Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi Mi 10 проти Xiaomi Mi 11, який смартфон кращий для покупки

Опубліковано

Xiaomi Mi 10 проти Mi 11: чи варто переходити на новий флагман

Xiaomi вже офіційно представила свій новий флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 на 2021 рік. Він замінить свого попередника з позначенням Xiaomi Mi 10. Чи варто купувати новий смартфон або є сенс зупинитися на більш доступної моделі попереднього покоління? Відповідь ви дізнаєтеся в нашому огляді

Технічні характеристики: Xiaomi Mi 10 проти Mi 11

Якщо ви дивилися виставу смартфонів в прямому ефірі або читали наші статті про дизайн та специфікаціях цих смартфонів, ви напевно вже непогано знайомі з їх особливостями і функціональними можливостями. Однак ми вирішили об’єднати їх відмінності в одну статтю, щоб допомогти з двох пристроїв вибрати оптимальний.

Спочатку ми представимо базові характеристики смартфонів в таблиці:

Xiaomi Mi 10 проти Mi 11: чи варто переходити на новий флагман Xiaomi Mi 10 проти Mi 11: чи варто переходити на новий флагман

Дизайн і конструкція

Що стосується зовнішнього вигляду моделей, то в обох випадках ми стикаємося з елегантними формами і бездоганною обробкою поверхонь. Як флагманської моделі Mi 10, а також Mi 11 пропонують закруглені панелі зі скла і металу, а також якісну конструкцію корпусу пристрою. Модель Mi 10 доступна в декількох колірних варіантах, які відображаються як на краях, так і на задній частині пристрою.

Якщо ви не прихильник традиційного тандему матеріалів скло-метал, вас може зацікавити обмежена серія нового смартфона Xiaomi Mi 11. Вона пропонує пару версій пристрою із задньою кришкою корпусу з екологічно чистого матеріалу, що імітує текстуру натуральної шкіри. Саме цей матеріал приносить нові колірні варіанти, а також нові відчуття від самого використання смартфона разом з новими стереодинаміками від майстерні знаменитого бренду Harman / Kardon.

Xiaomi Mi 10 проти Mi 11: Дисплей

При зміні поколінь збільшився не тільки розмір діагоналі дисплея, але і його частота оновлення. У той час як модель Mi 10 пропонувала 6,67-дюймовий AMOLED дисплей Full HD + (дозвіл 2340 x 1080 пікселів) з співвідношенням сторін 19,5: 9 і яскравістю до 1200 нит, новий Mi 11 поставляється з діагоналлю дисплея, що збільшилася до 6, 81 дюйма. Це 2K AMOLED дисплей (3200 x 1440 пікселів) з співвідношенням сторін 19,5: 9 і яскравістю до 1500 нит. В обох випадках присутня підтримка колірної гами HDR 10+, DCI-P3 і перфорований отвір для фронтальної камери.

Крім того, новинка включає більш високу частоту оновлення до 120 Гц, яка є динамічною і доповнюється частотою дискретизації до 480 Гц. Ще одна перевага моделі Mi 11 полягає в використанні нового, міцнішого захисного скла під назвою Corning Gorilla Glass Victus.

Потужність і пам’ять

Що стосується продуктивності, нова флагманська модель явно домінує над Mi 11. Вона запропонує в своєму обладнанні новітній восьміядерний процесор Qualcomm Snapdragon 888 5G, який вдало доповнений графічним чіпом Adreno 660. Саме цей розкішний тандем, за заявою виробника, отримав більш 745 балів в тестах продуктивності AnTuT.

З іншого боку, за старшу модель Xiaomi Mi 10 компанії зовсім не повинно бути соромно. Вона як і раніше буде пропонувати досить потужний флагманський процесор 2020 року. Зокрема, це Qualcomm Snapdragon 865 з підтримкою підключення до мереж 5G, який доповнюється графічним прискорювачем Adreno 650. Цей набір повинен легко справлятися з будь-яким додатком з Play Store, а також з роботою в ресурсоємних режимі багатозадачності.

Камера

Флагманський смартфон попереднього покоління Mi 10 пропонував основну камеру, скомпоновану з первинного сенсора на 108 Мп, доповненого сенсором глибини 2 Мп, супер-макросенсором 2 Мп і надширококутним об’єктивом з кутом охоплення зображення 123 градуса дозволом 13 Мп. Новий Mi 11 зберігає основний сенсор на 108 Мп, але доповнюється супер-макрооб’єктиву з роздільною здатністю 5 Мп (2Мп у моделі попереднього покоління) і надширококутним об’єктивом з сенсором на 13 Мп.

Виробник також відзначив поліпшення якості нічних фотографій і оптимізацію програмного забезпечення з появою нової версії надбудови з позначкою MIUI 12.5. Саме це оновлення може принести додаткові поліпшення для обох смартфонів. Обидва вони можуть записувати відео 8K (30 кадрів в секунду) і відео 4K (60 кадрів в секунду). Однакове дозвіл – 20 Мп – пропонують фронтальні камери, розташовані в перфорованих отворах дисплея.

 

Термін служби батареї

Модель Mi 10 харчується від акумулятора ємністю 4780 мАг, який можна швидко заряджати за допомогою дротового (30 Вт), бездротової (30 Вт) або зворотного зарядки потужністю 10 Вт. Новинка з шильдиком Mi 11 має акумулятор трохи меншої ємності – 4600 мАг. Однак обладнання для поповнення заряду у цій моделі могутніше: до 55 Вт провідний, 50 Вт бездротової і 10 Вт зворотного зарядки.

Комплектація нового смартфона також викликала невеликі суперечки: Mi 11 більше не повинен містити зарядний наконечник на китайському ринку за прикладом апаратів американської компанії Apple. Нове дротове зарядний пристрій GaN потужністю 55 Вт буде продаватися окремо, або виробник запропонує альтернативу: покупка пакета без зарядного пристрою або із зарядним пристроєм за тією ж ціною продажу.

Ціна і доступність

Що стосується відпускної ціни нового смартфона Xiaomi Mi 11: вона починається від 3999 китайських юанів. В даний час це приблизно 501 євро / 613 доларів США. За цією ціною це відмінне, навіть неперевершене обладнання, але ми ще не знаємо, чи доступний смартфон у всьому світі або ця його ціна залишиться дійсною тільки для Піднебесної.

Нам доведеться дочекатися цієї інформації. Однак можна сказати напевно, що продажі моделі Mi 11 почалися в Китаї 01.01.2021. Але за дуже розумною ціною Ви можете отримати трохи більше стару модель Xiaomi Mi 10, яка все ще продається. Пропозиція міжнародних продавців в даний час складає 469 € / 576 доларів США.

Підсумкова оцінка: Xiaomi Mi 10 проти Mi 11

Заміну Mi 10 на Mi 11 ми рекомендуємо тільки дійсно фанатам бренду. Якщо ви хочете заощадити, старіша модель Xiaomi Mi 10 в глобальній версії – потужний і все ж дуже хороший вибір. Навпаки, якщо ви хочете краще, що пропонує китайський виробник в даний час, придбайте смартфон Xiaomi Mi 11. Проте, вам все одно доведеться дочекатися його міжнародних продажів.

Facebook Comments

MOBILZONE

В Україні змінили правила обміну водійських посвідчень: хто має складати повторні іспити

Опубліковано

В Україні змінили правила обміну водійських посвідчень: хто має складати повторні іспити

В Україні оновили правила обміну тимчасового водійського посвідчення на постійне. Зміни стосуються тих, хто вперше отримав права: вони видаються строком на 2 роки. Після закінчення цього терміну документ потрібно обміняти, але за певних умов доведеться повторно складати іспити.

Хто має повторно складати іспити

Повторне проходження теоретичного та практичного іспиту обов’язкове для водіїв, які:

  • за 2 роки тричі або більше порушили правила дорожнього руху;
  • не виконали вимоги для обміну посвідчення.

У таких випадках автоматичний обмін не передбачений, і посвідчення видається лише після успішного складання обох іспитів.

Як підготуватись до іспитів

Для реєстрації потрібно:

  • подати заявку через систему Е-Запис;
  • підготувати: паспорт (або ID-картку), ідентифікаційний код, чинне посвідчення водія та медичну довідку.

Вартість іспитів:

  • Теоретичний — 250 грн
  • Практичний — 420 грн

Після успішного проходження іспитів видається постійне посвідчення терміном на 30 років.

Обмін без іспитів

Якщо водій протягом дії тимчасового посвідчення:

  • не порушував ПДР більше двох разів,
  • не скоював кримінальних правопорушень,

— він може обміняти документ без повторного складання іспитів.

Як обміняти посвідчення

Зробити це можна:

  • у сервісному центрі МВС,
  • онлайн через Електронний кабінет водія,
  • або через застосунок “Дія”.

Необхідні документи:

  • паспорт або ID-картка,
  • ідентифікаційний код,
  • чинне посвідчення водія,
  • медична довідка (не обов’язкова під час воєнного стану).

Вартість послуги — приблизно 572 грн.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні змінили підстави для зупинки авто на блокпостах: що варто знати водіям

Опубліковано

В Україні змінили підстави для зупинки авто на блокпостах: що варто знати водіям

В Україні набуває поширення нова практика зупинки транспорту на блокпостах. Правоохоронці дедалі частіше посилаються на нові законодавчі підстави, поступово відмовляючись від попередніх причин для перевірок.

Зокрема, йдеться про активне використання 7-го пункту 35-ї статті Закону “Про Національну поліцію”. Ця норма дозволяє зупиняти автомобілі у разі запровадження державними органами обмежень на рух транспорту. Експерти зазначають, що нововведення заміщує попередню практику перевірок, які проводилися в рамках розшукових чи адміністративних процедур.

Водночас юристи наголошують: не всі зупинки є правомірними. Адвокат Роман Сімутін радить водіям бути пильними. У разі зупинки варто запитати у поліцейських про конкретні підстави перевірки, вимагати показати документи, які підтверджують запровадження відповідних обмежень, та не передавати особисті документи без чітко обґрунтованої причини.

У випадку сумнівів щодо законності дій правоохоронців, експерти рекомендують фіксувати все, що відбувається, на відео та, за необхідності, звертатися по допомогу до юристів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як уряд планує втримати чоловіків в Україні після війни: обіцяють багато цікавого

Опубліковано

Як уряд планує втримати чоловіків в Україні після війни: обіцяють багато цікавого

Після завершення війни частина українських чоловіків може емігрувати. Щоб цього уникнути, уряд готує комплекс заходів, які допоможуть зберегти трудовий потенціал країни.

Про це повідомила перша заступниця міністра соціальної політики Дарина Марчак.

За її словами, у світі вже сформувався позитивний імідж українців — як сильних, розумних і працьовитих людей. Тому головне завдання держави — створити такі умови, щоб громадяни хотіли повертатися і залишатися в Україні.

Три ключові напрями, над якими працює Мінсоцполітики:

  • Житлове забезпечення. Міністерство розширює програми підтримки та створює фонд соціального житла, що дозволить забезпечити якомога більше українців власним дахом над головою.
  • Створення робочих місць. Уряд працює над програмами працевлаштування та підтримки бізнесу, щоб стимулювати економіку та зайнятість.
  • Розвиток громад. Громади мають стати комфортним простором для життя — з якісною інфраструктурою, соціальними послугами та сучасним середовищем.

Марчак наголосила, що саме ці фактори мають стати головною мотивацією для українців залишатися в країні після перемоги.

Нагадаємо, за даними аналітичного центру Rating Lab, 51% чоловіків віком 25–34 років планують або розглядають можливість виїзду з України після завершення бойових дій.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
В Україні змінили правила обміну водійських посвідчень: хто має складати повторні іспити
MOBILZONE1 годину тому

В Україні змінили правила обміну водійських посвідчень: хто має складати повторні іспити

В Україні змінили підстави для зупинки авто на блокпостах: що варто знати водіям
MOBILZONE3 години тому

В Україні змінили підстави для зупинки авто на блокпостах: що варто знати водіям

Як уряд планує втримати чоловіків в Україні після війни: обіцяють багато цікавого
MOBILZONE4 години тому

Як уряд планує втримати чоловіків в Україні після війни: обіцяють багато цікавого

«У мене мурашки»: ChatGPT розповів, як би захопив світ — і це звучить моторошно реалістично
MOBILZONE17 години тому

«У мене мурашки»: ChatGPT розповів, як би захопив світ — і це звучить моторошно реалістично

Штраф чи облік: що чекає на 17-річних українців у 2025 році
MOBILZONE17 години тому

Штраф чи облік: що чекає на 17-річних українців у 2025 році

Київстар запустив вигідний тариф: 230 грн за максимум можливостей
MOBILZONE18 години тому

Київстар запустив вигідний тариф: 230 грн за максимум можливостей

Українські військові на навчаннях за кордоном: контроль, як у в’язниці
MOBILZONE21 годину тому

Українські військові на навчаннях за кордоном: контроль, як у в’язниці

Найвигідніший тариф від Київстар для тих, хто живе в інтернеті
MOBILZONE1 день тому

Найвигідніший тариф від Київстар для тих, хто живе в інтернеті

Українцям порадили перевірити банківські картки: у чому причина
MOBILZONE1 день тому

Українцям порадили перевірити банківські картки: у чому причина

Усіх ухилянтів позбавляють прав водія: в чому причина
MOBILZONE1 день тому

Усіх ухилянтів позбавляють водійських прав: в чому причина

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.