Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi Mi Band 6 отримає технологію Mi Haptic – настають великі зміни

Опубліковано

Компанія Xiaomi вже готує до виходу свій новий фітнес-браслет шостий генерації Xiaomi Mi Band 6, з появою якого можна очікувати значних змін в інтерфейсі. Дизайн і, ймовірно, розмір браслета теж можуть змінитися.

Компанія Xiaomi вже готує до виходу свій новий фітнес-браслет шостий генерації Xiaomi Mi Band 6, з появою якого можна очікувати значних змін в інтерфейсі. Дизайн і, ймовірно, розмір браслета теж можуть змінитися.

Xiaomi Mi Band 6: зміни призначеного для користувача інтерфейсу

Нинішня модель фітнес-браслета Mi Band 5 надійшла на наш ринок з мінімальними змінами в порівнянні з попереднім четвертим поколінням. Невелике збільшення екрану і незначні зміни в програмних надбудови не показали суттєвої різниці при зміні поколінь.

Компанія Xiaomi вже готує до виходу свій новий фітнес-браслет шостий генерації Xiaomi Mi Band 6, з появою якого можна очікувати значних змін в інтерфейсі. Дизайн і, ймовірно, розмір браслета теж можуть змінитися.

У прийдешньому поколінні Xiaomi Mi Band 6 китайський виробник повинен внести кілька поліпшень, які вигідно відрізняють новинку від попередніх поколінь. Мова йде не тільки про збільшення екрану, але і про інтеграцію інших технологій, що істотно відрізняють прийдешню новинку.

За наявними у інсайдерів даними з’явилася ймовірність, що до виходу готується Mi Band 6, і в нього буде входити, наприклад, лінійний вібромотор. Ця технологія може стати однією з ключових в наступному поколінні.

Технологія Xiaomi Mi Haptic

Браслет Mi Band 6 завдяки складній технології вібрації зможе реагувати на сигнал відповідно до необхідних критеріїв та з різними функціями. Вібрація не тільки поліпшить роботу з повідомленнями, а й визначить досягнення результату під час занять спортом.

Всі поліпшені так звані 4D відчуття (або тактильні відчуття) будуть здійснені за рахунок нового лінійного вібромотора з функцією Xiaomi Mi Haptic. Ця зміна може не мати великого значення з економічної точки зору. Однак мінімальне збільшення витрат, безсумнівно, буде мати місце. Зате саме нововведення стане великим кроком вперед в порівнянні з попередніми поколіннями.

Mi Haptic і більше 150 різних відчуттів

Технологія тактильного зворотного зв’язку в даний час присутні не тільки в деяких смартфонах. Її також можна знайти в елементах управління ігровою консоллю, в сенсорних екранах автомобілів і в широкому спектрі інтелектуальних пристроїв. Саме така реакція забезпечує більш глибокий зв’язок між людиною і машиною.

Технологія Mi Haptic повинна пропонувати більш 150 різних відчуттів, завдяки яким можна імітувати фізичні натискання клавіш. Однак мова все ж йде про фітнес-браслеті, і нововведення, представлені в шостому поколінні, не повинні виходити за рамки функцій розумних годин.

Facebook Comments

MOBILZONE

“Дія” спростила процедуру оформлення грошових виплат

Опубліковано

12 областей можуть отримати допомогу в 2200 гривень прямо на карту Приватбанка: інструкція

Тепер отримати допомогу для ВПО стало набагато простіше: Кабмін поділився важливим нововведенням. На жаль, багатьом українцям довелось шукати більш безпечних куточків країни. Ірина Верещук, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, розповіла про важливе.

Міністерка стверджує, що депутати ухвалили закон № 7310, який допоможе переселенцям в спрощеній процедурі отримати внутрішньо переміщеним осібам свідоцтв про народження та смерть. Також переселенці можуть швидше стати на облік та отримати соціальні виплати. Ірина Верещук подякувала всім українським громадським організаціям, адже з їхньої допомоги відбулись законодавчі зміни.

Глава міністерства також наголосила, що в основі багатьох ухвалених державою рішень лежать практичний досвід та експертні знання саме громадських організацій нашої країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Опубліковано

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Серед всього різноманіття мобільних додатків, одним з цікавих є getcontact. Суть його досить проста, програма показує те, як вас записують у своїй телефонній книзі інші користувачі. Підключивши платну передплату, ви зможете ввести будь-який номер та дізнатися інформацію про власника. Найчастіше це дозволяє зрозуміти, коли номер, що дзвонив вам, є банальним спамом, а іноді по getcontact можна обчислити ім’я людини, яка дзвонила вам.

Що таке теги в Getcontact? Це насправді імена контактів, які автоматично синхронізуються з сервісами Google і також з’являються в Getcontact. Кожна назва, яку ви даєте тому чи іншому контакту у своїй телефонній книзі, є тегом. Користувач може додавати теги самостійно до існуючих контактів.

Два способи для видалення тегів:

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.