Connect with us

MOBILZONE

Повний список смартфонів Xiaomi, які отримають і не отримають Android 12

Опубліковано

Повний список смартфонів Xiaomi, які отримають і не отримають Android 12

Китайський виробник Xiaomi вже підготував велике оновлення у вигляді Android 12 для своїх смартфонів. І ми вже знаємо, які пристрої бренду отримають нову версію мобільної операційної системи від Google.

Напередодні Xiaomi початку розгортати оновлення у вигляді MIUI на базі Android 12. Першим смартфоном, який отримав оновлену прошивку, став флагманський Xiaomi Mi 11. Правда, поки для нього оновлення доступно лише у вигляді закритої бета-версії.

У числі особливостей поновлення з номером прошивки V12.5 21.9.27 – оптимізований інтерфейс, підвищення стабільності роботи системи і зменшення затримки анімації. Незважаючи на те, що першим смартфоном, який отримав оновлення, став Xiaomi Mi 11, це явно не єдиний пристрій китайської компанії, яка буде оновлено до Android 12. На отримання прошивки можуть розраховувати практично всі пристрої Xiaomi, випущені протягом останніх двох років.

Смартфони, для яких Android 12 знаходиться на стадії внутрішнього бета-тестування:
Xiaomi MIX 4.
Xiaomi Mi 11i / Mi 11X / POCO F3 / Redmi K40.
Xiaomi Mi 11 Lite 5G.
Xiaomi Mi 10S.
Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro / Mi 10 Ultra.
Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro / Redmi K30S Ultra.
Redmi K30 Pro / Zoom / POCO F2 Pro.
Redmi Note 8 2021 модельного року.
POCO X3 Pro.

Смартфони, для яких Android 12 знаходиться на стадії закритого бета-тестування:
Xiaomi Mi 11X Pro / Redmi K40 Pro / K40 Pro +.
Xiaomi Mi 11 / Mi 11 Pro / Mi 11 Ultra.

Смартфони Redmi і POCO, які в майбутньому отримають Android 12:
Redmi 10.
Redmi 10X 5G / 10X Pro.
Redmi Note 9S / 9 Pro / 9 Pro Max.
Redmi Note 9 5G / Note 9T.
Redmi Note 9 Pro 5G.
Redmi Note 10 / 10S / 10T / 10 5G.
Redmi Note 10 Pro / Pro Max.
Redmi Note 10 Pro 5G (версія для Китаю).
Redmi Note 8 2021 модельного року.
Redmi 9T / 9 Power.
Redmi Note 9 4G (версія для Китаю).
Redmi K30.
Redmi K30 5G / 5G Racing / K30i 5G.
Redmi K30 Ultra.
Redmi K40 Gaming.
POCO F3 GT.
POCO X2 / X3 / X3 NFC / X3 Pro.
POCO M3 Pro 5G.
POCO M3.
POCO M2 Pro.
BlackShark 3/3 Pro / 3s.
BlackShark 4/4 Pro.

Смартфони Xiaomi, які в майбутньому отримають Android 12:
Xiaomi Mi MIX FOLD.
Xiaomi Mi 11 Lite 4G.
Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Zoom / Youth.
Xiaomi Mi 10i / Mi 10T Lite.
Xiaomi Mi Note 10.
Xiaomi Mi Note 10 Lite.

Смартфони, які, по всій видимості, не отримають Android 12:
Xiaomi Mi 9 / Mi 9 SE / Mi 9 Lite.
Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro.
Xiaomi Mi CC9 / Mi CC9 Pro.
Xiaomi Mi Note 10 / Mi Note 10 Pro.
Redmi K20 / K20 Pro / Premium.
Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro.
Redmi 9 / 9A / 9AT / 9i / 9C.
Redmi Note 9 (міжнародна версія) / Redmi 10X 4G.
Redmi 9 Prime.
POCO C3.
POCO M2 / M2 Reloaded.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Опубліковано

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Серед всього різноманіття мобільних додатків, одним з цікавих є getcontact. Суть його досить проста, програма показує те, як вас записують у своїй телефонній книзі інші користувачі. Підключивши платну передплату, ви зможете ввести будь-який номер та дізнатися інформацію про власника. Найчастіше це дозволяє зрозуміти, коли номер, що дзвонив вам, є банальним спамом, а іноді по getcontact можна обчислити ім’я людини, яка дзвонила вам.

Що таке теги в Getcontact? Це насправді імена контактів, які автоматично синхронізуються з сервісами Google і також з’являються в Getcontact. Кожна назва, яку ви даєте тому чи іншому контакту у своїй телефонній книзі, є тегом. Користувач може додавати теги самостійно до існуючих контактів.

Щоб усунути з пошуку GetContact недоречні теги: вам потрібно увійти в обліковий запис GetContact через офіційний сайт GetContact в розділ – > управління конфіденційністю профілю

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Після авторизації: ми потрапляємо на сторінку управління профілем, прогортаємо до тегів, тиснемо “змінити теги” навпроти тега тиснемо паль відключення (має стати сірим) все готово, в інших користувачів під час перевірки номера, тег буде значиться як віддалений тег, вони його побачити не зможуть, щоб побачити віддалені теги іншого користувача GetContact, необхідно запитати дозвіл на показ віддаленого тега.

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Як бачите: інші користувачі не можуть бачити віддалені теги номера телефону в GetContact

Щоб побачити віддалені теги іншого користувача GetContact, необхідно запитати у нього дозвіл на показ видаленого тега. А коли ви додаток GetContact, то у профілі свайпніть на відключення, вкажіть причину видалення, після модерації його видалять.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати з Дії допомогу в 100000 гривень: хто отримає

Опубліковано

Дія розширили список громадян, які матимуть змогу отримати 3000 гривень

Уряд повідомив про ще одну допомогу, яку можуть отримати громадяни нашої держави. Сума одноразової виплати становит 100 тисяч гривень. Навіть якщо громадянин не має зможе отримати кошти, то їх зможуть отримати родичі.

Кошти розраховані на громадян, які були звільнені з полону, а також для тих, хто залишився ув’язненим на території, непідконтрольній Україні. Спеціальна комісія буде вирішувати хто отримає допомогу. Виплату зможуть отримати такі громадяни:

  • українці, які позбавлені волі внаслідок злочинних діянь агресора;
  • сім’ї українців, позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях або на території РФ з політичних мотивів, а також через громадську, політичну чи професійну діяльність таких громадян.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.