У червні 2021 року ще 226 тисяч жителів України отримали можливість користуватися новими мобільними технологіями в мережі Київстар.
Київстар збільшив покриття 4G мережі в 411 населених пунктах. Серед них Білашки, Городниця, Доброводи, Поташ в Черкаській областіі, Бородаївські хутора, Райдужне в Дніпропетровській, Новогнатівка, Новодонецьке Донецької області, Долинське, Новоукраїнка, Яковлівка в Одеській, Бранцевка, Жигайлівка, Срібровщіна в Сумській, Косівська Поляна, Збини, Синяк в Закарпатській області.
Завдяки поліпшенню території покриття 4G, ще 226 тисяч жителів України зможуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом. Для цього Київстар активував технологію LTE900 на 171 базової станції.
В 1 кв 2021 року Київстар інвестував в розвиток нових технологій зв’язку понад 1 млрд грн, що дозволило істотно збільшити територію мережі 4G. Завдяки цьому кількість абонентів, які скористалися швидкісним мобільним інтернетом, збільшилася в 1 кв 2021 на 24,3%. А споживання мегабайтів на одного абонента виросло на 27,5%. На сьогодні зв’язком 4G в мережі Київстар користується майже 10 мільйонів чоловік.
Київстар встановив в Україні понад 15 тисяч базових станцій, на яких активована технологія LTE (4G). В результаті більш 88,5% населення України може користуватися доступом до послуг 4G в мережі оператора. Компанія продовжує будівництво мобільних мереж нового покоління, щоб до 2022 року доступ до 4G був у 90% населення.
Нові технології мобільного зв’язку надають людям більше можливостей для бізнесу, освіти, отримання дистанційних медичних консультацій, доступ до адміністративних послуг т. Д. Щоб скористатися послугою досить смартфона, який підтримує технологію LTE / 4G, і SIM-карти (USIM), яку можна безкоштовно отримати у оператора.
Мобільні оператори прискорили розвиток 4G завдяки перерозподілу радіочастот діапазону 900МГц. Базові станції, що працюють на цих частотах, охоплюють великі території, що важливо для будівництва мобільних мереж у віддалених населених пунктах. Для цього Київстар добровільно поділився радіочастотним спектром 900 МГц і 1800 МГц з іншими учасниками ринку. Це дозволило мобільним операторам сформувати суцільні смуги радіочастот, що необхідно для надання послуг швидкісний мобільної передачі даних.