Connect with us

MOBILZONE

Проблеми в месенджері Viber, які дратують користувачів

Опубліковано

Проблеми в месенджері Viber, які дратують користувачів

Месенджер Viber в Україні користується великою популярністю. Його використовують практично всі власники мобільних пристроїв. Причини, чому месенджер популярний, не до кінця зрозумілі, але перше, що можна відзначити, так це те, що Viber зумів непогано розкрутитися в інтернеті. Саме тому багато користувачів вирішили користуватися саме їм. Що стосується можливостей програми, то слід відзначити непоганий перелік функціональних можливостей Viber. Користувач може не тільки вести текстові чати, а й здійснювати аудіо- і відеодзвінки іншим користувачам.

До того ж Viber періодично отримує оновлення, розробник додає нові функції і можливості, швидко усуває помилки і недоліки, а це хороший показник. Як мінімум, це свідчення того, що месенджер не покинутий і у нього є перспективи в розвитку. Але далеко не всі користувачі вважають Viber кращим в своєму класі. Мова йде не стільки про функціонал, скільки про ті проблеми, які часом виводять з себе. Так були названі проблеми месенджера, докучають користувачам найбільше. Але є і способи, що дозволяють як мінімум нівелювати значення цих проблем.

«Перепідключення»
Останнім часом користувачі стали відзначати, що під час розмови вкрай часто з’являється напис «спроба перепідключення». Деякі користувачі відзначають, що не можуть спокійно поспілкуватися з друзями або родичами навіть 5-10 хвилин, оскільки розмова постійно перериває перепідключення. Якщо розмова триває більше 5 хвилин, і немає порушень зв’язку, з більшою часткою ймовірності, вони виникнуть через такий же проміжок часу. Особливо цікавим є той факт, що користувачі інших месенджерів не скаржаться на цю проблему. Було б не так прикро, якщо проблема викликана нестабільною підключенням до мережі, поганим зв’язком, але перепідключення відбувається навіть за умови якісного з’єднання по Wi-Fi.

Спам
Кількість шахраїв в інтернеті, і зокрема в Viber, постійно збільшується. Незважаючи на те, що компанія веде боротьбу зі спамом, складається відчуття, що бажаючих щось продати з особистих повідомленнями, заманити в пастку з кожним днем ​​тільки збільшується. Контакти, які докучають, можна блокувати, але шахраям ніщо не заважає написати з іншого номера. Можна, звичайно, поставити заборону, щоб невідомі контакти не могли вам написати, але з різних причин багато користувачів не можуть встановити подібне обмеження, наприклад, по роботі або особистих мотивів.

Переривання
Кожен користувач стикався з тим, що коли ви розмовляєте з кимось по телефону, інтенсивно розповідаєте, а вас не чують. Якщо дана проблема іноді трапляється під час розмов в месенджерах, то це не так вже й страшно, але коли по той бік постійно зникають, це проблема. Рішення тут одне – постійно вести перекличку. І це при тому, що і стільниковий зв’язок, і Wi-Fi зв’язок показують хорошу якість сигналу.

Зникаюче повідомлення
Мова йде не про функції, яка дозволяє видаляти повідомлення, а про баг, коли відправлений мессендж просто не доходить до кінцевого одержувача. Проблема в тому, що ви навіть не будете знати, що адресату не було відправлено повідомлення. Але тут варто відзначити, що подібний баг часто спостерігається в Telegram і WhatsApp. Перераховані проблеми по одній не так страшні, коли вони виникають разом і одночасно. Але є способи боротьби з ними.

Ці способи прості, але можуть дати результат:

  • перезавантажити смартфон;
  • переключитися з Wi-Fi на мобільний інтернет, а після навпаки;
  • знайти кращу якість сигналу, впритул підійти до точки Wi-Fi;
  • перевстановити месенджер;
  • перевірити роботу програми на інших пристроїв;
  • просканувати смартфон на наявність вірусів;
  • скинути налаштування девайса до заводських значень.

Але, як показує практика, результат тримається всього 1-2 дня, після чого знову перераховані проблеми дають про себе знати. Ви можете витратити багато часу на пошук універсального і ефективного вирішення, але навряд чи знайдете його. У Viber не помічають подібних проблем, або просто не бажають їх визнавати. Якщо ви стикалися з такими ж проблемами, то повідомте про них в коментарях.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

MOBILZONE

Багато чоловіків 5 лютого отримають штрафи до 25000 гривень від ТЦК: що відомо

Опубліковано

Багато чоловіків 5 лютого отримають штрафи до 25000 гривень від ТЦК: що відомо

До 5 лютого військовозобов’язані, раніше визнані обмежено придатними, мають обов’язково пройти повторну військово-лікарську комісію (ВЛК). У разі невиконання цієї вимоги на них накладуть штраф у розмірі від 17 до 25,5 тисяч гривень.

Про це заявив Федір Веніславський, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, у коментарі РБК-Україна.

Що змінилося у законодавстві

Згідно з новими нормами, статус “обмежено придатний” більше не використовується. Протягом дев’яти місяців з моменту набрання чинності закону всі, кого раніше визнали “обмежено придатними”, повинні повторно пройти ВЛК, щоб визначити їх придатність до військової служби за оновленими стандартами.

«Дев’ять місяців уже спливає, і ті, хто не виконав цю вимогу, будуть притягнуті до відповідальності», — зазначив Веніславський.

Які санкції передбачено

Громадяни, які не пройшли повторну ВЛК до 5 лютого, отримають штраф у розмірі: від 17 000 грн до 25 500 грн.

Веніславський підкреслив, що закон чітко регламентує вимоги, і громадяни мали достатньо часу для їх виконання.

Таким чином громадян, які раніше були визнані обмежено придатними зобов’язані самостійно звернутися до ТЦК та СП для проходження ВЛК, навіть якщо їм не вручали повістки. Громадяни, які не виконають цю норму закону, зіткнуться зі значними штрафами. Веніславський наголосив, що це стосується лише тих, хто свідомо ігнорує вимогу пройти ВЛК у встановлений термін.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні вже розробили закон про відповідальність за банківські картки

Опубліковано

В Україні вже розробили закон про відповідальність за банківські картки

Національна поліція України розробила законопроєкт, спрямований на притягнення до відповідальності так званих дропів або “грошових мулів”. Про це повідомив голова Нацполіції Іван Вигівський в інтерв’ю “Українським Новинам”.

Слід зазначити, що Дропи — це особи, які за грошову винагороду надають свої платіжні засоби, включаючи банківські рахунки та криптогаманці, для використання третіми особами. Найчастіше їхні послуги використовуються шахраями або наркоторговцями.

За словами Вигівського, у багатьох країнах світу існує законодавча відповідальність для таких осіб, проте в Україні відповідні заходи досі не впроваджені.

Проблема дропів у контексті шахрайства

Голова Нацполіції зазначив, що близько 70% шахрайств в Україні здійснюються із залученням дропів.

У 2023 році поліція спільно з НБУ реалізувала низку заходів, які дозволили зменшити кількість шахрайств та звернень громадян майже на 36 тисяч. Серед них:

  • Програма, що дозволяє блокувати банківські картки у перші години після зняття коштів шахраями.
  • Тісна співпраця з банками для зменшення масштабів злочинної діяльності.

Мета законопроєкту

Нацполіція прагне створити правову базу для відповідальності дропів, подібну до тих, що діють у цивілізованих країнах.

Вигівський підкреслив, що багато дропів часто не усвідомлюють, хто саме використовуватиме їхні платіжні засоби. Щоб запобігти цьому, поліція планує:

  • Створити реєстр дропів.
  • На спеціальній платформі акумулюватиметься інформація про осіб, які беруть участь у таких схемах.
  • Оперативно блокувати підозрілі транзакції.

Це дозволить швидше реагувати на злочинні дії, оскільки кількість дропів постійно зростає.

Законопроєкт поки перебуває на розгляді, і його впровадження стане важливим етапом у боротьбі з шахрайством. Нацполіція продовжує активно співпрацювати з банківськими установами, обмінюючись інформацією для ефективної протидії цьому виду злочинів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці обурені умовами пільгового тарифу від “Київстар”: що відомо

Опубліковано

Українці обурені умовами пільгового тарифу від "Київстар": що відомо

Мобільний оператор “Київстар” пропонує пільговий тарифний план “LOVE UA Комфорт”, розроблений спеціально для пенсіонерів та людей з інвалідністю. Попри привабливі умови, користувачі соцмереж активно критикують компанію через складнощі з підключенням.

Що пропонує тариф “LOVE UA Комфорт”?

Цей тариф доступний для людей віком від 60 років і осіб з інвалідністю. У пакет входять:

  • 6 ГБ мобільного інтернету;
  • безлімітні дзвінки на номери “Київстар”;
  • 60 хвилин на дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні.

Вартість тарифного плану становить 140 гривень на місяць.

У чому проблема?

Оформити “LOVE UA Комфорт” можна лише у фірмових магазинах “Київстар”. Для цього клієнту необхідно особисто прийти до торгової точки з паспортом. Альтернативою є оформлення через родича, але лише за наявності довіреності, вартість якої може досягати 1000 гривень.

Це викликало обурення серед користувачів соцмереж, адже багато пенсіонерів живуть у віддалених селах і не мають можливості відвідати магазини оператора. Додатково, необхідність оформлення довіреності для родичів створює ще більше перешкод.

“Це просто знущання над старшими людьми!” — коментують у соцмережах.

Що каже “Київстар”?

У компанії відреагували на критику та пообіцяли розглянути можливість спрощення умов підключення тарифу.

“Прикро, що у вас склалося таке негативне враження. Передамо вашу пропозицію”, — відповіли представники “Київстар” на один із коментарів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Багато чоловіків 5 лютого отримають штрафи до 25000 гривень від ТЦК: що відомо
MOBILZONE33 хв. тому

Багато чоловіків 5 лютого отримають штрафи до 25000 гривень від ТЦК: що відомо

В Україні вже розробили закон про відповідальність за банківські картки
MOBILZONE4 години тому

В Україні вже розробили закон про відповідальність за банківські картки

Українці обурені умовами пільгового тарифу від "Київстар": що відомо
MOBILZONE18 години тому

Українці обурені умовами пільгового тарифу від “Київстар”: що відомо

ПриватБанк запроваджує обмеження на картки: неможливо навіть сплатити за комуналку
MOBILZONE20 години тому

ПриватБанк запроваджує обмеження на картки: неможливо навіть сплатити за комуналку

Перейти на Windows 11 з Windows 10 стане простіше для українців: як це зробити
MOBILZONE21 годину тому

Перейти на Windows 11 з Windows 10 стане простіше для українців: як це зробити

Київстар запровадив нові ціни на мобільний інтернет: повна тарифна сітка
MOBILZONE22 години тому

Київстар запровадив нові ціни на мобільний інтернет: повна тарифна сітка

Нові ліміти на перекази з картки на картку: кого це стосується
MOBILZONE24 години тому

Нові ліміти на перекази з картки на картку: кого це стосується

Vodafone запустив нову послугу для захисту абонентів: що відомо
MOBILZONE1 день тому

Vodafone запустив нову послугу для захисту абонентів: що відомо

У "Дії" знову доступна корисна послуга для цифрових документів
MOBILZONE1 день тому

У “Дії” знову доступна корисна послуга для цифрових документів

4 січня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, який вдосконалює механізми притягнення осіб до адміністративної відповідальності за порушення правил військового обліку.
MOBILZONE1 день тому

Для ухилянтів готують нові санкції: деталі

До 15 січня українців отримають гроші на картку: хто отримає по 3000 гривень на картку
MOBILZONE4 дні тому

До 15 січня українців отримають гроші на картку: хто отримає по 3000 гривень на картку

Київський адвокат відмовився обслуговувати співробітника ТЦК, який побив людину з лозунгом гроші не проблема
MOBILZONE7 днів тому

Київський адвокат відмовився обслуговувати співробітника ТЦК, який побив людину з лозунгом гроші не проблема

У січні в “Резерв+” стане доступна функція на яку чекали всі українці
MOBILZONE3 дні тому

У січні в “Резерв+” стане доступна функція на яку чекали всі українці

Українці обурені умовами пільгового тарифу від "Київстар": що відомо
MOBILZONE18 години тому

Українці обурені умовами пільгового тарифу від “Київстар”: що відомо

Бюджетні тарифи від «Київстар», Vodafone та Lifecell: як зекономити на зв’язку
MOBILZONE5 днів тому

Бюджетні тарифи від «Київстар», Vodafone та Lifecell: як зекономити на зв’язку

Київстар запровадив нові ціни на мобільний інтернет: повна тарифна сітка
MOBILZONE22 години тому

Київстар запровадив нові ціни на мобільний інтернет: повна тарифна сітка

На сьогодні зареєструвати авто можна лише при купівлі з салону або з-за кордону: що відомо
MOBILZONE4 дні тому

На сьогодні зареєструвати авто можна лише при купівлі з салону або з-за кордону: що відомо

Ціна смартфонів Samsung Galaxy S25 стала відома незадовго до анонсу
MOBILZONE6 днів тому

Ціна смартфонів Samsung Galaxy S25 стала відома незадовго до анонсу

У "Дії" знову доступна корисна послуга для цифрових документів
MOBILZONE1 день тому

У “Дії” знову доступна корисна послуга для цифрових документів

Vodafone запустив нову послугу для захисту абонентів: що відомо
MOBILZONE1 день тому

Vodafone запустив нову послугу для захисту абонентів: що відомо

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.