Connect with us

MOBILZONE

OnePlus назвала функції, які з’являться в OxygenOS завдяки користувачам

Опубліковано

В кінці вересня OnePlus запустила спеціальну програму IDEAS 2.0, ідеєю якої стала «доопрацювання» фірмової прошивки OxygenOS фанатами компанії. Протягом декількох місяців виробник брав ідеї і неординарні рішення, які можуть зробити OxygenOS краще, і, нарешті, опублікував список найбільш цікавих нововведень, які незабаром з’являться в складі програмної оболонки.

Перелік, опублікований на офіційному форумі OnePlus, включає сім функцій:

  • Додавання лічильника частоти кадрів в Game Space
  • Можливість незалежного регулювання гучності для кожного додатка
  • Покращений режим енергозбереження Power Diet, що відключає ряд додатків
  • Оновлений темний інтерфейс оформлення (чорний або сірий на вибір)
  • Функція часткових скріншотів
  • Кастомізація екрану блокування
  • Бездротова передача файлів між ПК і смартфоном

Дата появи зазначених нововведень в гаджетах OnePlus буде оголошена пізніше. Компанія також зазначила, що розглянула і інші пропозиції, включаючи, лічильник кількості повідомлень на іконці програми, режим робочого столу, гнучке налаштування навігаційної панелі, а також нагадування про стан здоров’я акумулятора, але поки не планує впроваджувати їх в OxygenOS.

Facebook Comments

MOBILZONE

В Україні обмежили роботу Telegram: що відомо

Опубліковано

В Україні обмежили роботу Telegram: що відомо

Деяким Українцям заборонили використовувати Telegram. Тепер його заборонено використовувати військовослужбовцям, державним службовцям і працівникам підприємств критичної інфраструктури. При цьому категорично їм не заборонять користуватися цим месенджером, але його доведеться видалити зі службових девайсів.

Про це повідомили в Раді національної безпеки і оборони України на засіданні з координаційним центром кібербезпеки (НКЦК) – ключового органу координації та контролю у сфері кібербезпеки.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Литвиненко заявив, що в розпал повномасштабної війни, користуватися месенджером власником якого є росіянин Павло Дуров, становить реальну загрозу національній безпеці України.

Начальник ГУР Кирило Буданов також зазначив, що листування в Telegram тепер стало небезпечним з точки зору конфіденційності інформації. ГУР має незаперечні докази того, що російські спецслужби мають доступ до особистого листування користувачів Telegram. Тому секретні дані, які містяться в таких листах, можуть стати надбанням ворога і бути використані у війні проти України. Тому ГУР вважає, що використання Telegram для службового спілкування потрібно обмежити.

Telegram буде видалено з усіх офіційних пристроїв

Таким чином, на засіданні, де брали участь керівники всіх силових структур, в тому числі керівники Нацбанку, Мінцифри, регуляторів у сфері електронних комунікацій, було вирішено обмежити використання Telegram.

Адже, на думку учасників, Telegram – це не лише потужна ідеологічна зброя ворогів, а й джерело, за допомогою якого окупанти розповсюджують шкідливі програми, встановлюють геолокацію користувачів і коригують ракетні удари.

«З метою мінімізації цих загроз ми прийняли рішення про заборону встановлення та використання Telegram на офіційних пристроях працівників державних органів, військовослужбовців, працівників сектору безпеки та оборони, а також підприємств – операторів критичної інфраструктури», – йдеться у повідомленні.

Загалом цим месенджером не можна буде користуватися зі службових пристроїв. Водночас щодо особистих девайсів заборони немає.

«Виняток робитимуть лише тим особам, які використовуватимуть цей месенджер у рамках службових обов’язків». – уточнили в НКЦК.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Мобілізація по-новому: що загрожує за незаконний перетин кордону

Опубліковано

Мобілізація по-новому: що загрожує за незаконний перетин кордону

Чоловіки, намагаючись покинути Україну, щоб уникнути мобілізації, часто вдаються до незаконних методів, піддаючи себе смертельній небезпеці. З початку повномасштабної війни 41 українець втопився у річці Тиса на Закарпатті під час спроби нелегально перетнути кордон. Проте деяким все ж вдається успішно залишити країну.

Виникає питання: що чекає на тих, хто зміг перетнути кордон, попри заборону? Чи можуть вони повернутися в Україну, і чи будуть нести адміністративну або кримінальну відповідальність? Про це розповіла адвокатка Марина Бекало.

Відповідальність за незаконний перетин кордону

За перетин кордону поза офіційними пунктами пропуску, без належних документів, з використанням фальшивих документів або документів з неправдивими даними, або без дозволу відповідних органів передбачена адміністративна відповідальність згідно зі статтею 204-1 КУпАП. Це може бути штраф від 3400 до 8500 гривень або адміністративний арешт на 15 діб.

Повернення без наслідків

Щодо осіб, які повертаються до України після незаконного виїзду, на пунктах пропуску представники Державної прикордонної служби складатимуть адміністративні протоколи для притягнення їх до відповідальності. Згідно зі статтею 38 КУпАП, адміністративні санкції можуть бути застосовані протягом трьох місяців з моменту виявлення правопорушення, але не пізніше ніж через рік після його вчинення.

“Але навіть якщо особа повернеться через рік чи більше, протоколи все одно будуть складені. Уникнути штрафу через строки накладення адміністративного стягнення можна лише в судовому порядку”, – зазначила Марина Бекало.

Ті ж, хто виїхали через офіційні пункти пропуску як волонтери, спортсмени, актори або артисти, або за відрядженням з визначеними строками повернення, але не повернулися, не підпадають під адміністративну відповідальність.

“КУпАП не передбачає жодних санкцій за такі порушення”, – підсумувала адвокатка.

Також читайте:

Скільки чоловіків “залягли на дно”, щоб уникнути мобілізації.

Статистика по СЗЧ та дезертирам в Україні: скільки кримінальних проваджень.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Повістки почали надходити поштою: хто їх отримає першими

Опубліковано

Повістки почали надходити поштою: хто їх отримає першими

“Укрпошта” розпочала розсилку повісток військовозобов’язаним, згенерованих через електронний реєстр. Станом на 17 вересня було відправлено вже понад 6000 таких повідомлень.

Адвокатка Таміла Алексик вважає, що повістки формували на основі даних з відкритих реєстрів, до яких Міністерство оборони має доступ. Вона пояснила, що в першу чергу повістки отримають ті, хто нещодавно оновлював свої дані в ТЦК та СП, оскільки їхні відомості вже доступні. А от для тих, хто не оновлював інформацію, її доведеться збирати через додаток “Дія” або інші реєстри, що потребуватиме додаткових зусиль.

Чимало громадян досі переконані, що повістку повинні вручити особисто під підпис, але ці правила вже змінилися. Зміни були закріплені в урядовій постанові, в якій прописано новий порядок вручення повісток.

“Найбільше мене непокоїть пункт про те, що навіть якщо людина не отримала повістку особисто або за місцем реєстрації, вважається, що вона все одно була проінформована. Це може призвести до багатьох проблем у майбутньому”, – наголошує адвокатка.

Вона також пояснила, що підтвердженням отримання повістки вважаються наступні ситуації:

  • отримання поштового повідомлення з підтвердженням факту вручення;
  • відмова від отримання листа з відповідною позначкою;
  • відмітка про відсутність особи за адресою, яку вона вказала в ТЦК під час уточнення облікових даних;
  • відмітка про відсутність за зареєстрованою адресою, якщо особа не повідомила іншу адресу проживання.

Алексик додала, що не очікує, що листоноші вручатимуть повістки особисто або дзвонитимуть у двері. Також малоймовірно, що будуть надсилати СМС-повідомленням на телефони, що повістка у поштового оператора, адже це вимагатиме наявності контактів усіх призовників віком від 18 до 60 років. Найімовірніше, “Укрпошта” використовуватиме процедуру, за якою повістка зберігатиметься у відділенні певний час, і призовник повинен буде прийти за нею самостійно, а повідомляти про її наявність будуть спеціальними листами, які будуть залишати в поштових ящиках.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.