Connect with us

MOBILZONE

Укртелеком і Київстар будуть зберігати дані про користувачів

Опубліковано

Укртелеком і Київстар будуть зберігати дані про користувачів

Провайдерів можуть зобов’язати зберігати дані про користувачів. Глава департаменту кіберполіції Олександр Гринчак заявив про те, що в Україні можуть зобов’язати провайдерів зберігати інформацію певний проміжок часу. За словами Олександра Гринчака, зберігання інформації дозволить кіберполіції легше ідентифікувати злочинців в мережі. Він розповів, що заходячи в Інтернет, кожна людина залишає сліди.

Глава департаменту кіберполіції підкреслив, що мова не йде про деанонімізація інтернету.

«Я вважаю, що просто взяти,” затиснути “і контролювати – це перегин. Але ми пропонуємо свої правки в законодавство. На сьогодні у Верховній Раді знаходяться два законопроекти, №4003 і №4004. Після їх прийняття провайдери будуть зобов’язані зберігати інформацію певний проміжок часу », – пояснив він.

Олександр Гринчак зазначив, що в разі прийняття необхідних законів правоохоронці зможуть отримати доступ до даних після звернень до суду. При цьому необхідно дозволити використання NAT-технології.

«Ряд провайдерів не зберігають інформацію, щоб здешевити свій бізнес і не витрачати додаткові кошти на сервера. У нас не вистачає IP-адрес, і вони на одну адресу “приземляються” кілька абонентів замість того, щоб закріпити за кожним один IP-адреса. Тому нам дуже складно ідентифікувати злочинця », – заявив глава департаменту кіберполіції.

Нагадаємо, українські користувачі можуть зіткнутися з проблемами при спробі доступу в мережу через реформи Державної архітектурно-будівельної інспекції. Інтернет-провайдери зобов’язані в окремих випадках надавати документацію, яку просто не можуть отримати. В даний час компанії, що надають послуги інтернету, не мають можливості нормально проводити мережу в новобудови, де раніше не було комунікацій. Такі компанії зобов’язані надати ліцензію на здійснення будівельної діяльності. Цих ліцензій немає ні у одного провайдера.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

За 1500 гривень з «Дії» за вакцинацію тепер можна оплатити комуналку

Опубліковано

За 1500 гривень з «Дії» за вакцинацію тепер можна оплатити комуналку

Ще минулого року більшість вакцинованих громадян подали запити на отримання коштів від «єПідтримки». Раніше їх можна було витратити на театр, кінотеатр, квитки на транспорт та книги.

Деталі

З кожним днем ситуація змінюється. Нещодавно було ухвалено рішення, яке дозволить отримувати гроші дітям та витрачати їх на освіту.

Денис Шмигаль, прем’єр-міністр країни, анонсував, що «єПідтримка» буде значно розширена. Тепер за президентську тисячу можна сплачувати комунальні послуги. Міністр зазначає, шо близько 7,5 мільйонів громадян вже подали дарити на отримання кошти. Всього була виплачено 1,7 млрд.гривень.

Зараз уряд активно працює над організацією виплат за бустерну дозу вакцини. Нагадуємо, що за третю ін’єкцією кожен отримає ще по 500 гривень.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дії» за викцину можна отримати більше чим 1000 гривен і оплатити комуналку

Опубліковано

В «Дії» за викцину можна отримати більше чим 1000 гривен і оплатити комуналку

Кошти можна буде витратити на освіту та комуналку. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував, що програму виплат вакцинованим українцям “єПідтримка” розширять. За інформацією глави уряду, вакцинованим українцям дозволять витрачати “ковидну тисячу” на освітні та комунальні послуги. Шмигаль розповів, що вже понад 7,5 млн. українців подали заявки на отримання виплат. При цьому 1,7 млрд грн уже витрачено.

Прем’єр-міністр зазначив, що уряд працює над ініціативою президента виплатити 500 гривень за бустерну дозу вакцини проти коронавірусу.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Укрпошта почала видавати свої банківські картки

Опубліковано

Укрпошта почала видавати свої банківські картки

Гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський оголосив тендер про закупівлю 17 тисяч банківських терміналів – вони працюватимуть у найвіддаленіших селах країни, де ще ніколи не було банківських послуг. Так, за словами Смілянського, перший термінал для прийому карток з’явився в Укрпошті у 2018 році. А вже у грудні 2021 року їх стало 7500 (6-й показник у країні серед компаній-еквайєрів).Укрпошта почала видавати свої банківські картки

При цьому він наголосив, що обсяг угод за терміналами Укрпошти перевищив у грудні 1 млрд гривень. На сайті Prozorro зазначається, що очікувана вартість з аукціону із закупівлі 17 тисяч терміналів становить 290 млн. гривень з ПДВ. Сам аукціон заплановано на 25 березня 2022 року.

“І ми дуже сподіваємося, що відповідь на запитання: куди мені подіти ту вашу картку (з “ковідною” 1000, пенсією чи зарплатою) у селі більше не стоятиме на порядку денному в нашій країні. І звичайно ж, це будуть картки Укрпошта Банку “, – додав Смілянський.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.