monobank презентував нову функцію безготівкового розрахунку в ресторанах Shake to Pay, яка дозволяє сплатити рахунок без терміналу, офіціанта і безпосередньо паперового рахунку.
За допомогою Shake to Pay клієнт сканує QR-код або вводить номер столика в додатку monobank, отримує рахунок, додає чайові і здійснює оплату прямо в додатку monobank.
Як працює Shake to Pay
Гість сканує QR-код або вводить номер столика в додатку monobank. Shake to Pay отримує рахунок з програмного забезпечення закладу. Гість підтверджує рахунок, додає чайові і здійснює оплату.
Після чого Shake to Pay закриває рахунок, відправляє повідомлення про оплату на робочу станцію і в Telegram-бот і переказує кошти на рахунки ваших підприємств, а чайові на карту офіціанта.
Варто зазначити, що у monobank вже є функція з назвою Shake to Pay. Вона дозволяє потрясти два рази смартфон щоб знайти поруч смартфони з відкритими додатками monobank і тим самим активувати функцію Р2Р-перекладу між двома картами.
Чайові і персонал
Shake to Pay автоматично завантажує дані персоналу з ПО вашого закладу. Дані персоналу – ім’я та номер мобільного – використовуються для розподілу чайових і інформування їх за допомогою Telegram-бота про оплату замовлень.
Чайові можна збирати або на спільну карту закладу (тільки карта monobank), або на особисту картку офіціанта, який обслуговував замовлення (картка будь-якого українського банку).
Спільна карта є обов’язковою і служить «планом Б», на той випадок якщо офіціант не додав особисту картку, або не monobank вдалося перевести кошти на неї.
Як повідомляється в інструкції для офіціантів по роботі з Shake to Pay, monobank заплатить бонус 500 гривень кожному офіціантові, коли 50 унікальних клієнтів оплатять рахунки, що він обслуговував, через Shake to Pay.
Підключення Shake to Pay
Підключення закладу в Shake to Pay складається з чотирьох ключових етапів:
Приєднайтесь до публічної оферти Shake to Pay, підписавши відповідну заяву в сервісі «Вчасно»;
Встановіть в програмне забезпечення закладу плагін Shake to Pay, який дозволяє отримувати і закривати рахунки, показувати сповіщення про оплату на робочу станцію, бачити дані персоналу для переказу чайових і відправки повідомлень Telegram-бот, а також завантажувати списки категорій страв та напоїв для розподілу коштів від продажів. (Плагін вже доступний для ПО iiko, а незабаром з’явиться і для r_keeper і Poster);
В електронному кабінеті налаштуйте розподіл коштів, спосіб збору чайових, оповіщення та інше;
Виконайте тестову оплату, скасування оплати і перевірте звітність.
Тарифи Shake to Pay
Комісія з суми рахунку становить 2%, а для чайових комісія відсутня. Плати за підключення, абонплати і тому подібного немає.
Як відзначають в monobank, Shake to Pay працює незалежно від вашого еквайрингу. Оплата здійснюється шляхом переказу коштів з рахунку клієнта monobank на рахунок закладу в будь-якому українському банку, тому ресторану не доведеться платити комісію двічі.
Щоб зменшити витрати на мобільний зв’язок, варто скористатися знижками, які пропонують провідні українські оператори Київстар, Vodafone та lifecell. В цьому матеріалі ми розповімо про вигідні тарифи, які дають змогу зекономити.
Пропозиції від Київстар
Абоненти тарифів «Все разом» можуть платити лише 200 грн протягом перших трьох місяців. Така ціна діє для тих, хто вперше підключає домашній інтернет за цією пропозицією. Після завершення акційного періоду тариф повертається до стандартних цін: 250, 350 або 500 грн/міс.
Також для нових користувачів домашнього інтернету діють акції на тарифи «Удача» і «Дім». Вони коштують 100 грн і 200 грн відповідно протягом пів року.
Крім того, компанія пропонує 35% знижки на корпоративні пакети:
Бізнес UA. Лайт — 195 грн замість 300 грн;
Бізнес UA. Оптимум — 390 грн замість 600 грн;
Бізнес UA. Максимум — 650 грн замість 1000 грн.
Ця акція розрахована на нових бізнес-користувачів і діє шість місяців.
Акції від Vodafone
Компанія Vodafone дає знижку своїм новим абонентам, які переходять від іншого мобільного оператора. Наприклад:
Joice Max — при перенесені номера 340 грн, стандартна ціна тарифу 450 грн;
Red Start — 200 грн замість 240 грн;
Red Unlim — 300 грн замість 400 грн.
Також нові корпоративні клієнти (юридичні особи та ФОПи) можуть розраховувати на річну знижку 25% на бізнес-тарифи:
Business Connect — 220 грн замість 300 грн;
Business Connect+ — 450 грн замість 600 грн;
Business Pro — 200 грн замість 270 грн;
Business Unlim — 270 грн замість 360 грн;
Business Unlim Plus — 340 грн замість 450 грн;
Business Ultra L — 450 грн замість 600 грн;
Business Ultra XL — 640 грн замість 850 грн;
Business Ultra VIP — 900 грн замість 1 200 грн.
Також юридичним особам і підприємцям доступна знижка 50% на тарифи для IoT-пристроїв.
Вигідні умови від lifecell
Серед пропозицій мобільного оператора Lifecell варто звернути увагу на тариф «Максі». Його стандартна вартість складає 300 грн/міс, однак при перенесенні номера та підключенні «Тарифної підписки» на рік, ціна може знизитися до 161 грн на місяць.Важливо, безлімітний інтернет в тарифі йде тільки в тому випадку, якщо перенести номер.
Тобто, якщо перенести номер з Київстар або Vodafone через послугу MNP, тариф коштуватиме 190 грн/міс, що на 110 грн дешевше від стандартної ціни.
Також діє спеціальна пропозиція – «Тарифна підписка», яка дозволяє сплатити тариф на рік вперед та отримати знижку 15%. У такому разі річна вартість тарифу складе 1980 грн або 161 грн/міс.
Що входить до тарифу «Максі»:
25 ГБ інтернету
безлімітний інтернет за акцією «Мега безліміт» (при своєчасній оплаті та перенесені номера);
750 хвилин на всі номери по Україні;
+750 хвилин на номери інших операторів (при своєчасній оплаті);
Безліміт на номери lifecell;
20 ГБ у роумінгу (акція «Гігабайти без кордонів»);
Безліміт на додатки: YouTube, Instagram, TikTok, Telegram, WhatsApp, Facebook, Messenger, X та інші.
Інтернет це невід’ємна частина сучасного життя, ми користуємося ним щодня: для роботи, навчання, спілкування та розваг. Саме тому вибір вигідного тарифу з безлімітним інтернетом стає дедалі важливішим. У цьому матеріалі ми детально розглянемо актуальні пропозиції від трьох провідних мобільних операторів України з безлімітним інтернетом. Дізнаємось, скільки коштують їхні тарифи, що входить у пакет послуг, і як можна знизити щомісячну плату.
1. Lifecell
Серед пропозицій мобільного оператора Lifecell варто звернути увагу на тариф «Максі». Його стандартна вартість складає 300 грн/міс, однак при перенесенні номера та підключенні «Тарифної підписки» на рік, ціна може знизитися до 161 грн на місяць. Важливо, безлімітний інтернет в тарифі йде тільки в тому випадку, якщо перенести номер.
Тобто, якщо перенести номер з Київстар або Vodafone через послугу MNP, тариф коштуватиме 190 грн/міс, що на 110 грн дешевше від стандартної ціни.
Також діє спеціальна пропозиція – «Тарифна підписка», яка дозволяє сплатити тариф на рік вперед та отримати знижку 15%. У такому разі річна вартість тарифу складе 1980 грн або 161 грн/міс.
Що входить до тарифу «Максі»:
25 ГБ інтернету
безлімітний інтернет за акцією «Мега безліміт» (при своєчасній оплаті та перенесені номера);
750 хвилин на всі номери по Україні;
+750 хвилин на номери інших операторів (при своєчасній оплаті);
Безліміт на номери lifecell;
20 ГБ у роумінгу (акція «Гігабайти без кордонів»);
Безліміт на додатки: YouTube, Instagram, TikTok, Telegram, WhatsApp, Facebook, Messenger, X та інші.
2. Vodafone
Найдоступніший тариф від Vodafone – «Turbo». Його вартість становить – 270 грн/міс, але при перенесенні номера через MNP діє знижка, і тариф коштуватиме лише 200 грн/міс. У цьому тарифі передбачено безлімітний мобільний інтернет, що найголовніше для нас.
Що входить до тарифу «Turbo»:
Безлімітний інтернет;
800 хвилин на інші українські мобільні номери;
Безлімітні дзвінки в мережі Vodafone;
Роумінг за умовами «як вдома» у 28 країнах.
3. Київстар
У Київстарі аналогічну пропозицію з безлімітним інтернетом можна знайти у тарифі «LOVE UA Світло» (Контракт). Його вартість становить 250 грн/міс і він дозволяє обрати дві Суперсили, серед яких є безлімітний інтернет.
Що входить до тарифу «LOVE UA Світло»:
Мобільний інтернет: 20 ГБ (або безліміт при виборі відповідної Суперсили);
Роумінг: 6.1 ГБ у країнах з умовами «Роумінг як вдома»;
Дзвінки на Київстар – безліміт;
150 хвилин на інші мобільні та міські номери України, а також на номери у 13 країнах: Бельгія, Індія, Іспанія, Італія, Канада, Молдова, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, США, Чехія, Швеція;
100 SMS по Україні;
Таким чином, орієнтуючись на власні потреби в мобільному інтернеті, обсяг дзвінків та бюджеті, кожен абонент може підібрати для себе оптимальний тариф серед пропозицій від Київстар, Vodafone або lifecell. Усі три оператори мають вигідні варіанти з безлімітним інтернетом, а додаткові знижки при перенесенні номера або оплаті наперед дозволяють ще більше зекономити.
Український маркитплейс розпочинає розвиток власного напряму автобізнесу – продаж електромобілів: з 25 червня відкривається передзамовлення на чотири моделі серії Хiaomi SU7. В цих надсучасних автомобілях яскравий дизайн та преміальні матеріали поєднано з вражаючими технічними характеристиками.
Наразі пропонує чотири версії спортивних седанів Xiaomi SU7. Можливість комбінування 9 кольорів – від перлового до рожевого – та 5 кольорових варіантів інтер’єру допоможуть зробити авто унікальним, під характер власника.
Базовий Хiaomi SU7 – це оптимальний баланс ціни, потужності та стилю. До комплектації авто входять дисплей 16,1” з роздільною здатністю 3К, проєкційний екран, повний набір електронних помічників, панорамний дах та оббивка шкірою Nappa. Модель має батарею ємністю 73,6 кВт·год і запас ходу до 700 км.
Xiaomi SU7 Pro – для тих, хто хоче більше. Має батарею CATL ємністю 94,3 кВт·год, яка, за даними виробника, має запас ходу до 830 км (за стандартом CLTC).
Xiaomi SU7 Max – повнопривідне авто з батареєю ємністю 101 кВт·год, здатне розігнатися від 0 до 100 км/год за менше ніж 3 секунди.
Xiaomi SU7 Ultrа – найшвидший серійний автомобіль у світі, з динамікою розгону 1,98 секунди від 0 до 100 км/год і трьома моторами загальною потужністю 1548 кінських сил.
Вартість електромобілів серії Xiaomi SU7 залежить від комплектації та починається від 1 381 999 гривень. На всі електромобілі поширюється гарантія 2 роки або 50 тис. км пробігу.
Електромобілі стають популярними в Україні завдяки економічності, функціональності та ціні, яка є співставною з традиційними авто. І хоча на вітчизняному ринку домінують китайські виробники, більшість з них мало відомі українським покупцям. Натомість бренд Xiaomi вже завоював довіру мільйонів українців, пропонуючи надійну техніку за вигідними цінами, тож для багатьох вихід електромобілів Xiaomi на ринок є довгоочікуваним.