Connect with us

Гаджети

Sony в два рази обрушила ціну PlayStation 4 по всьому світу

Опубліковано

Sony в два рази обрушила ціну PlayStation 4 по всьому світу

Все більше і більше людей бачать сенс в тому, щоб проводити свій вільний час за грою у відеоігри. У цього, звичайно, є певні причини. Справа в тому, що з плином часу комп’ютерні ігри стають все більш привабливими з візуальної точки зору, що, в свою чергу, вкрай позитивно позначається на їх привабливості. Грати можна на самих різних електронних пристроях, оснащених відповідним технічним оснащенням, але найкраще для цих цілей підходять консолі. Найпопулярнішою моделлю на ринку є Sony PlayStation 4, яка з моменту початку продажів в 2013 році була продана тиражем в більш ніж 110 млн примірників, що, в свою чергу, робить її однією з найбільш популярних ігрових приставок в історії людства.

Даний виробник електроніки намагається робити все можливе заради того, щоб якомога більше людей використовували його фірмову електроніку, але при цьому і втрачати свої власні доходи він не хоче. Саме тому, нехай з моменту початку продажів PS4 вже і пройшло практично сім років, але вона як і раніше коштує близько $ 400, тобто вкрай багато. При цьому, за такий значний термін технічне оснащення даної консолі вкрай сильно застаріло, в повній мірі втративши свою колишню привабливість. За сучасними мірками вона є достатньою слабкою, але навіть не дивлячись на це багато людей хочуть її купити, нехай лише деякі і готові це зробити через високу вартість.

Хтось все ще не купив собі PS4, знаходячи її покупку занадто дорогої, а хтось вже давно відмовився від такої ідеї з різних інших причин. Проте, вже незабаром здійснити покупку Sony PlayStation 4 стане можливим за в два рази нижчою ціною, ніж в даний час, а повідомив про це відомий галузевої інсайдер Майкл Пактер. За його словами, інтерес покупців до даної консолі на виході майбутнього появи в продажу нової моделі стрімко падає, тобто, простіше кажучи, все менше і менше людей бачать сенс в тому, щоб віддавати свої гроші за дану консоль. Так як вже незабаром в продаж надійде нова модель наступного покоління, доступну зараз на полицях магазинів планується зробити відчутно дешевше, запропонувавши всім бажаючим стати її власниками за $ 200.

Чи варто говорити, що при ціннику на такому рівні в середньому по всьому світу, які бажають купити PS4 знайдеться вкрай багато, і багато людей абсолютно точно гарантовано захочуть виконати свою мрію. Зараз, в даний час, для даної консолі є понад 2500 ігор, причому серед таких є багато ексклюзивних проектів, пройти які можливо виключно на цій ігровій приставці і абсолютно ніяк інакше. Японська корпорація Sony сама поки що ще не робила ніяких заяв на цей самий рахунок, однак у недалекому майбутньому це може змінитися, тому що, за словами інсайдера, консоль PlayStation 4 повинна впасти в ціні в найближчі кілька місяців, коли кожен бажаючий і та зможе її купити за дуже низькою ціною.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Опубліковано

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Насправді цей месенджер не такий зручний та безпечний. Як і у будь-якого месенджера, у Viber є переваги та недоліки. Але мінуси при цьому досить серйозні.

Зараз Viber вважається одним із найпопулярніших месенджерів. Незважаючи на це, програма має низку проблем, які все ще не усунуті.

Займає багато місця на смартфоні. За промовчанням файли автоматично переходять у пам’ять телефону. Крім того, чим людина використовує цей месенджер, тим більше непотрібного контенту накопичується. І це не тільки відео та фото, а й інформація про листування, чати тощо.

Можна читати чужі листування. Незважаючи на те, що функція збереження чатів тепер доступна окремо в налаштуваннях, сторонні можуть додати туди свою електронну адресу або взагалі замінити вказану на свою. До того ж ці налаштування ще потрібно постаратися знайти. Ну і вхід в один обліковий запис на різних пристроях суто теоретично теж може дати доступ до вмісту чатів будь-якій людині.

Viber може працювати як фоновий додаток. Якщо забути закрити месенджер, то він буде показувати, що ви «в Мережі». А ще статус та інші налаштування конфіденційності програма дозволяє змінювати лише один раз на 24 години.

Приховані параметри за замовчуванням. Після запуску програми автоматично встановлюються такі налаштування, як збереження на фото водяного знака (вітермарка), можливість користувачам не зі списку контактів бачити вашу фотографію, функція peer-to-peer (через неї інші люди бачать вашу IP-адресу). Також месенджер може збирати інформацію про ваше місцезнаходження. При цьому знайти потрібні параметри та вимкнути ці функції нелегко.

Можливість злому. Фахівці фонду зазначили, що головні мінуси месенджера – відсутність тестів на безпеку (публічних), а також закритий код.

Застарілий дизайн та фільтрація спаму. Оформлення програми виглядає застарілим у порівнянні навіть із WhatsApp, вважають автори. Крім того, часто користувачі стикаються зі спамом, тобто повідомленнями від різних магазинів та організацій. А фільтрація цього потоку за замовчуванням у месенджері вимкнена.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.