Connect with us

MOBILZONE

Корисні функції Xiaomi, які збережуть ваш зір

Опубліковано

Корисні функції Xiaomi, які збережуть ваш зір

Ми вже не уявляємо своє життя без гаджетів та інших технологій. Ми проводимо багато часу перед екраном смартфона. Такі дії позначаються на нашому здоров’ї: надмірне синє світло дуже шкідливе для наших очей, особливо коли ми використовуємо смартфон в погано освітленій кімнаті.Xiaomi поступово в своїх смартофнах зменшує кількість синього світла. Щоб знизити навантаження на очі і уникнути головного болю, вам слід активувати ці параметри на своєму смартфоні Xiaomi.

Темний режим

Якщо ви зменшуєте яскравість екрану, це забарвить інтерфейс в темні відтінки. Очі будуть менше втомлюватися, а заряд акумулятора протримається довше. У MIUI 12 з’явився темний режим 2.0, набагато кращий та з більш просунутими функціями. Тепер у вас є можливість інтегрувати темний режим в сторонні додатки, які навіть його не підтримують.

Корисні функції Xiaomi, які збережуть ваш зірКорисні функції Xiaomi, які збережуть ваш зірКорисні функції Xiaomi, які збережуть ваш зірКорисні функції Xiaomi, які збережуть ваш зір

Активувати режим можна легко в налаштуваннях дисплея. Вналаштуваннях можна вибрати програми, для яких ви хочете його застосувати.

Режим DC Dimming

Корисні функції Xiaomi, які збережуть ваш зір

Мерехтіння AMOLED дисплеїв при поганому освітленні може викликати головні болі, ваші очі швидко втомляться і з’являється безсоння. Xiaomi інтегрувала режим анти-мерехтіння або DC Dimming. Ця функуція, на жаль, присутня не на всіх смартфонах Xiaomi. Завдяки даній функції очі перестануть швидко втомлюватись, але якість зображень трішки погіршиться.

Режим читання

Ще один дуже спосіб зменшити кількість синього світла – це активувати режим читання. При активованому режимі читання світло стає менш інтенсивним, що змушує наші очі розслаблятися. Цей режим найкраще використовувати перед сном.

Корисні функції Xiaomi, які збережуть ваш зірКорисні функції Xiaomi, які збережуть ваш зір

Можна запланувати його включення і виключення в певний час. І активувати з центру управління.

 

 

 

Facebook Comments

MOBILZONE

Експерти назвали кращий спосіб зарядки смартфону

Опубліковано

Експерти назвали кращий спосіб зарядки смартфону

Сьогодні тяжко знайти людину, яка не користується ста офортом. А чи знаєте ви, як правильно заряджати пристрій? Сьогодні ми розповімо вам думку експерта з цього приводу.

Деталі

Експерти стверджують, що набагато ефективніше заряджати пристроїв декілька разів протягом дня, аніж заряджати його вночі.

Аналітик Адріан Кінгслі-Хьюз стверджує, що він надав перевагу заряджати смартфон вранці та після обіду протягом 30-45 хвилин. Він повністю відмовився від зарядки смартфону вночі.

Аналітик стверджує, що саме такий метод менш навантажує зарядний пристрій, а головне — смартфон. Нагадуємо, що найоптимальніший заряд батареї сягає 20-80%.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дії» можна отримати 500 гривень за одну вакцину

Опубліковано

В «Дії» можна отримати 500 гривень за одну вакцину

Мабуть, вже всі українці знають, що за третю бустерна вакцину вони отримають 500 гривень в межах програми «єПідтримка». Які ще зміни нас очікують?

Деталі

Володимир Зеленський звернувся до всіх громадян та закликав їх не панікувати. У зверненні він також розповів про способи та заходи протидії агресорам.

Крім того, президент розповів про чергові зміни у програмі «єПідтримка». Тепер літні люди зможуть купити на президентську ти яку ліки.

Анонсувалось програма «єСубсидія». Малозабезпечені люди можуть розраховувати на те, що їм будуть видавати допомого на оплату комунальних рахунків.

Президент розповів, що програма «єПідтримка» розшириться на молодих громадян віком 14-18 років. Вони зможуть витратити свою 1000 грн не тільки на кіно, театри, спорт, книги та подорожі, а і на освітні курси, послуги та програми.

Ще одне нововведення — додаткові виплати за «бустер». Українці після третьої дози вакцини отримають 500 грн на додачу до 1000 грн за перші дві.

Грошова підтримка також буде доступною для підлітків віком від 14 до 18 років. Поступово розширюються галузі, де можна витратити бонусні кошти. Тепер «єПідтримка» стала доступною й для освітньої сфери. На кошти підлітки зможуть записатись на курс або ж витратити на освітні програми.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар повертає абонентам гроші

Опубліковано

Київстар повертає абонентам гроші

Чи бачили ви коли-небудь мобільного оператора, який повертав би кошти своїм абонентам? Таким героєм став «Київстар», який почав повертати клієнтам частину податку.

Деталі

Справді, мобільний оператор почав повертати гроші, точніше податки, які клієнти витрачали на купівлю послуги «КиївстарТБ». На жаль, стосуватиметься це не всіх абонентів, а лише тих, хто зареєстрований у цифровому банку Sense SuperApp.

Акція триватиме до 31 березня 2022 року. Ті абоненти, Які використовують цифровий банк Sense SuperApp почнуть отримувати кешбек від оплати послуги «Київстар ТБ».

Для того, аби стати учасником акції вам потрібно:

  1. Завантажити та зареєструватись у додатку;
  2. Оформлюєте картку Сaméléon (це відбувається завдяки відеоіндетифікаї через срібло й. Додаток «Дія»;
  3. Перейти до розділу «Cash’U CLUB — Категорії»;
  4. оюОбрати пункт «Кешбек від Київстар».

Дану операцію потрібно робити чи не кодно міць. Вам всього необхідно кожного місяця заходити до додатку та обирати туж категорію

Користуватись послугою можуть абоненти, в яких підключено контрактні тарифи або тарифи з передоплатою. Бонуси до додатку Cash’U CLUB оновлюється до 15 числа кожного місяця.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.