Connect with us

MOBILZONE

Що робити, якщо на карту Приватбанка не надходить 6500 гривень допомоги

Опубліковано

В Україні магазини стали банкоматами Приватбанка

В мережі було описано декілька випалків, коли громадяни відправляти заяву про отримання допомоги у розмірі 6500 гривень. Проте, допомогу вони так і не отримали.

Деталі

З початку березня держава почала виплачувати кошти громадянам, в місцевості яких ведуться бойові дії. Але гроші отримали не всі. «ПриватБанк» розповів, чому могло так статись.

Річ у тім, що допомогу виплачує Міністерство економіки. Спочатку кошти надходять банкам, а потім і громадянам. Тобто, банки нараховують допомогу після того, як отримають кошти з державного бюджету.

Заяву можна було подати до 31 березня працевлаштованим жителям областей, які потерпіли від війни. Крім того, Кабмін надав пільги звичайним громадянам та підприємцям. Наприклад, підприємцям щомісяця платять по 6500 гривень за кожного працевлаштованого переселенця.

Facebook Comments

MOBILZONE

Що робити, якщо банкомат не видав готівку, але кошти списалися з картки

Опубліковано

Що робити, якщо банкомат не видав готівку, але кошти списалися з картки

Деколи може таке трапитися, що банкомат списав гроші з карточки, але ви їх не отримали. Такі інциденти на жаль не рідкість і завжди потрібно знати, як правильно діяти, щоб вернути свої кошти.

Найчастіше проблема виникає через технічні збої або раптове відключення електроенергії — кошти списуються з рахунку, але банкомат готівку не видає.

У таких випадках важливо зберігати спокій, навіть якщо мова йде про велику суму. Гроші можна повернути, але потрібно діяти оперативно.

Насамперед необхідно зафіксувати всі обставини інциденту: точну адресу банкомату, дату та час операції, а також номер самого банкомата (його зазвичай зазначено на корпусі біля екрана).

Після цього слід зателефонувати на гарячу лінію банку — його номер вказано на самому банкоматі. Потім потрібно звернутися до найближчого відділення банку, щоб подати офіційну скаргу та вимогу про повернення коштів.

Варто розуміти, що гроші навряд чи повернуть у той самий день або навіть наступного. Зазвичай банку потрібно до 14 робочих днів на розгляд звернення. Хоча іноді повернення коштів відбувається швидше.

У будь-якому випадку панікувати не варто — гроші вам обов’язково повернуть. Головне — швидко повідомити про проблему та дотримуватися інструкцій банку.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Резерв+” з’явиться нова вигідна функція

Опубліковано

“Резерв+” з’явиться нова вигідна функція

Вже цього літа військовозобов’язані чоловіки зможуть сплачувати адміністративні штрафи за порушення правил військового обліку прямо через застосунок “Резерв+”.

Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку Катерина Черногоренко, коментуючи підписаний Президентом України закон №4316-IX від 13 березня 2025 року.

«Держава прагне бути партнером для громадян. Ми зробили процес сплати штрафів максимально простим, прозорим і швидким. Усе це можна буде зробити прямо в додатку “Резерв+” — без черг, бюрократії та складнощів», — зазначила Черногоренко.

Щоб сплатити штраф через “Резерв+”, потрібно буде зробити наступні кроки:

  • Авторизуватися у додатку “Резерв+”.
  • Подати заяву через застосунок, що особа признає порушення правила військового обліку.
  • Отримати постанову про адміністративне правопорушення.
  • Сплатити штраф онлайн за реквізитами з постанови.
  • Після оплати система автоматично зафіксує виконання постанови.

Важливо: щоб скористатися 50% знижкою, потрібно вкластися у 20 днів з моменту подання заяви. Інакше — доведеться сплатити повну суму без знижки.

З правової точки зору нововведення прокоментував адвокат Андрій Бондаренко, який спеціалізується на справах військовозобов’язаних:

«Раніше процедури були заплутаними і багато людей просто не знали, як діяти, деколи навіть постанова не приходила, а люди про неї дізнавалися, коли вже рахунки були заблоковані. Тепер все значно простіше – Онлайн-заява та швидке рішення. Особливо це актуально для осіб, які знаходяться за кордоном і захочуть повернутися додому, але при цьому не мати проблем з ТЦК та виконавчою службою», – підкреслив адвокат

Що ще зміниться

Катерина Черногоренко також повідомила, що “Резерв+” отримає додаткові функції:

  • роз’яснення щодо правопорушень,
  • покращену авторизацію користувачів,
  • автоматичну передачу висновків військово-лікарських комісій до системи “Оберіг”,
  • автоматичну постановку на облік українців віком 25–60 років, які перебувають за кордоном.

«Всі чоловіки повинні стояти на військову обліку під час воєнного стану, але на жаль зараз дуже багато порушників, тому держава дала можливість кожній особі визнати вину та сплатити штраф», — підсумувала Черногоренко.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Samsung оновила графік випуску One UI 7 для смартфонів: коли отримує ваш

Опубліковано

Samsung оновила графік випуску One UI 7 для смартфонів: коли отримує ваш

Незабаром після припинення випуску прошивки One UI 7 компанія Samsung уточнила, коли власники сумісних пристроїв зможуть отримати оновлення. Відповідна інформація з’явилася у програмі Samsung Members.

Одним із перших новий розклад помітив користувач Reddit під ніком The_TAM. Виглядає воно так:

  • Квітень 2025: Galaxy S24, S24 +, S24 Ultra, Z Flip6, Z Fold6.
  • Травня 2025 року: Galaxy Tab S10+, Tab S10 Ultra, Z Flip5, Z Fold5, S23, S23+, S23 Ultra, Tab S10+ 5G, Tab S10 Ultra 5G, S24 FE, Z Flip4, Z Fold4, Tab S9, Tab S9 5G, Tab S9 Ultra, S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G, S23 FE, Tab S8, Tab S8+, Tab S8 Ultra, S22, S22+, S22 Ultra, Tab S8 5G, Tab S8+ 5G, Tab S8 Ultra 5G, S21 FE.
  • Червень 2025 року: Galaxy Tab S9 FE, Tab S9 FE 5G, Tab S9 FE+, Tab S9 FE+ 5G, A16 5G, A35 5G, A55 5G, F16 5G, M16 5G, M35 5G, M55 5G, A5 M15 5G, A25 5G, F55 5G, M55s 5G, A05s, A15 5G, A73 5G, F05, F34 5G, F54 5G, M05, M34 5G, Tab A9 5G, A14 5G, 4 Tab A9+, A06, XCover7, F14 5G, M14 5G, M33 5G, M53 5G.

Компанія також зазначила, що розклад може змінитися, якщо у прошивці будуть виявлені проблеми.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.