Connect with us

MOBILZONE

Квітневий топ 5 кращих китайських смартфонів до 13000 гривень

Опубліковано

Квітневий топ 5 кращих китайських смартфонів до 13000 гривень

Оскільки флагмани з кожним роком стають все дорожче, то знайти їх за ціною нижче 500 доларів практично неможливо. Проте, завдяки запуску нових чіпсетів – Qualcomm Snapdragon 870 і MediaTek Dimensity 1100, ми все ще можемо отримати максимальну продуктивність за ціною нижче 500 доларів.

1. iQOO Neo5

Квітневий топ 5 кращих китайських смартфонів до 13000 гривень

Почнемо з останньої версії iQOO Neo5, яка в цілому має дуже повний пакет. Смартфон оснащений процесором Snapdragon 870, 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ вбудованої пам’яті. Цей смартфон працює на 6,62-дюймовому AMOLED-дисплеї з частотою оновлення 120 Гц; в той час як частота дискретизації сенсорного екрану становить 300 Гц.

Що стосується фотографії, ми знаходимо основний 48-мегапіксельний датчик зображення Sony IMX598 в парі зі надширококутним об’єктивом на 13 мегапікселів і 2-мегапіксельним чорно-білим датчиком. Тим часом, для Селфі на 16 МП.

IQOO Neo5 оснащений батареєю ємністю 4400 мАг пристойного розміру з підтримкою колосальної швидкої зарядки 66 Вт і присутній NFC.

2 POCO F3

Квітневий топ 5 кращих китайських смартфонів до 13000 гривень

На другому місці POCO F3, який поставляється з SoC Snapdragon 870 з 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ вбудованої пам’яті. 6,67-дюймовий екран FHD + AMOLED E4 з частотою оновлення 120 Гц і частотою дискретизації 360 Гц.

Для фотографії POCO F3 забезпечений основним датчиком на 48 МП, надширококутним об’єктивом на 8 МП і макрозйомкою на 5 МП. Спереду у нас є 20-мегапіксельна камера для Селфі.

В смартфоні встановлений акумулятор ємністю 4520 мАг з підтримкою швидкої зарядки 33 Вт; разом з NFC і ІЧ-портом.

3 Vivo S9

Квітневий топ 5 кращих китайських смартфонів до 13000 гривень

Vivo S9 – відмінна альтернатива в цьому ціновому діапазоні, якщо ви цінуєте Селфі і тонкість. Смартфон оснащений двома фронтальними камерами, а також двома передніми світлодіодами. Він досить тонкий, всього 7,4 мм.
Смартфон оснащений «компактним» 6,44-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD + і оснащений потужним MediaTek Dimensity 1100, а також 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ вбудованої пам’яті.

Що стосується фотографії, то його селф-знімки мають дозвіл 44 МП для звичайного і 8 МП для надширококутного об’єктива. На задній панелі встановлено три датчика: 64 МП , 8 МП і 2 МП.

Пристрій живиться від акумулятора ємністю 4000 мАг з підтримкою швидкої зарядки 33 Вт і є NFC.

4 POCO X3 Pro

Квітневий топ 5 кращих китайських смартфонів до 13000 гривень

На четвертій позиції топу POCO X3 Pro за 280 доларів. Він включає в себе 256 ГБ вбудованої пам’яті, 8 ГБ оперативної пам’яті і процесор Snapdragon 860.

Дисплей POCO X3 Pro являє собою 6,67-дюймову панель з роздільною здатністю Full HD + і частотою оновлення 120 Гц (сенсорна дискретизація 240 Гц).

Для фотографування ми знаходимо чотири задні камери з роздільною здатністю:

48 МП основний;
8 МП надширокого;
2 МП для макрозйомки;
2 МП у датчика глибини.

Спереду знаходиться 20-мегапіксельна Селфі камера. X3 Pro оснащений великою батареєю ємністю 5160 мАг з підтримкою швидкої зарядки 33 Вт. Інші функції включають NFC, аудіороз’єм 3,5 мм і ІЧ порт.

5 Ulefone Armor 11 5G

Квітневий топ 5 кращих китайських смартфонів до 13000 гривень

Ulefone Armor 11 5G – найпродуктивніший телефон на ринку з потужним процесором MediaTek Dimensity 800, 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ вбудованої пам’яті (з можливістю розширення).

Телефон поставляється з компактним 6,1-дюймовим дисплеєм, у виїмці якого розташована 16-мегапіксельна камера. Тим часом, на задній панелі ми знаходимо основний датчик на 48 МП в поєднанні зі надширококутним об’єктивом на 13 МП, макросенсором на 5 МП і датчиком глибини на 2 МП.

Ulefone Armor 11 5G харчується великою батареєю ємністю 5200 мАг з підтримкою бездротової зарядки 18 Вт і NFC.

Facebook Comments

MOBILZONE

Гравці Hamster Kombat розчаровані своїм заробітком

Опубліковано

Гравці Hamster Kombat розчаровані своїм заробітком

Що для народу може бути милішим за безкоштовний сир? Поки росіяни формили монети в Hamster Kombat, скептично налаштована публіка попереджала, що апетити треба стримати. Тепер з’ясувалося, скільки заробили «хом’яки».

Про яхти та дорогі автомобілі можна забути: заробітку захопленого гравця у Hamster Kombat вистачить хіба що на скромний похід за продуктами до найближчого супермаркету. Це суми від $10 до $60 – або від тисячі до п’яти з половиною тисяч рублів за поточним курсом валют. Наприклад, один із членів нашої редакції, який для експерименту дуже захоплено збирав віртуальні монетки, виручив лише $40, перебуваючи в топі за досягненнями.

Трохи більше зможуть отримати великі блогери, яким вдалося залучити безліч користувачів за посиланням: вони можуть розраховувати на суми в районі $100-$200. І лише кілька «китів» на самій вершині цієї піраміди отримають справді непогану виручку, яка вимірюється тисячами доларів. Багато геймерів не зароблять і ламаного гроша: деяких розробники звинуватили у читерстві та забанили назавжди. Серед незадоволених є ті, хто не використав жодних сторонніх програм і грав чесно, але апеляції автори проекту не розглядають. У мережі запевняють, що понад 60% гравців не було допущено до отримання коштів.

Через ці події в мережі розгортається драма, авторів проекту звинувачують у шахрайстві. Вони, зважаючи на все, і не проти: наприклад, на сторінці Hamster Kombat в соціальній мережі X можна побачити кілька репостів викривальних записів від великих каналів. Багато хто почав називати гру Scamster Kombat. Мабуть, перекладу фраза не потребує.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Власники iPhone 16 Pro зіткнулися з першими проблемами

Опубліковано

Власники iPhone 16 Pro зіткнулися з першими проблемами

Днями нові флагмани iPhone 16 надійшли у продаж, а покупці вже зіткнулися з першими проблемами роботи пристроїв. Скарги надходять на модель iPhone 16 Pro, у якої виникли проблеми з чуйністю екрану.

За словами багатьох користувачів, сенсорний екран став ігнорувати деякі свайпи, а також натискання клавіш віртуальної клавіатури, окремих кнопок та прокручування. Все це значно ускладнює процес взаємодії із пристроєм, не даючи виконувати базові завдання.

Журналісти стверджують, що річ у помилці програмного забезпечення. Зокрема, алгоритм відхилення випадкових торкань iOS, ймовірно, занадто чутливий, через що ігноруються цілеспрямовані торкання. У свою чергу, низка заяв від власників iPhone 16 Pro вказує на те, що проблема виникає, коли палець поруч із новим елементом керування камерою у правій частині екрану.

Проблема може погіршуватися ще більш тонкою рамкою навколо дисплея, що збільшує ймовірність випадкового торкання. Крім того, проблема частіше виникає, коли смартфон використовують без чохла.

Неполадка помічена на iPhone під керуванням iOS 18 та iOS 18.1 beta. Ймовірно, Apple вирішать її з випуском нової версії ПЗ.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Телеграм тепер по запиту правоохоронців буде надавати всю інформацію

Опубліковано

Телеграм по запиту правоохоронців буде передавати IP адресу та номер телефону

Телеграм по запиту правоохоронців буде передавати IP адресу та номер телефону тих, хто порушує правила платформи, – Павло Дуров.

Телеграм тепер по запиту правоохоронців буде надавати всю інформацію

Це відбуватиметься у відповідь лише на законні запити і тільки для запобігання злочинності та просуванню нелегальних товарів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.