Connect with us

MOBILZONE

6 фішок, які роблять смартфони Xiaomi особливими

Опубліковано

6 фішок, які роблять смартфони Xiaomi особливими

Xiaomi довгий час була відома завдяки своїм доступним смартфонам, які при невисокій ціні пропонували аналогічний або навіть більш багатий функціонал, ніж пристрої від конкурентів. Сьогодні є багато брендів (iQOO, Realme, Honor) і всі вони на одне обличчя. Так чи є щось особливе в смартфонах Xiaomi? Давайте подивимося на це разом!

Gorilla Glass

6 фішок, які роблять смартфони Xiaomi особливими

Всі смартфони Xiaomi від бюджетних моделей до флагманів завжди оснащувалися якісним захистом дисплея – загартованим склом Corning Gorilla Glass. Іноді зустрічаються среднебюджетні моделі, які оснащені таким склом не тільки з переднього, а й з тильного боку. Цікаво ще й те, що довгий час Xiaomi використовує скла Gorilla Glass 5-го покоління (6-е покоління використовувалося в Xiaomi Mi 9). Сьогодні найактуальнішим склом є Corning Gorilla Glass 7 Victus і ми сподіваємося, що китайський ТехноГігант почне використовувати дане скло в своїх новинках так скоро, як цього дозволить закупівельна вартість цих стікол без різкого зростання вартості самого смартфона.

Xiaomi заробляє лише 5% з апаратного оснащення

6 фішок, які роблять смартфони Xiaomi особливими

На прес-конференції в день презентації Xiaomi Mi 6X Лей Цзюнь, засновник і генеральний директор Xiaomi, офіційно заявив, що прибуток компанії з апаратного оснащення пристроїв Xiaomi не перевищує 5%. Фактично це означає, що китайський ТехноГігант робить націнку за якісний дисплей або потужний процесор і, не враховуючи витрати на розробку, дизайн і логістику, продає смартфони за собівартістю.

Багатофункціональний NFC

6 фішок, які роблять смартфони Xiaomi особливими

9 квітня 2013 року Xiaomi представила Mi 2A – перший смартфон компанії, який підтримував функцію NFC. Уже тоді компанія працювала в напрямку використання смартфона як центру для контролю доступу, передачі даних на коротких відстанях (для цього і створювався стандарт NFC) і використання смартфона в якості транспортної карти. До сих пір Xiaomi випускає більше смартфонів з NFC, ніж інші виробники.

Інфрачервоний датчик для управління домашньою технікою

6 фішок, які роблять смартфони Xiaomi особливими

Якщо порівнювати Xiaomi з іншими виробниками смартфонів, то з’ясується, що китайський ТехноГігант чи не єдиний, хто оснащує свої пристрої інфрачервоний модулем для управління підтримуваної технікою (все, що управляється за допомогою інфрачервоного пульта, може управлятися і зі смартфона). Навіть якщо ця функція потрібна не кожному, це все одно показує більш високу практичність пристроїв Xiaomi.

Високе співвідношення ціни до якості

Випустити 1-2 рентабельних смартфона – це не найскладніше завдання. Куди складніше підтримувати свою лінійку пристроїв актуальною протягом довгого часу. Конкуренти щомісяця випускають нові пристрої, які можуть здатися більш цікавими, ніж останні новинки Xiaomi. У компанії працює величезний відділ, що займається безпосередньо плануванням дорожньої карти випуску нових смартфонів в близькотерміновій перспективі. Xiaomi постійно випускає актуальні смартфони, які пропонують відмінні апаратні характеристики за приємною ціною, часто набагато нижче, ніж у конкурентів.

6 фішок, які роблять смартфони Xiaomi особливимиЗ останніх новинок можна виділити Redmi K30 Ultra, вартість якого починається з 292 доларів і Poco X3, який цілком ймовірно стане новим бестселером в цьому році.

Екосистема розумного будинку

На даний момент єдиною повністю завершеною і продуманою системою розумного будинку є платформа Xiaomi Mijia. Пропонується найширший асортимент продуктів, які можуть взаємодіяти з екосистемою: починаючи від звичайних лампочок і датчиків руху, закінчуючи цілим набором великої побутової техніки.

6 фішок, які роблять смартфони Xiaomi особливими

А яка фішка робить пристрої Xiaomi особливими особисто для вас? Напишіть про це в коментарях!

Facebook Comments

MOBILZONE

“Дія” спростила процедуру оформлення грошових виплат

Опубліковано

12 областей можуть отримати допомогу в 2200 гривень прямо на карту Приватбанка: інструкція

Тепер отримати допомогу для ВПО стало набагато простіше: Кабмін поділився важливим нововведенням. На жаль, багатьом українцям довелось шукати більш безпечних куточків країни. Ірина Верещук, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, розповіла про важливе.

Міністерка стверджує, що депутати ухвалили закон № 7310, який допоможе переселенцям в спрощеній процедурі отримати внутрішньо переміщеним осібам свідоцтв про народження та смерть. Також переселенці можуть швидше стати на облік та отримати соціальні виплати. Ірина Верещук подякувала всім українським громадським організаціям, адже з їхньої допомоги відбулись законодавчі зміни.

Глава міністерства також наголосила, що в основі багатьох ухвалених державою рішень лежать практичний досвід та експертні знання саме громадських організацій нашої країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Опубліковано

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Серед всього різноманіття мобільних додатків, одним з цікавих є getcontact. Суть його досить проста, програма показує те, як вас записують у своїй телефонній книзі інші користувачі. Підключивши платну передплату, ви зможете ввести будь-який номер та дізнатися інформацію про власника. Найчастіше це дозволяє зрозуміти, коли номер, що дзвонив вам, є банальним спамом, а іноді по getcontact можна обчислити ім’я людини, яка дзвонила вам.

Що таке теги в Getcontact? Це насправді імена контактів, які автоматично синхронізуються з сервісами Google і також з’являються в Getcontact. Кожна назва, яку ви даєте тому чи іншому контакту у своїй телефонній книзі, є тегом. Користувач може додавати теги самостійно до існуючих контактів.

Два способи для видалення тегів:

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.