У компанії Нова пошта розповіли, як запакувати посилку так, щоб не побити і не пошкодити речі. Так, за словами технолога, в першу чергу, потрібна коробка, для захисту крихкого матеріалу – плівка, наповнювач, щоб все порожні місця були заняття, і відправлення не рухалася в процесі транспортування, скотч, а також стрейч.
Наприклад, якщо потрібно запакувати одяг, то для цього буде достатньо пакета для одягу. Така упаковка проходить досить швидко, до того ж пакет можна використовувати кілька разів завдяки клейкою стрічці.
Так, при отриманні посилки, одну стрічку можна акуратно відірвати, а при повторній упаковці використовувати другу.
У тому випадку, якщо потрібно запакувати щось крихке, наприклад, скло, миски, чашки, то тоді потрібно використовувати коробку. При цьому кожну окрему одиницю потрібно запакувати в повітряно-позирчатую плівку, бажано в три кулі. Технолог також підкреслив, що газетний метод для цього не підійде, газету можна використовувати хіба що для заповнення порожнього простору в коробці, щоб відправлення не рухалися. Крім того, на дно потрібно покласти паперовий наповнювач, таку собі паперову подушечку, щоб не було прямого контакту зі стінками. Після цього на неї кладуть відправлення і на порожнє місце доповнюється папір.
Що стосується відправки техніки, то принцип такий же, як і з посудом. З початку потрібно звернути в повітряно-позирчатую плівку мінімум в три кулі, а після вибрати відповідну коробку. Якщо відправлення велике і саме втрутиться в коробку, однак є вільний простір, то на деяких так званих коробках-трансформерів є позначки, за допомогою яких можна зменшувати висоту. Для цього потрібно взяти акуратно ножик і розрізати відповідні позначки.
А ось для упаковки великогабаритної техніки, однією коробкою не обійдешся. Наприклад, їли потрібно відправити холодильник, то його потрібно не тільки правильно запакувати, а й зручно транспортувати. Тобто, потрібно в середині холодильника все полички закріпити клейкою стрічкою, щоб вони не рухалися. Після цього весь холодильник обмотати з усіх боків повітряно-позирчатой плівкою. Після на вантажному відділенні додатково встановлюють його на піддон, щоб можна було його транспортувати і перешкодять в спеціальний дерев’яний борт.
Оператор мобільного зв’язку lifecell знову потішив своїх абонентів новою благодійною ініціативою. Компанія оголосила про старт акції «Подвійно Добродійно», яка діятиме до 1 липня 2026 року.
Про це lifecell повідомив у своїх соціальних мережах, звернувшись до клієнтів із оригінальним закликом: «У нас занадто багато добра! Врятуйте нас!»
Оператор жартома зазначив, що їхні «полиці ломляться» від хвилин і гігабайтів, які вже готові допомогти тим, кому цього найбільше не вистачає.
“Ця пропозиція стане корисною для тих, кому бракує хвилин для розмов із рідними, не вистачає гігабайтів для відеозв’язку або спілкування в месенджерах, а також для абонентів, на рахунку яких менше ніж 50 гривень. У такому випадку вони можуть отримати підтримку у вигляді безкоштовного інтернету та дзвінків“, – повідомили в компанії
Як отримати пакунок підтримки безкоштовних гігабайтів та хвилин:
Перейдіть на сайт dobro.lifecell.ua
Натисніть кнопку «Отримати допомогу»
Оберіть доступний пакет підтримки
lifecell закликає не лише скористатися ініціативою, а й ділитися добром – передавати хвилини та гігабайти іншим, а оператор своєю чергою подвоїть їх.
Акція діє на всій території України, за винятком тимчасово окупованих регіонів. Це ще один приклад соціальної відповідальності бізнесу у складний час.
Українці, які беруть участь у програмі Національного кешбеку, вже отримали чергові виплати за лютий. Про це повідомила пресслужба застосунку “Дія”.
Загалом понад 3 мільйони громадян отримали 384 мільйони гривень кешбеку за покупки товарів українського виробництва. Винагороди нараховуються автоматично на банківські картки.
Отримані кошти можна витратити на:
оплату комунальних послуг і транспорту;
медичні послуги, освіту та страхування;
придбання книжок, ліків і медичних виробів;
благодійність або донати на потреби ЗСУ.
З моменту запуску програми українці вже отримали майже 1,5 мільярда гривень. Максимальний розмір кешбеку становить до 3 000 гривень на місяць.
За весь період дії ініціативи громадянам було виплачено:
вересень — 37,2 млн грн;
жовтень — 119,2 млн грн;
листопад — 232 млн грн;
грудень та січень — 714 млн грн;
лютий — 384 млн грн.
Перевірте свої картки — можливо, виплата вже надійшла.
Один із найбільших мобільних операторів України — lifecell — приємно здивував своїх абонентів новою щедрою акцією. У межах ініціативи «Подвійно Добродійно» компанія надає безкоштовні хвилини та гігабайти всім, хто цього потребує.
«Наші полиці ломляться від благодійних хвилин і гігабайтів! Тепер нам терміново потрібні ті, хто готовий прийняти цей потік добра», — йдеться в офіційному повідомленні lifecell.
Насолоджуйтеся безкоштовними хвилинами та гігабайтами — або поділіться добром з іншими
<p “>Важливо: акція триватиме до 1 липня 2026 року по всій території України, за винятком тимчасово окупованих та непідконтрольних регіонів.
Умови участі:
Отримати допомогу можуть абоненти lifecell, на рахунку яких менше ніж 50 гривень.
Якщо ваш баланс перевищує цю суму — на жаль, скористатися пропозицією не вдасться.
lifecell закликає користувачів приєднатися до руху добрих справ: отримати підтримку або передати її тим, хто цього потребує. Добро — заразне. А в lifecell його ще й множать на два.