У компанії Нова пошта розповіли, як запакувати посилку так, щоб не побити і не пошкодити речі. Так, за словами технолога, в першу чергу, потрібна коробка, для захисту крихкого матеріалу – плівка, наповнювач, щоб все порожні місця були заняття, і відправлення не рухалася в процесі транспортування, скотч, а також стрейч.
Наприклад, якщо потрібно запакувати одяг, то для цього буде достатньо пакета для одягу. Така упаковка проходить досить швидко, до того ж пакет можна використовувати кілька разів завдяки клейкою стрічці.
Так, при отриманні посилки, одну стрічку можна акуратно відірвати, а при повторній упаковці використовувати другу.
У тому випадку, якщо потрібно запакувати щось крихке, наприклад, скло, миски, чашки, то тоді потрібно використовувати коробку. При цьому кожну окрему одиницю потрібно запакувати в повітряно-позирчатую плівку, бажано в три кулі. Технолог також підкреслив, що газетний метод для цього не підійде, газету можна використовувати хіба що для заповнення порожнього простору в коробці, щоб відправлення не рухалися. Крім того, на дно потрібно покласти паперовий наповнювач, таку собі паперову подушечку, щоб не було прямого контакту зі стінками. Після цього на неї кладуть відправлення і на порожнє місце доповнюється папір.
Що стосується відправки техніки, то принцип такий же, як і з посудом. З початку потрібно звернути в повітряно-позирчатую плівку мінімум в три кулі, а після вибрати відповідну коробку. Якщо відправлення велике і саме втрутиться в коробку, однак є вільний простір, то на деяких так званих коробках-трансформерів є позначки, за допомогою яких можна зменшувати висоту. Для цього потрібно взяти акуратно ножик і розрізати відповідні позначки.
А ось для упаковки великогабаритної техніки, однією коробкою не обійдешся. Наприклад, їли потрібно відправити холодильник, то його потрібно не тільки правильно запакувати, а й зручно транспортувати. Тобто, потрібно в середині холодильника все полички закріпити клейкою стрічкою, щоб вони не рухалися. Після цього весь холодильник обмотати з усіх боків повітряно-позирчатой плівкою. Після на вантажному відділенні додатково встановлюють його на піддон, щоб можна було його транспортувати і перешкодять в спеціальний дерев’яний борт.
Жителі міста Золотоноша на Черкащині можуть отримати грошову допомогу від УВБК ООН. Реєстрацію проводитиме благодійний фонд «Право на захист».
Хто може отримати грошову допомогу
Виплати у розмірі 3600 гривень на особу на місяць протягом трьох місяців (всього 10 800 гривень) можуть отримати мешканці Золотоноші Черкаської області:
внутрішньо переміщені особи, які набули цього статусу не пізніше шести місяців тому;
які повернулися на постійне місце проживання з іншої області або з-за кордону, після вимушеної евакуації після 24 лютого 2022 року;
Обов’язковими умовами отримання грошей є не одержання їх від ООН чи інших організацій, дохід на одного члена сім’ї у розмірі не більше 5400 гривень на місяць, а також попадання хоча б під одну категорію вразливості:
сім’я, що складається з матері або батька-одинака з одним або більше дітьми віком до 18 років або з людьми похилого віку (55 років і старше);
сім’я, яку очолює одинокий або кілька одиноких людей похилого віку (55 років і старше) або літня людина з однією дитиною або декількома дітьми, яким не виповнилося 18 років;
сім’я, члени якої мають інвалідність чи хронічні захворювання.
Як отримати виплати
Реєстрація на отримання грошової допомоги проходитиме 15 листопада з 10:00 до 15:00 за адресою: Золотоноша, вул. Шевченка, 70, каб. 5.
Таким чином, завдяки програмі УВБК ООН уразливі категорії мешканців Золотоноші, які відповідають встановленим критеріям, можуть отримати фінансову допомогу, яка стане значною підтримкою у складних життєвих умовах.
ТЦК слід було давно розформувати через неефективну роботу, яка зриває мобілізацію, — нардеп Юрій Камельчук. Він каже, що проблеми в роботі ТЦК сприяють провалам мобілізації. За його словами, люди, які потрапляють у навчальні центри — часто йдуть у СЗЧ через нелюдське ставлення.
Відповідно до Закону про мобілізацію, батьки трьох неповнолітніх дітей, які не мають боргу по аліментах, можуть отримати відстрочку.
Наразі в додатку “Резерв+” виникли технічні проблеми у багатодітних батьків, діти яких народжені в різних шлюбах.
Причина полягає у тому, що “Резерв+” отримує дані лише з реєстру багатодітних родин, а не з єдиного реєстру боржників. Це означає, що право на відстрочку показує тільки тим, хто має трьох дітей в одному шлюбі.
Заступник міністра оборони Катерина Черногоренко розповіла: “Для батьків, які багатодітні, але не мають 3 дітей в одному шлюбі, надання відстрочки ускладнюється тим, що ми поки не маємо взаємодії з Єдиним реєстром боржників, щоб перевірити чи немає заборгованості по аліментах.“
Оскільки відсутність боргів є однією з важливих умов для отримання відстрочки. Наразі дані громадяни можуть отримати відстрочку в ТЦК, як і раніше”.
Тому багатодітні батьки, не втрачають право на відстрочку, але вони мають складнощі з її оформленням через “Резерв+” через технічну проблему.