Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi офіційно представела Redmi K30S – кращий IPS-екран і найкраща ціна

Опубліковано

Xiaomi офіційно представела Redmi K30S - кращий IPS-екран і найкраща ціна

Xiaomi представила в Китаї Redmi K30S. Презентація пройшла всього за  кілька хвилин, а все тому, що апарат став ребрендингом вже відомої моделі Mi 10T. Отже, констатуємо: Redmi K30S – флагман з IPS-дисплеєм з частотою оновлення 144 Гц (сама Xiaomi називає його кращим з кращих в своєму класі) і “залізом” топ-класу на чолі з Snapdragon 865. У смартфона 64-Мп основна камера без оптичної стабілізації зображення, а 20-Мп фронталка поміщена в отвір в лівому кутку дисплея. Єдина відмінність – наявність версії з 256-ГБ накопичувачем UFS 3.1. Доступні кольори – чорний (Interstellar Black) і сріблястий (Lunar Silver). Ціни ви можете знайти в таблиці нижче, але в період розпродажу 11.11 вони будуть ще нижче.

Xiaomi офіційно представела Redmi K30S - кращий IPS-екран і найкраща ціна Xiaomi офіційно представела Redmi K30S - кращий IPS-екран і найкраща ціна

 

Технофан Технічні характеристики Xiaomi Redmi K30S
Звязок 2G, 3G, 4G, 5G
Прошивка MIUI 12 на Android 10
Єкран 6,67″, 20:9, 2400 x 1080 точек, 144 Гц, AdaptiveSync 30, 48, 50, 60, 90, 120, 144 Гц, 1500:1, 500 ніт (typ), 650 ніт (max), HDR10, 96% NTSC, 98% DCI-P3, JNCD 0,39 Delta E 0,63, IPS, стекло Gorilla Glass 5
Чіпсет Qualcomm Snapdragon 865
CPU: 8 ядер, Kryo 585, 7 нм, 1 х 2,84 ГГц + 3 х 2,42 ГГц + 4 х 1,8 ГГц
GPU: Adreno 650
Оперативна память 8 ГБ
LPDDR5
Основна память 128 ГБ
UFS 3.1
256 ГБ
UFS 3.1
SIM і карта памяті Две nanoSIM
Камера Тройна, AI, HDR, запис видео в форматі 8К@30/24fps, 4К@60/30fps, 1080p@60/30fps, 720p@30fps, сло-мо 1080р@960/240 /120fps, 720р@960 /240/120fps
Основна: 64 Мп, Sony IMX682, 1/1,7″, 0,8 мкм, f/1.89, 6 лінз, автофокус, цифровий зум 10х
Широкоугольна: 13 Мп, f/2.4, 1,12 мкм, кут захвата 123 градуса, 5 лінз
Макро: 5 Мп, f/2.4, 3 лінзи, фокусна довжина 2-10 см
Селфі В экрані, 20 Мп, Samsung S5K3T2, 1/3.4″, 0,8 мкм (1,6 мкм в бининге), f/2.2, фіксувальний фокус, 5 лінз, AI, HDR, запис відео в форматі 1080р@30fps, 720p@30fps, сло-мо 720p@120fps
Батарея 5000 мА·ч
Зарядка USB-C, 33 Вт
Безпроводні інтерфейси Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2,4/5 ГГц, 4х4 MIMO
Bluetooth 5.1
Dual GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo
ИК-порт
NFC Є
Біометрія Сканер відбитку на торці

Розпізнання по лицю

Звук Стереодинаміки, LDAC, AAC, LHDC, Qualcomm TrueWireless Stereo Plus
Водозахист Не заявлена
Розмір і вага 165,1 x 76,4 x 9,33 мм
216 г
Ціна 2599 юаней
(10955 гривень)
2799 юаней
(11600 гривень)

 

Facebook Comments

MOBILZONE

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Опубліковано

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Право на відстрочку від мобілізації мають лише ті студенти, які навчаються на денній або дуальній формі. Відстрочка діє протягом усього періоду навчання – до моменту отримання диплома. Якщо військовозобов’язаний має підтвердження, що є студентом, аспірантом або докторантом денної чи дуальної форми, йому надається відстрочка.

Мобілізувати можуть під час так званих «перехідних» періодів між етапами навчання, наприклад, між закінченням коледжу та вступом до університету, після завершення бакалаврату до вступу в магістратуру, або перед вступом до аспірантури чи докторантури.

Зазвичай диплом бакалавра студенти отримують наприкінці червня – на початку липня, а наказ про зарахування до магістратури набуває чинності у вересні. Тобто в період із липня до вересня студент формально не має підстав для відстрочки.

Також вручити повістку студенту  можуть у разі відрахування. Якщо студент ще не відрахований і немає відповідного наказу, він зберігає право на відстрочку. Після офіційного відрахування людина втрачає статус студента й може бути мобілізованою.

Також слід зазначити, що законом не заборонено вручати повістки студентам ВНЗ та коледжів. У деяких випадках, якщо студент покаже студентський квиток, працівники військкомату можуть утриматися від вручення повістки, але це не гарантія.

Що робити, якщо повістку вже вручили студенту

Якщо студенту або аспіранту вручили повістку до ТЦК, її не можна ігнорувати. Необхідно обов’язково з’явитися за викликом та надати чинні документи, які підтверджують навчання на денній формі. При цьому слід посилатися на пункт 1 частини 3 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У Monobank відповіли, чому не надають нові кредити військовим

Опубліковано

U Monobank vidpovily, chomu ne nadayutʹ novi kredyty viysʹkovym

Українські військовослужбовці звертаються до банків із проханням скасувати нарахування відсотків відповідно до закону, однак після цього стикаються з обнуленням кредитних лімітів. У Monobank роз’яснили, чому ухвалюють таке рішення.

Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський.

Він пояснив, що Monobank дотримується чинного законодавства, яке передбачає скасування нарахування відсотків та штрафів для військових. Проте, за його словами, банк не має можливості надавати нові кредити без відсотків, оскільки не володіє ресурсами, які дозволили б це зробити.

«Ми не можемо точно знати, хто з клієнтів є військовим. Якщо людина звертається з відповідною заявою – ми одразу виконуємо вимоги закону. Але водночас попереджаємо, що не зможемо надати нові кредитні ліміти без відсотків, бо не маємо безкоштовних депозитів», – зазначив Гороховський.

Він додав, що подібна позиція характерна й для інших великих банків. Усі вони виконують норму закону: не нараховують відсотків за чинними позиками військовим, однак утримуються від надання нових кредитів.

«Мені щиро шкода. Якби мав можливість, я б повністю списав кредити військовим. Але ми маємо відповідальність перед вкладниками і повинні повернути їм депозити», – підкреслив співзасновник Monobank.

Гороховський також зауважив, що головна проблема у недосконалості законодавчої норми, яка не передбачає компенсацій банкам за втрати. На його думку, це і є причина, чому фінансові установи не готові працювати у збиток та не видають нових безвідсоткових позик.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

З 1 червня в Україні вступлять в силу нові ліміти на перекази між картками

Опубліковано

З 1 червня в Україні вступлять в силу нові ліміти на перекази між картками

З 1 червня 2025 року в Україні будуть введені нові обмеження на грошові перекази між банківськими картками.

Ще в грудні 2024 року більшість українських банків і фінансових установ підписали меморандум «Про забезпечення прозорості функціонування ринку банківських послуг», метою якого є боротьба із зловживаннями через так звані «дроп-схеми», які дозволяють нелегально переводити великі суми коштів.

В рамках цього меморандуму банки зобов’язалися класифікувати своїх клієнтів за рівнем ризику (низький, середній, високий) і встановити відповідні ліміти на перекази між картками. Тому з 1 лютого 2025 року було запроваджено наступні обмеження:

  • Для клієнтів з низьким і середнім рівнем ризику — до 150 тис. грн на місяць;
  • Для клієнтів високого ризику — не більше 50 тис. грн на місяць.

Що зміниться з 1 червня

З 1 червня 2025 року ліміти для клієнтів з низьким та середнім рівнем ризику зменшаться до 100 тис. грн на місяць. Ліміти для клієнтів високого ризику залишаться без змін (50 тисяч).

При цьому є можливість збільшити особистий ліміт, якщо клієнт надасть банку документи, що підтверджують законність джерела його доходів.

Хто не підпадає під нові обмеження

Ці ліміти не стосуватимуться таких випадків:

  • Якщо клієнт отримує кошти на зарплатну або соціальну картку;
  • Якщо транзакції здійснюються з депозитних або кредитних рахунків;
  • Для волонтерів та благодійних організацій;
  • Під час переказів між власними рахунками в одному банку.

Якщо ліміт був перевищений, то банк може перевірити особу на законність коштів.

І для підтвердження джерела доходу клієнти можуть надати:

  • Податкові декларації;
  • Довідки про доходи (наприклад, зарплатні відомості);
  • Форми ОК-5 та ОК-7 з Пенсійного фонду;
  • Документи, що підтверджують волонтерську діяльність.

Важливо зазначити, що зниження ліміту було анонсовано заздалегідь, а саме ще 1 лютого під час підписання меморандуму. Також роз’яснення було надано Національним банком, щоб громадяни мали достатньо часу для підготовки.

Нагадуємо, що відповідно до українського законодавства всі грошові розрахунки повинні проводитися виключно в гривні, за винятком специфічних випадків, таких як іноземні інвестиції, операції з цінними паперами та надання окремих банківських послуг.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.