Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC став підтримувати українські банки ПриватБанк і Monobank

Опубліковано

Xiaomi у співпраці з Mastercard представляє Mi Smart Band 6 NFC в Україні

Глобальні технологічні компанії Xiaomi та Mastercard розширюють партнерство і представляють в Україні нову версію популярного фітнес-браслета Mi Smart Band 6 NFC з функцією безконтактної оплати. Скористатися платіжною функцією браслета зможуть ексклюзивно держателі карток Mastercard. На сьогодні сервіс доступний для клієнтів п’яти українських банків: Альфа-Банк Україна, Банк Восток, Ощадбанк, ПриватБанк, Monobank.

«Згідно з дослідженням MasterIndex, сьогодні вже 40% українців платять гаджетами з NFC, а 57% хотіли би здійснювати подібні оплати в майбутньому. Така відкритість до інновацій дозволяє Україні стабільно входити не тільки у ТОП країн світу за кількістю оплат гаджетами із Mastercard, але й до трійки європейських країн за кількістю оплат носимими пристроями, зокрема фітнес-браслетами. Носимі пристрої дозволяють розраховуватися максимально просто та зручно, при цьому кожну оплату надійно захищено завдяки діджитал-платформі Mastercard, що забезпечує токенізацію та шифрування карткових даних під час оплати», – відзначив Юрій Батхін, віцепрезидент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні та Молдові.

Новинка з’явиться в Україні з 7 жовтня за рекомендованою роздрібною ціною 1599 грн. Тільки 7 та 8 жовтня 2021 року діятиме акційна ціна – лише 1399 грн. Mi Smart Band 6 NFC можна буде придбати в авторизованих магазинах Xiaomi Store, у роздрібній мережі та в офіційних партнерів Xiaomi.

Mi Smart Band 6 NFC: безконтактні платежі в умовах нової норми

Mi Smart Band 6 NFC є новим представником найпопулярнішої лінійки носимих пристроїв Xiaomi з акцентом на безконтактні платежі. Нова версія браслета отримала підтримку технології NFC, завдяки чому пропонує швидкий, безпечний та зручний спосіб оплати. За даними Canalys, Xiaomi є світовим брендом №1 в галузі носимих пристроїв1 .

Як налаштувати оплату карткою Mastercard за допомогою Mi Smart Band 6 NFC
Встановіть мобільний додаток Xiaomi Wear (Android) або Xiaomi Wear Lite (iOS), увійдіть через свій Mi Акаунт (або зареєструйте новий) та виберіть регіон «Україна»
У вкладці «Пристрої» виберіть «Фітнес-браслет Mi Smart Band 6» та активуйте його.
Встановіть PIN-код.
Перейдіть у вкладку «Xiaomi Pay», заповніть дані своєї картки Mastercard та підтвердьте авторизацію через SMS-повідомлення для завершення активації.

Як платити за допомогою Mi Smart Band 6 NFC
Активуйте браслет, натиснувши на екран.
Перейдіть до розділу карток, просто свайпнувши з головного екрана вліво.
Натисніть на стрілку, активувавши картку для оплати. За потреби введіть PIN-код.
Для оплати просто піднесіть браслет до платіжного терміналу.
Після активації картка активна впродовж 60 секунд або до моменту здійснення платежу.

Mi Smart Band 6 NFC отримав 1,56-дюймовий повноекранний AMOLED-дисплей, який відображає картинку зі щільністю пікселів 326 ppi. Пристрій пропонує у сукупності 30 різних видів тренувань, зокрема автоматичне визначення для 6 найпопулярніших їх видів. Mi Smart Band 6 NFC, як і попередня модель, має низку функцій контролю за здоров’ям, а саме вимірювання SpO2 для забезпечення контролю за станом дихальної системи користувачів, розширені функції моніторингу сну, визначення рівня стресу та дихальні вправи – щоб допомогти користувачам взяти під контроль своє загальне фізичне та психічне здоров’я.

Дисплей:
1,56-дюймовий сенсорний AMOLED-дисплей;
щільність пікселів 326 ppi.

Режими тренування:
30 режимів тренування;
автовизначення 6 найбільш популярних режимів тренування.

Моніторинг здоров’я:
вимірювання рівня насичення крові киснем SpO2;
цілодобовий інтелектуальний моніторинг частоти серцевих скорочень;
оновлена технологія моніторингу сну, що включає автовизначення денного сну та моніторинг дихання уві сні;
моніторинг показників жіночого здоров’я.

Інші характеристики:
підтримка NFC;
до 12 днів роботи батареї від одного заряду;
магнітна зарядка;
витримує занурення у воду з тиском до 5 ATM (можна носити під час плавання та навіть у душі);
м’які ремінці у 6 кольорах.2

Facebook Comments

MOBILZONE

Ухилянтам не сховатися: ТЦК готують нові жорсткі обмеження

Опубліковано

Ухилянтам не сховатися: ТЦК готують нові жорсткі обмеження

Через активні бойові дії та затягування війни Україна дедалі більше потребує мобілізаційного ресурсу. У зв’язку з цим було запроваджено нові жорсткіші штрафи для військовозобов’язаних, а також посилено контроль на вулицях, блокпостах та інших об’єктах.

Попри вжиті заходи, у Міністерстві оборони вже понад пів року визнають, що мобілізація не виконується за планом: замість запланованих 30 тисяч осіб щомісяця вдається мобілізувати лише близько 20 тисяч, а інколи й менше. Саме тому зараз працівники ТЦК приділяють більше уваги підприємствам, де працюють військовозобов’язані громадяни.

У Київському обласному територіальному центрі комплектування наголосили, що всі підприємства в Україні зобов’язані вести військовий облік працівників, які є військовозобов’язаними або призовниками.

Ця вимога стосується як постійних співробітників, так і працівників, що працюють тимчасово за трудовим договором.

Усі юридичні особи незалежно від форми власності зобов’язані взаємодіяти з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки.

Йдеться про обов’язок роботодавців подавати до ТЦК списки всіх чоловіків, які підлягають військовому обліку. Формуванням таких списків займається уповноважена особа на підприємстві.

В ТЦК окремо звернули увагу на облік тимчасових працівників. Незалежно від терміну дії трудового договору, такі особи вважаються офіційно працевлаштованими й також підлягають військовому обліку на підприємстві.

Якщо є укладений трудовий договір, працівник вважається працюючим на підприємстві“, — підкреслили в ТЦК.

Там також наголосили, що роботодавці повинні повідомляти ТЦК про взяття на військовий облік усіх працівників, незалежно від тривалості їхнього працевлаштування.

Окремо у ТЦК попередили: у військовий час за неповідомлення територіального центру комплектування про працевлаштування військовозобов’язаного працівника передбачений штраф у розмірі від 5 100 до 8 500 гривень. Це визначено статтею 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також читайте:

Мобілізація у травні: що чекає військовозобов’язаних старше 50 років

Кабмін скасує відстрочку від мобілізації для здобувачів освіти, які почали навчання після 25 років.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці з низькими пенсіями отримуватимуть додаткові виплати

Опубліковано

Українці з низькими пенсіями отримуватимуть додаткові виплати

Пенсіонери в Україні мають право на щомісячні компенсаційні доплати після досягнення певного віку. Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Розмір доплати залежить від віку пенсіонера та нараховується з дня народження, а не з початку календарного місяця. Тому у місяці, коли пенсіонер святкує день народження, доплата буде виплачена пропорційно кількості днів після цієї дати.

Окрім віку, для отримання доплати діє ще одна важлива умова: загальний розмір пенсії не має перевищувати 10 340,35 грн (показник середньої заробітної плати в Україні за 2020 рік, на основі якого було встановлено дану доплату).

Розміри щомісячних доплат:

  • пенсіонерам віком від 70 до 75 років — 300 грн;
  • пенсіонерам віком від 75 до 80 років — 456 грн;
  • пенсіонерам віком від 80 років — 570 грн.

Як пояснила представниця ПФУ Ірина Заручейнова, одночасно призначається лише одна компенсаційна доплата — за відповідною віковою категорією. Тобто, після досягнення нового вікового рубежу розмір доплати переглядається: наприклад, із 300 грн на 456 грн після 75 років, а після 80 років — на 570 грн.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українцям із невисокими пенсіями передбачені додаткові виплати.

Опубліковано

Українцям із невисокими пенсіями передбачені додаткові виплати.

В Україні особи пенсійного віку мають право на компенсаційні виплати після досягнення певного віку.

Про це розповіли в головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Як пояснили в ПФУ, розмір щомісячної компенсаційної доплати залежить від віку пенсіонера. Нарахування доплати починається з дня досягнення відповідного віку, а не з початку календарного місяця. Тому за перший місяць сума буде виплачена частково — пропорційно кількості днів після дня народження.

Крім віку, для отримання доплати існує ще одна умова: право на неї мають ті пенсіонери, у яких загальний розмір пенсії не перевищує 10 340,35 грн (цей показник відповідає середній заробітній платі за 2020 рік, яка використовується для розрахунку пенсій).

В ПФУ зазначили, що пенсіонери віком від 70 до 75 років отримують щомісячну компенсаційну виплату у розмірі 300 грн. Громадянам віком від 75 до 80 років встановлено доплату в розмірі 456 грн. Пенсіонерам, які досягли 80-річного віку, передбачена доплата до пенсії в розмірі до 570 грн.

При цьому до пенсії виплачується лише одна компенсаційна доплата відповідно до вікової категорії. Тобто після досягнення 70 років пенсіонер отримує 300 грн, після 75 років — 456 грн, а після 80 років — 570 грн.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Ухилянтам не сховатися: ТЦК готують нові жорсткі обмеження
MOBILZONE52 хв. тому

Ухилянтам не сховатися: ТЦК готують нові жорсткі обмеження

Українці з низькими пенсіями отримуватимуть додаткові виплати
MOBILZONE2 години тому

Українці з низькими пенсіями отримуватимуть додаткові виплати

Українцям із невисокими пенсіями передбачені додаткові виплати.
MOBILZONE3 години тому

Українцям із невисокими пенсіями передбачені додаткові виплати.

Мобілізація у травні: що чекає військовозобов'язаних старше 50 років
MOBILZONE4 години тому

Мобілізація у травні: що чекає військовозобов’язаних старше 50 років

Стосується багатьох абонентів Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори зробили важливу заяву
MOBILZONE5 години тому

Стосується багатьох абонентів Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори зробили важливу заяву

Ухилянти, готуйтеся: ТЦК вводять нові жорсткі обмеження
MOBILZONE20 години тому

Ухилянти, готуйтеся: ТЦК вводять нові жорсткі обмеження

У Київстар розповіли, як пришвидшити інтернет: детальна інструкція для абонентів
MOBILZONE20 години тому

У Київстар розповіли, як пришвидшити інтернет: детальна інструкція для абонентів

Податкова почала моніторити соцмережі та маркетплейси: кого хочуть «зловити»
MOBILZONE1 день тому

Податкова почала моніторити соцмережі та маркетплейси: кого хочуть «зловити»

Масовий збій
MOBILZONE1 день тому

В Україні стався масштабний збій: не працюють термінали та застосунки

Київстар відключить популярний формат мобільного інтернету: що буде зі зв'язком у абонентів
MOBILZONE1 день тому

Київстар відключить популярний формат мобільного інтернету: що буде зі зв’язком у абонентів

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.