Connect with us

MOBILZONE

Тотальне блокування від Google: додатки на смартфонах Huawei не встановлюються навіть вручну

Опубліковано

Тотальна блокування від Google: додатки на смартфонах Huawei не встановлюються навіть вручну

Корпорація Google дотримала слово і повністю заблокувала установку своїх фірмових додатків на смартфони з чіпсетом Kirin під капотом. Як тільки програма розпізнає тип процесора, завантаження софта припиняється.

Ось уже другий рік, як компанія Huawei знаходиться під гнітом санкцій США, накладених через нібито розкрадання технологій фахівцями корейської фірми. Весь цей час і флагмани компанії, і смартфони середнього цінового сегмента, і апарати початкового рівня випускаються без сервісів Google і додатків цього технологічного гіганта. Але при великому бажанні встановити додатки Google на Huawei все-таки було можна, нехай і вручну. Тепер же, схоже, і цей шлях для користувачів закритий. По крайней міре, перші прецеденти вже відзначені, і інформація про них потрапила в мережу.

Перше повідомлення про проблему надійшла від одного з користувачів популярного соціального ресурсу Reddit, який раніше неодноразово завантажував вручну файли APK для різних додатків Google (в тому числі для Google Maps), але днями вперше зіткнувся з тим, що успішно працював протягом декількох місяців алгоритм дій не спрацював. Встановити вручну черговий додаток не вдалося.

Тотальна блокування від Google: додатки на смартфонах Huawei не встановлюються навіть вручну

Коли він спробував встановити з APK свіжу версію Google Maps, смартфон видав повідомлення про помилку установки, а в якості причини – ось таке пояснення: «Це програма не сумісна з процесором вашого пристрою». Ще раз уточнимо, що з установкою на той же смартфон попередньої версії проблем не викликало, незважаючи на вже діючі санкції.

Користувач взяв старенький Samsung і вирішив з’ясувати, встануть чи на нього оновлені APK свіжих версій сервісів Google. Установка пройшла якнайкраще – без відмов і примх. Потім він спробував встановити ці ж оновлені додатки Google на інші пристрої Huawei, включаючи Huawei P30, P20, P40 і так далі. І кожна спроба завершувалася невдачею з повідомленням про «суперечливому CPU». Ні Huawei, ні Google поки не дають офіційних коментарів з цього приводу.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.