Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi офіційно представляє MIUI 13 для глобальних пристроїв: хто отримає першим

Опубліковано

Xiaomi офіційно представляє MIUI 13 для глобальних пристроїв: хто отримає першим

Компанія Xiaomi сьогодні під час глобальної презентації серії Redmi Note 11 представила для міжнародного ринку наступне покоління своєї операційної системи – MIUI 13. Станом на 4 квартал 2021 року кількість активних користувачів MIUI перевищила 500 мільйонів на місяць. Нове покоління цієї операційної системи пропонує повне оновлення з акцентом на покращення роботи ядра, зокрема швидшу пам’ять, вищу ефективність фонового процесу, розумнішу обробку та триваліший термін служби акумулятора, а також інші корисні функції.

 

Новий рівень користувацького досвіду

 

MIUI 13 представляє Плавне зберігання (Liquid Storage) – новий системний метод управління тим, як файли зберігаються на вашому пристрої. На традиційних пристроях дані постійно записуються та переписуються, тому з часом сховище пристрою стає фрагментованим. Лише за 36 місяців це зменшує швидкість читання/запису на 50%*. Цей процес також впливає на те, наскільки швидко ви можете отримати доступ до програм, а також як швидко ці програми можуть отримати доступ до потрібних їм ресурсів, адже уповільнюється все. Плавне зберігання в MIUI 13 зменшує фрагментацію та активно управляє вашими збереженими даними, підвищуючи ефективність читання та запису до 60%**. У довгостроковій перспективі швидкість читання та запису на інших ОС Android знижується на 50% через 36 місяців, тоді як MIUI 13 вдається зберегти її на позначці 95%**, що дає користувачам досвід, наближений до стану з коробки, продовжуючи термін служби пристрою.

 

Щоб іще більше підвищити продуктивність, Атомізована пам’ять (Atomized Memory), надточний метод керування пам’яттю у MIUI 13, виводить ефективність оперативної пам’яті на новий рівень. Ця функція аналізує, як програми використовують пам’ять, і розділяє процеси використання оперативної пам’яті окремою програмою на важливі та неважливі завдання. Потім ця функція закриває всі неважливі завдання, дозволяючи програмам використовувати пам’ять лише для того, що важливо саме зараз – це дає змогу запускати більше програм без шкоди для продуктивності.

 

MIUI 13 також пропонує Сфокусовані алгоритми (Focused Algorithms), які динамічно розподіляють системні ресурси на основі сценаріїв використання, роблячи MIUI більш плавною та чуйною. Зазвичай процесори смартфонів розподіляють ресурси між усіма додатками відносно однаково. Сфокусовані алгоритми віддають перевагу активному додатку над всіма іншими, дозволяючи ЦП зосередитися на важливих завданнях, забезпечуючи більшу швидкість та вищу продуктивність там, де це потрібно.

 

Розумний баланс (Smart Balance) – це ще одне потужне оновлення в MIUI 13. Він призначений для автоматичного визначення балансу між продуктивністю та використанням заряду, тож користувач може отримати потрібну потужність та швидкість, продовжуючи працювати. Завдяки цьому загальний термін служби акумулятора в MIUI 13*** можна збільшити на 10%.

Xiaomi офіційно представляє MIUI 13 для глобальних пристроїв: хто отримає першим Xiaomi офіційно представляє MIUI 13 для глобальних пристроїв: хто отримає першим Xiaomi офіційно представляє MIUI 13 для глобальних пристроїв: хто отримає першим

Абсолютно нові функції для підвищення ефективності та персоналізації

 

На додачу до основних покращень MIUI 13 також представляє цікаві нові функції****, які дозволяють налаштувати та персоналізувати свій досвід. Серед них – Бокова панель, ефективний інструмент, що надає доступ до улюблених додатків лише одним свайпом, не закриваючи поточного додатка. Це ідеально підходить для тих, кому потрібний простий шлях для запуску кількох програм одночасно або для швидкого перемикання між ними. Користувачі також можуть налаштувати цю функцію, додавши на Бокову панель до 10 додатків.

 

Доступність

MIUI 13 під час першої хвилі у першому кварталі 2022 року отримають такі моделі:

 

  • Mi 11 Ultra
  • Mi 11
  • Mi 11i
  • Mi 11 Lite 5G
  • Mi 11 Lite
  • Xiaomi 11T Pro
  • Xiaomi 11T
  • Xiaomi 11 Lite 5G NE
  • Redmi Note 11 Pro 5G
  • Redmi Note 11 Pro
  • Redmi Note 11S
  • Redmi Note 11
  • Redmi Note 10 Pro
  • Redmi Note 10
  • Redmi Note 10 JE
  • Redmi Note 8 (2021)
  • Redmi 10
  • Xiaomi Pad 5

 

Графік оновлень для інших пристроїв буде поступово з’являтися на сайті MIUI. Графік може відрізнятися залежно від регіону.

 

* Змодельовані результати стрес-тесту.

** Тест проведено на Mi 11 у внутрішніх лабораторіях Xiaomi. Фактичні результати можуть відрізнятися залежно від пристрою.

*** Дані перевірено у внутрішніх лабораторіях Xiaomi на Mi 11 у збалансованому режимі та при порівнянні з попередніми версіями.

**** Доступність може відрізнятися залежно від ринку. 

Facebook Comments Box

MOBILZONE

Зеленський висловився жорстко про демобілізацію та запропонував депутатам іти на фронт: подробиці

Опубліковано

Зеленський висловився жорстко про демобілізацію та запропонував депутатам іти на фронт: подробиці

Президент порадив народним обранцям йти на фронт і там наближати перемогу.

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що демобілізація військовослужбовців відбудеться лише після завершення війни. Про це він заявив у Верховній Раді, відповідаючи на запитання депутатів під час представлення кандидатури Юлії Свириденко на посаду прем’єр-міністра.

«Військові повернуться додому після перемоги над ворогом. Ворогів усередині країни немає, не створюйте новий фронт», – заявив Зеленський.

Він також зазначив, що армія потребує повноцінних ротацій, які можуть стати можливими, якщо народні депутати також будуть допомагати на передовій, а не лише працювати у парламенті.

Варто нагадати, що у Верховній Раді неодноразово порушувалося питання ротації та часткової демобілізації військових, хоча б тимчасової. Раніше очікувалося, що відповідні положення будуть внесені до закону про мобілізацію, однак цього не сталося.

Згодом Міністерство оборони повідомило про розробку механізму довготривалої ротації або лікування після участі в бойових діях, яке може тривати від трьох до п’яти місяців.

Багато військових та їхні родини вважають, що саме відсутність чітких термінів служби та можливостей для тимчасового звільнення є однією з головних причин самовільного залишення частин і дезертирства у ЗСУ.

Президент неодноразово запевняв, що проблема буде врегульована, проте на законодавчому рівні рішення досі не ухвалено.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Собака – коргі намагалася захистити господаря від мобілізації у Львові: відео

Опубліковано

Собака - коргі намагалася захистити господаря від мобілізації у Львові: відео

Пес породи коргі намагався захистити свого господаря від представників територіального центру комплектування (ТЦК), коли ті намагалися силоміць заштовхати чоловіка до службового автомобіля.

На відео видно, як двоє чоловіків у формі тягнуть молодого хлопця по землі з під’їзду до мікроавтобуса. Увесь цей час поруч із ним бігає пес – коргі, гавкаючи та намагаючись усіма доступними способами завадити діям силовиків.

Незважаючи на зусилля вірного чотирилапого друга, господаря все ж посадили до машини. Пес залишився на вулиці разом із випадковими перехожими, які стали свідками цієї сцени.

В коментарі до відео зазначено, що інцидент стався у Львові, а чоловіка відвезли до місцевого ТЦК та СП.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Українці віком 60+ зможуть служити в ЗСУ за контрактом: закон прийнятий

Опубліковано

Українці віком 60+ зможуть служити в ЗСУ за контрактом: закон прийнятий

Верховна Рада прийняла закон про проходження військової служби за контрактом особами, які досягли граничного віку перебування на військовій службі.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк  (з фракції «Голос») на своєму Telegram каналі.

За словами депутата, за проєкт No13229 у другому читанні проголосували 306 народних обранців.

Сам закон дозволяє чоловікам, які досягли граничного віку (60+ років), укладати контракт на проходження військової служби, ще на один рік, якщо стан здоров’я дозволяє продовжувати службу.

Таким чином, громадяни України, які досягли граничного віку перебування в запасі, можуть повторно стати на військовий облік за власним бажанням, якщо є письмова згода командира військової частини на їхнє прийняття на контрактну службу.

Згідно з документом, такі особи зможуть проходити службу на посадах рядового, сержантського, старшинського складу, а також молодшого й старшого офіцерського складу (за умови, що вони були звільнені після 1 січня 2015 року).

Для призначення на офіцерську посаду потрібна згода Генерального штабу ЗСУ.

Контракт укладається строком на 1 рік з можливістю продовження.

Також важливо зазначити, що передбачено випробувальний термін тривалістю два місяці. Контракт припиняється, якщо військовослужбовець не проходить випробування або визнається службово непридатним.

Нагадуємо, що 30 червня уряд схвалив законопроєкт Міністерства оборони, що передбачає 12-місячну відстрочку від мобілізації для добровольців, які вже відслужили за програмою «Контракт 18-24».

Також читайте:

Працівники ТЦК жорстоко поводилися із затриманим: відео викликало резонанс, ДБР розпочало перевірку

Резерв+ та штрафи: як не втратити знижку та уникнути подвоєння суми

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Зеленський висловився жорстко про демобілізацію та запропонував депутатам іти на фронт: подробиці
MOBILZONE3 години тому

Зеленський висловився жорстко про демобілізацію та запропонував депутатам іти на фронт: подробиці

Собака - коргі намагалася захистити господаря від мобілізації у Львові: відео
MOBILZONE4 години тому

Собака – коргі намагалася захистити господаря від мобілізації у Львові: відео

Українці віком 60+ зможуть служити в ЗСУ за контрактом: закон прийнятий
MOBILZONE7 години тому

Українці віком 60+ зможуть служити в ЗСУ за контрактом: закон прийнятий

Київстар, Vodafone, lifecell зробили попередження для абонентів: пакети послуг можуть урізати
MOBILZONE8 години тому

Київстар, Vodafone, lifecell зробили попередження для абонентів: пакети послуг можуть урізати

Бронь без ТЦК через "Дія": деталі рішення кабміну
MOBILZONE9 години тому

Бронь без ТЦК через “Дія”: деталі рішення Кабміну

Безлімітний мобільний інтернет від Vodafone за 200 грн: що потрібно зробити
MOBILZONE10 години тому

Безлімітний мобільний інтернет від Vodafone за 200 грн: що потрібно зробити

У "Резерв+" прийшло порушення: але постанови ТЦК немає - чи законно це
MOBILZONE11 години тому

У “Резерв+” прийшло порушення: але постанови ТЦК немає – чи законно це

Що потрібно знати про "Пакет школяра" на 5000 гривень з Дії: смартфон купити не вийде
MOBILZONE13 години тому

Що потрібно знати про “Пакет школяра” на 5000 гривень з Дії: смартфон купити не вийде

Nokia випустила кнопковий телефон із штучним інтелектом
MOBILZONE1 день тому

Nokia випустила кнопковий телефон із штучним інтелектом

ПриватБанк оновив послуги: що змінилося для клієнтів
MOBILZONE1 день тому

ПриватБанк оновив послуги: що змінилося для клієнтів

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.