Connect with us

MOBILZONE

Windows 10 тепер показує рекламу свого браузера на весь екран

Опубліковано

Windows 10 тепер показує рекламу свого браузера на весь екран

Новий рекламний банер з’явився в додатку “Налаштування” і буде показуватися всім користувачам в майбутнії збірки Windows 10. У попередніх версіях Windows 10 компанія Microsoft проводить A / B-тестування нової «функції», яка призначена тільки для того, щоб показувати користувачам рекламу Microsoft Edge на екрані OOBE. Вона з’являється під час початкового налаштування комп’ютера після авторизації в системі, або коли користувачі клацають на новий баннер в налаштуваннях.

З виходом оновлення Windows 10 October 2020 Update компанія Microsoft, нарешті, відмовилася від застарілої версії Edge, після чого перейшла на Chromium-версію свого браузера. Тепер Microsoft намагається знову переконати користувачів, що віддають перевагу рішення конкурентів, перейти на новий Edge. Як видно на скріншоті нижче, реклама фірмового браузера компанії присутня у верхній частині вікна програми «Налаштування».

Windows 10 тепер показує рекламу свого браузера на весь екран

Новий банер, схоже, буде демонструватися користувачам, які не є учасниками програми попередньої оцінки Windows 10. Він повідомляє про «ще великі можливості Windows», а кнопка «Поїхали!» запускає рекламу в повноекранному режимі. На цьому екрані з’являється нове вікно з назвою «Використовувати рекомендовані настройки браузера», де користувачам пропонується зробити Microsoft Edge браузером за замовчуванням і закріпити його ярлик на робочому столі і на панелі завдань.

Windows 10 тепер показує рекламу свого браузера на весь екран

Примітно, що нова реклама браузера з’являється тільки тоді, коли на пристрої встановлено Chrome або Firefox в якості браузера за замовчуванням. Користувач може закрити банер, вибравши варіант «Не оновлювати налаштування браузера». Якщо пропустити цю процедуру, спливаюче вікно знову з’явиться через деякий час. Повністю відключити ці рекомендації, на жаль, не вийде.

Facebook Comments

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.