієнт.

 

Він додав, що розуміє, що зараз в Україні дуже складна ситуація і погоджується з можливими затримками, але неприємною розмовою співробітника банку була обурена.

“Карта була заблокована з міркувань безпеки. Додаткове підтвердження знадобилося для того, щоб ми могли переконатися, що карткою користується її власник, а не треті особи. Вибачте, якщо ця ситуація завдала вам незручностей. Як бачимо, питання розблокування картки на даний момент вирішено” , – зазначили у ПриватБанку.

Також співробітник банку, відповідаючи на відгук клієнта, зазначив, що розмову чоловіка з оператором кол-центру банку перевірять на коректність та пообіцяли зв’язатися з ним, як тільки це станеться.

Facebook Comments
Головний редактор:
Leave a Comment
whatsapp
line