Connect with us

MOBILZONE

Смартфони Xiaomi перестануть викрадати

Опубліковано

Смартфони Xiaomi перестануть викрадати

Xiaomi придумала, як надійно захистити смартфони від втрати і крадіжки. Її винахід має значно підвищити шанс на успішний пошук пристрою його законним власником.

У свіжої бета-версії MIUI 12.5 з’явилася опція, що дозволяє захистити вимикання смартфона графічним ключем. Просто так вимкнути пристрій не вийде – той, у кого воно знаходиться в руках, повинен ввести правильний ключ, інакше воно продовжить працювати до тих пір, поки повністю не видихається акумулятор.

Розблокувати смартфон, щоб зняти захист на вимикання або швидко розрядити його ресурсомісткість додатком, теж не вийде, так само як і відключити його від стільникового зв’язку, інтернету і служб геолокації. Таким чином пристрій буде досить довгий час перебувати в робочому стані, що дозволить відстежити його переміщення і місце розташування. Якщо заряду залишилося небагато, то у користувача буде кілька годин на пошуки пропажі, а якщо акумулятор заряджений повністю або майже повністю, то кілька днів або навіть тижнів.

Смартфони Xiaomi перестануть викрадати

Завдяки цьому нововведенню смартфон довгий час залишається доступний для пошуку через сервіс Xiaomi Cloud, і у користувача набагато більше шансів виявити його, якщо він був загублений або вкрадений. Зараз зловмисник може моментально відключити смартфон натисканням пари кнопок, і знайти його буде складно.

Це нововведення тестується в MIUI 12.5 з номером збірки 21.6.21, але можна припустити, що воно з’явиться не в цій версії оболонки, а наступного – MIUI 13. Випуск цього оновлення, за чутками, відбудеться в найближчі пару місяців. За традицією Xiaomi спочатку випустить його в Китаї і тільки для флагманських смартфонів, а потім воно з’явиться в інших країнах і буде доступно смартфонам всіх цінових категорій.

Facebook Comments

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Через додаток «Дія» почнуть розсилати повістки

Опубліковано

Роз'яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»

Навіть у період повномасштабної війни Мінцифра продовжує оновлювати свій функціонал для комфорту громадян. Так, наприклад, українці зможуть отримувати повістки у державному порталі «Дія».

Депутати Верховної Ради розглянули законопроєкт про особливості відправлення правосуддя у військовий час. Це означає, що у воєнний час на території країни діятиме особливий порядок судочинства. Тепер суди мають право надсилати повідомлення учасникам судових засідань у державний портал «Дія». Тепер портал буде використовуватись органами судової влади для інформування українців про суди, які розглядають їх справи, предмет спору, час і місце проведення судових слухань тощо.

Також сторони судових розглядів у поратлі зможуть отримувати повідомлення з вердиктами судових рішень. Пам’ятайте, що електронні судові документи не мають статусу офіційного повідомлення.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.