Connect with us

MOBILZONE

Секретний журнал повідомлень MIUI і запис дзвінків в Android

Опубліковано

Секретний журнал повідомлень MIUI і запис дзвінків в Android

Оновлення операційних систем, вихід яких відбувається із завидною регулярністю, відрізняються від попередників великою кількістю опцій. Багато з них «не лежать на поверхні», а заховані в глибинах «прошивок». Частина прихованих функцій працюють не завжди і не скрізь, проте знати про їхнє існування зайвим не буде. У цьому огляді поговоримо про дві з них.

Секретний журнал повідомлень

Залучення до даної можливості MIUI 12 може знадобитися батькам, діти яких виявляють зайву активність в інтернеті. Нерідкі випадки, коли підписаний «на все і вся» син перестає розуміти, звідки саме йому приходять докучливі нагадування та оповіщення.

Розробники MIUI подбали про оснащення свого дітища секретним сховищем, в якому складуються інформація, здатна “будити” телефон. За допомогою цього журналу можна з легкістю відстежити будь-яку програму, яка хоча б на мить контактувала з повідомленням.

Для отримання доступу до цього секретного сховища буде потрібно «залити» програму Activity Launcher. Для здобуття доступу до інформації, що цікавить потрібно відкрити встановлену на телефон програму, вбити в пошуковий рядок слово «Журнал», клікнути на напис «Журнал повідомлень» і побачити, яка програма і коли саме обтяжувала ваш ніжний слух набридливим Піканья.

 

Секретний журнал повідомлень MIUI і запис дзвінків в Android 10

Записи телефонних розмов

Повернення записів дзвінків в смартфонах «Сяомей», «Редмен» і «Поко» без розблокування завантажувача і рут прав у свій час фігурувало в ТОП-10 найбільш частих звернень до «Гуглу» на тему Android 10.

Представлена нижче рекомендація, як зазначалося вище, працездатна не завжди і не скрізь, тому переконливо просимо читачів не кидатися тапками в редакцію нашого порталу в разі, якщо представлений нижче спосіб не спрацює.

Секретний журнал повідомлень MIUI і запис дзвінків в Android 10

Для установки на смартфони під управлінням Android 10 культової «гугловський звонилки» досить завантажити всього один файл, ім’я якого – бета-версія Google Phone. Недоліки цього способу – повідомлення співрозмовника про ваш намір почати запис бесіди.

Для залучення до цієї опції досить

  1. Залити на пристрій відповідний файл.
  2. Перейти в «Налаштування».
  3. Вбити в пошуковий рядок слово «Економія»;
  4. Перейти в випала рядок «Економія заряду батареї», проїхати в неї через «Телефон» і переконатися, що в графі присутній напис «Не економити заряд».

Секретний журнал повідомлень MIUI і запис дзвінків в Android 10

Після виконання зазначених маніпуляцій потрібно перейти в «Безпека», звідти в «Автономність», потім в «Контроль активності», після в «…», вимагати показу системних додатків, далі відправитися в «Телефон», з подальшим винесенням режиму роботи без обмежень. На цьому етапі можна видихнути і ковтнути кави, поки ваш телефон перезавантажується (перезавантаження обов’язкове). Після завершення в інтерфейсі вималюється довгоочікувана кнопка «Запис» (в ряді випадків ця клавіша з’являється з затримкою в декількох хвилин).

Можливий варіант зі зникненням кнопки «Запис» після активного використання опції. В цьому випадку для її відновлення буде потрібно повторити перераховані маніпуляції ще раз.

Секретний журнал повідомлень MIUI і запис дзвінків в Android 10Джерело

Facebook Comments

MOBILZONE

В Україні знову хочуть примусово мобілізовувати з 18 років: треба було діяти рішучіше з самого початку

Опубліковано

В Україні знову хочуть примусово мобілізовувати з 18 років: треба було діяти рішучіше з самого початку

Командир 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» полковник Павло Крутков заявив про необхідність мобілізації громадян з 18-річного віку. За його словами, ще на початку повномасштабного вторгнення слід було впровадити систему «добровільно-примусового» призову.


«Будемо мобілізовувати з 18 років. Треба було робити добровільно-примусовий призов з самого початку», — зазначив Крутков.

Його заява пролунала на тлі активного обговорення оновленого законодавства про мобілізацію, що передбачає зниження мінімального віку призову та посилення контролю за обліком військовозобов’язаних.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Іспит на водійські права можна буде скласти в «Дії»: деталі

Опубліковано

Іспит на водійські права можна буде скласти в «Дії»: деталі

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що в додатку «Дія» з’явиться нова функція — можливість скласти теоретичний іспит на отримання водійського посвідчення онлайн.

Користувачі зможуть проходити атестацію та тести дистанційно, без відвідування сервісного центру. Контроль за чесністю складання покладуть на штучний інтелект: система фіксуватиме поведінку учасника під час тестування та виявлятиме підозрілі дії.

Запуск цієї функції — черговий крок до цифровізації держпослуг в Україні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Іспит на водійські права можна буде скласти через «Дію»: подробиці

Опубліковано

Іспит на водійські права можна буде скласти через «Дію»: подробиці

Цифровізація українських державних послуг набирає обертів і скоро українці зможуть складати теоретичний іспит на водійські права через додаток «Дія».

Про це в ефірі телемарафону розповів голова Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Ми активно працюємо над цифровізацією центрів ГСЦ. Уже погодили рішення з міністром, і найближчим часом запустимо пілотний проект. У рамках цього пілоту буде можливість складати онлайн теоретичну частину іспиту. Для цього використовуватиметься штучний інтелект, який аналізуватиме твою модель поведінки», – зазначив Федоров.

Він підкреслив, що Мінцифри прагне зменшити контакт громадян із сервісними центрами та зробити усі послуги максимально доступними онлайн.

Також читайте:

Найкращий тариф від Київстар у квітні: інтернет-користувачі у захваті

Тотальний податковий контроль кожного: таксі, кур’єри, ФОП та інші самозайняті люди будуть платити податки — нова ініціатива уряду

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.