Connect with us

MOBILZONE

Як перевірити Xiaomi на оригінальність

Опубліковано

Як перевірити Xiaomi на оригінальність

Переживаєте, що ваш Xiaomi – підробка? Давайте дізнаємося, як перевірити його справжність. З самого початку свого існування Xiaomi швидко набрали популярність за рахунок філософії випуску своїх пристроїв – максимум можливостей за мінімальний цінник. Коли компанія тільки з’явилася на світ, багато фанатів смартфоностроенія сприйняли Xiaomi не інакше як черговий китайський «підвальний» бренд, який робить свою продукцію буквально на коліні.

Однак історія показала, що Xiaomi не перетворилися на гарбуз після початкової позитивної реакції журналістів і техно-ентузіастів. Навпаки, китайський бренд буквально «з ноги» відкрив двері в мас-маркет, і тепер шансів побачити смартфон Xiaomi в руках звичайного користувача, можливо, навіть простіше, ніж колись надпопулярні популярні пристрої від Samsung.

Як перевірити Xiaomi на оригінальність

На жаль, такий приголомшливий успіх приніс не тільки очевидні плюси, але негативні наслідки – Xiaomi не обійшла стороною такий звичний «недуга» більших виробників, як підробка продукції. Якщо ви вирішили придбати собі пристрій Xiaomi, незважаючи на і без того низький цінник справжньої продукції китайського бренду, ви все одно можете нарватися на підробку. Як же відрізнити оригінал від підробки? Давайте розбиратися!

 

ПЕРЕВІРКА ЧЕРЕЗ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ XIAOMI

Найточнішим і на 100% працюючим способом буде найпростіший і очевидний – власний сервіс Xiaomi, запущений, очевидно, для того, щоб запобігти масовим підробки китайської компанії. У кращих традиціях Apple, яким Xiaomi намагаються наслідувати, сайт виконаний в мінімалістичному і зрозумілою навіть для користувача початкового рівня стилі.

Як перевірити Xiaomi на оригінальність

Перевірка за серійним номером

Отже, спочатку перевіримо справжність смартфона по його серійним номером. Знайти його можна на коробці, в якій поставлялося пристрій. Позначається номер простий абревіатурою – SN (Serial Number – серійний номер). Вписуємо «серійник» в відповідну рядок на сторінці сайту перевірки і переконався, чи співвідноситься виданий результат з моделлю вашого смартфона.

 

Перевірка по IMEI

Також перевірити, чи не продали чи вам якусь дешеву копію, можна і по IMEI – індивідуальний міжнародний ідентифікатор будь-якого смартфона або навіть звичайного «кнопкового» телефону. Його також можна знайти на коробці купленого вами пристрою Xiaomi. Процес перевірки аналогічний першому способу – просто вбиваєте номер і порівнюєте результат.

 

Перевірка через додаток AnTuTu Officer

Як перевірити Xiaomi на оригінальність

Якщо ви хочете додаткової перевірки, щоб закрити питання автентичності вашої покупки раз і назавжди, то на допомогу також може прийти додаток, розроблений третьою, а саме AnTuTu Officer. Як можна зрозуміти з назви, AnTuTu Officer був розроблений командою, яка працює над, можливо, найвідомішим бенчмарк-тестом – AnTuTu.

 

На жаль, як і сам додаток-бенчмарк, AnTuTu Officer було нещадно видалено з пристроїв Google Play Маркета – звичним пошуком в магазині від Google знайти його не вийде. Однак не варто засмучуватися – в цій ситуації нам, як, втім, і завжди, допоможе улюблений багатьма форум 4PDA. Забиваємо в рядок пошуку того ж Google або, наприклад, Yandex запит «AnTuTu Office 4PDA скачати», і ось перед нами з’явилася сторінка скачування потрібного нам додатки.

 

Так ось, встановивши потрібну нам програму, переходимо до самої перевірки автентичності смартфона Xiaomi. Алгоритм верифікації пристрої простіше нікуди – вам необхідно натиснути на кнопку Start і дочекатися закінчення перевірки. За необхідності виконуйте вказівки, які може видати додаток. Якщо ваш смартфон пройде перевірку успішно, то на екрані ви побачите назву вашого пристрою на зеленому тлі.

Як перевірити Xiaomi на оригінальність

ДОДАТКОВІ СПОСОБИ ПЕРЕВІРКИ ДІЙСНОСТІ ПРИСТРОЇВ XIAOMI

Звичайно, навіть незважаючи на офіційні способи перевірки щойно купленого телефону Xiaomi, бути повністю впевненим у результатах сканування IMEI або серійний номер вийде, напевно, тільки у тих людей, хто не знає слово «сумніви». Для всіх інших є ще кілька способів упевнитися, що новий смартфон – не підробка.

 

Перевірка по програмному забезпеченню

Ми вже з вами багато разів обговорювали значимість прошивки від Xiaomi – MIUI. Це не просто один з найпопулярніших інтерфейсів на базі Андроїд. MIUI – це особа Xiaomi, частина його ринкового «ДНК». Багато в чому саме завдяки гарній, функціональної і багато в чому новаторською прошивці Xiaomi стали настільки відомі й улюблені в усьому світі.

 

Крім, на думку багатьох, красивого зовнішнього вигляду і наявності багатьох крутих функцій, наявність MIUI, встановленої «з коробки», передбачає не тільки те, що користувачеві буде зручно переходити від одного пристрою Xiaomi, але і повну впевненість в автентичності продукту. Так, все так просто – якщо ви купуєте смартфон від Xiaomi, і на ньому встановлена ​​саме MIUI, можете бути впевнені в тому, що перед вами справжня «ліцензія».

Як перевірити Xiaomi на оригінальність

 

Як і інших більш іменитих брендів, Xiaomi торкнулося відоме прокляття – підробки оснащуються абсолютно неадекватним, «кривим» софтом. Зазвичай програмісти цих компаній-одноденок, які збирають касу на довірливих покупців, не особливо переймаються з підготовкою «рівно» працює ПО. А навіщо, якщо все інше зроблено так похабно? На готову болванку встановлюється якийсь незрозумілий самопал, повний вірусів і багів. Природно, ніякої сертифікацією від Google там і не пахне.

 

Також деякі «щасливці», що потрапили на розлучення, рапортують, що просто так розблокувати завантажувач, щоб встановити ту саму MIUI, що не получть – смартфон видасть всі можливі помилки і може назавжди піти в циклічну завантаження, в результаті перетворившись в «цеглина».

 

Так що обов’язково під час покупки не забудьте банально включити пристрій, щоб розпізнати встановлену на ньому MIUI.

 

Перевірка комплекту поставки і зовнішнього вигляду смартфона

Ще одним очевидним пунктом спільної перевірки пристрою буде огляд коробки, в якому поставляється новий смартфон. Коробка повинна мати якісну друкарню, банально виглядати «не соромно». На ній повинні бути присутніми згадані вище серійний номер і IMEI, а також короткі технічні характеристики.

Як перевірити Xiaomi на оригінальність

Усередині коробки обов’язково перегляньте комплект поставки – незалежно від вартості смартфона Xiaomi всередині коробки повинні знаходитися в обов’язковому порядку: блок зарядного пристрою, кабель зарядки, коротка інструкція і талон гарантійного використання.

 

Також не забувайте оглянути зовнішній вигляд смартфона. Одним з переваг смартфонів Xiaomi є досить непогана якість збірки, з огляду на вартість пристроїв. Якщо ви відзначаєте, що деталі гаджета прилягають один до одного недостатньо щільно і при стисненні смартфона з’являються сторонні скрипи і інші звуки, швидше за все, перед вами фальшивка.

Як перевірити Xiaomi на оригінальність

 

Наостанок порадимо також перевірити відповідність характеристик, зазначених на коробці, з реальним використанням апарату. Прямо перед покупкою попросіть послухати яку-небудь мелодію, щоб дізнатися якість динаміків. Обов’язково зробіть пару фотографій на кожен з модулів камер, щоб побачити якість знімків – якщо ви купуєте смартфон-среднебюджетнік, а фотографує він як кнопкова Нокіа, то, очевидно, вас обманюють.

 

Будьте уважні перед покупкою, і не забувайте про те, що навіть після придбання неякісного (несправжнього) товару, ви завжди можете повернути його, якщо вас щось бентежить.

 

Facebook Comments

MOBILZONE

Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону

Опубліковано

Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону

Від початку повномасштабного вторгнення, країну покинули понад 4 мільйони українців, що значно вплинуло на обсяги міжнародних переказів. Відтак перекази з-за кордону в Україну зменшилися, а з країни, навпаки, зросли.

Заступник голови банку правління “Глобус” Анна Довгальська нагадала, що правління Національного банку України ухвалило зміни до постанови No 18 від 24 лютого 2022 року і встановлено обмеження щодо переказу коштів за кордон.

«На сьогодні українцям дозволено тільки перекази з карток в іноземній валюті в розмірі до 100 тисяч гривень в місяць, а з гривневих карток перекази за кордон заборонені. Гривневі картки можна використовувати лише в обмежених випадках, таких як сплата аліментів, оплата лікування, навчання, транспортування хворих і померлих, купівля товарів критичного імпорту», — зазначила Довгальська.

Тобто, якщо з української валютної карти на іноземну переведено 100 тис. грн, то більше операцій переводу цього місяця буде провести неможливо. У результаті, через такі обмеження, обсяги грошових переказів за кордон зменшилися в порівнянні з попередніми роками.

Скільки грошей українці відправили за кордон у 2023 році

За даними НБУ, у 2023 році приватні грошові перекази в Україні становили $3,8 млрд. Натомість загальний дохід досягає 11,5 мільярдів доларів.

«За різними оцінками за 2 роки з України було перераховано до 500 мільйонів доларів (але це не точна статистика). З серпня 2023 року ситуація значно покращилася, коли стало можливим купувати валюту в безготівковій формі в розмірі до 50 тисяч гривень протягом календарного місяця.», — зауважила Довговальська.

Комерційні банки почали стрімко впроваджувати власні електронні послуги купівлю/продаж безготівкової валюти та швидкі перекази через власні мобільні додатки. Таким чином, відкрити валютну картку у застосунку банку стало доступно для всіх. На сьогодні банківська сфера стрімка розвивається та набирає популярність завдяки швидкості та зручності.

Раніше ми розповідали, що ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах.

Також наша редакція писала, які ліміти переказу з картки на картку встановив ПриватБанк та monobank.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілізувати

Опубліковано

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілзувати

У Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглядають поправки до законопроєкту №10449, який спрямований на посилення мобілізаційних заходів. Про критерії виключення осіб від призову до Збройних Сил України інформував депутат від фракції “Голос” Роман Костенко.

Зазначено, що в парламенті затвердили звільнення від призову під час мобілізації наступних соціальних груп громадян:

• Українці, в яких є дитина/діти, батько чи мати яких померли, зникли безвісти або позбавлені батьківських прав.
• Багатодітні батьки, які утримують трьох і більше дітей віком до 18 років. Виняток – боржники за аліментами довше трьох місяців.
• Члени сім’ї українців з інвалідністю І та ІІ груп.
• Опікуни, опікуни, прийомні батьки, патронатні вихователі, батьки-вихователі, які містять дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт до 18 років.

Члени Комітету також розглянули розширення повноважень поліції та прийшли до висновку, що правоохоронці не повинні вручати повістки. Однак вони можуть разом зі співробітниками ТЦК сповіщати військовозобов’язаних українців та резервістів, а також документувати процес перевірки документів на фото та відео.

Полковник СБУ Роман Костенко уточнив, що його колеги підтримали пропозицію надати право особам, засудженим до випробувального строку та звільненим від відбування покарання, бути мобілізованими та приєднатися до армії. Також було прийнято рішення щодо бронювання чоловіків, але нардеп не розкрив подробиць. Залишилося обговорити положення щодо виконання військово-транспортного обов’язку та ротації, які не були включені до законопроєкту. Нагадаємо, що Рада ухвалила новий законопроєкт у першому читанні 7 лютого. На другому читанні депутати подали 4195 поправок.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Опубліковано

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Компанія LG розширила каталог фірмових ТБ ігровими моделями OLED evo G4 (2024) та OLED evo C4 (2024). Новинки отримали підтримку актуальних ігрових технологій і просунуті характеристики, спрямовані на поліпшення досвіду користувача як геймерів, так і кіноманів.

Телевізори серії OLED evo G4 оснащуються 4K-дисплеями та процесором Alpha 11 з ШІ-функціями, а також підтримують технологію Brightness Booster Max, яка збільшує максимальну яскравість підсвічування. Основою моделей сімейства OLED evo C4, своєю чергою, став чіп Alpha 9 AI Gen 7.

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Всі новинки підтримують частоту оновлення до 144 Гц, а також технології NVIDIA G-SYNC та AMD FreeSync для більш плавного ігрового процесу. Оновлена платформа webOS дозволяє персоналізувати профілі користувачів та розпізнавати голос, надаючи індивідуальні рекомендації та швидкий доступ до контенту. Усі ТБ сумісні з пристроями розумного будинку, Apple AirPlay та Google Chromecast.

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Телевізори з’являться у продажу 17 березня. Ціна LG OLED evo C4 у США складе від $1499 (діагональ 42 дюйми) до $5399 (83 дюйми). Модель evo G4 буде коштувати від $2599 (55 дюймів) до $24999 (97 дюймів).

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону
MOBILZONE13 хв. тому

Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілзувати
MOBILZONE56 хв. тому

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілізувати

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC
MOBILZONE1 годину тому

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Грошова допомога від благодійного фонду: хто отримає та як зареєструватись
MOBILZONE2 години тому

Грошова допомога від благодійного фонду: хто отримає та як зареєструватись

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах
MOBILZONE6 години тому

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову
MOBILZONE7 години тому

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу
MOBILZONE20 години тому

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу

У Верховній Раді розповіли, які зміни внесенні в мобілізаційний законопроєкт
MOBILZONE23 години тому

У Верховній Раді розповіли, які зміни внесенні в мобілізаційний законопроєкт

Українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації
MOBILZONE1 день тому

Українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації

Bitcoin вже дорожчий за $62 000, а Ethereum перевищив $3500: що прогнозують експерти
MOBILZONE1 день тому

Bitcoin вже дорожчий за $62 000, а Ethereum перевищив $3500: що прогнозують експерти

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.