Connect with us

MOBILZONE

Vodafone і Київстар вірішили об’єднатися, що це дасть користувачам операторів

Опубліковано

Vodafone і Київстар вірішили об'єднатися, що це дасть користувачам операторів

Мобільні оператори Київстар і Vodafone Україна підписали Меморандум про наміри спільного використання пасивної і активної інфраструктури своїх мобільних мереж – тобто, використання не тільки каналів зв’язку, а й базових станцій, а також іншого обладнання. Результатом цього має стати прискорення покриття території України технологією LTE при збереженні запланованих обсягів інвестицій.

Надання громадянам доступу до якісної мобільного зв’язку та інтернету, особливо в сільській місцевості та на автошляхах – стратегічно важливе питання для Президента України та Уряду, як було зазначено під час зустрічі Володимира Зеленського з мобільними операторами в червні цього року. Кооперація при використанні телеком інфраструктури дозволить операторам уникати дублювання в процесі будівництва мереж, що дозволить прискорити надання доступу до послуг 4G / LTE для абонентів, які проживають в малонаселених районах.

«Конструктивна співпраця операторів свідчить про цивілізований підхід до розвитку мереж. Звертаючись до такого інструменту як шеринг мереж, ми спираємося на передовий досвід наших європейських колег в будівництві мереж швидкісного інтернету, наприклад, як це роблять Vodafone і Telecom Italia Group щодо розвитку 4G і 5G в Італії. Такі об’єктивні і непереборні, здавалося б, обставини, як карантин і відсутність доходів від роумінгу могли б внести свої корективи у впровадження покриття. Але ми розуміємо важливість якнайшвидшого будівництва інфраструктури, яка забезпечить рівний доступ до цифрових послуг. Загальне використання мереж дозволить зробити наші інвестиції більш ефективними. А саме, не тільки дотримуватися прийнятих зобов’язань по покриттю, а й принести швидкісний інтернет в невеликі села з населенням менше 2000 осіб »- Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.

«Наша компанія в черговий раз виступила з ініціативою, яка спрямована на поліпшення конкурентного середовища для всього телеком ринку. Партнерство та кооперація при використанні мобільних мереж дозволить операторам прискорити ліквідацію цифрового розриву між мегаполісами і селами, і виконувати свої інвестиційні плани незважаючи на зниження доходів ринку. Ми запропонували приєднатися до Меморандуму всім мобільним операторам України та раді, що Vodafone Україна підтримав цю ідею. Меморандум відкритий для всіх гравців, які хочуть розвивати нові мобільні технології на взаємовигідних умовах »- Олександр Комаров, президент Київстар.

«Ми вітаємо співпрацю між операторами, і зокрема в питаннях будівництва мереж. Активний Шерінг – це дієвий спосіб оптимізації витрат на будівництво і обслуговування мереж і якнайшвидше покриття території України якісним сигналом і мобільним інтернет-доступом, а відповідно і виконання ліцензійних умов в діапазоні 900 МГц. Сподіваюся, що інші оператори також приєднаються до меморандуму і до процесу взаємовигідного співробітництва »- НКРЗІ, Голова Олександр Животовський.

«Мінціфри вітає і підтримує спільні ініціативи операторів, особливо ті, у яких відчутний соціальний ефект. Завдяки спільному використанню інфраструктури мобільні оператори зможуть надавати більш якісні послуги в сільській місцевості, де швидкісний мобільний інтернет залишається недоступним для багатьох жителів. Це прискорить покриття технологією 4G території країни. Для нашого міністерства також важливо законодавчо закріпити можливість шеринга частот. Тоді оператори зможуть спільно користуватися радіочастотами, що важливо для роботи в діапазоні 900 МГц. Така норма є в законопроекті №3014 «Про електронні комунікації», який минулого місяця був прийнятий в першому читанні »- Олександр Шелест, заступник Міністра цифровий трансформації України.

Зараз компанії Київстар та Vodafone Україна визначають ділянки мобільних мереж і населені пункти для загального використання інфраструктури. Оператори планують приступити до практичної реалізації Меморандуму у листопаді-грудні 2020 роки після узгодження проекту державними органами.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу до мобільного Інтернету» мобільні оператори повинні протягом найближчих років забезпечити зв’язком 4G населені пункти з кількістю населення від 2000 осіб, а також основні автодороги.

Мобільні оператори України вже мають досвід успішної співпраці для вирішення важливих питань розвитку телеком ринку. Зокрема, спільними зусиллями операторів була побудована інфраструктура зв’язку на Олімпійському стадіоні в г. Киев. Прикладами успішної кооперації є також використання інфраструктури мережі мобільного зв’язку в Харківському метрополітені, а також запуск мереж 2G і 4G в метро м.Києва. Крім того, нещодавно оператори мобільного зв’язку України почали роботи по рефармінгу (обміну) радіочастотами діапазону 900 МГц для його ефективного використання в процесі надання послуг швидкісний мобільної передачі даних за допомогою технології LTE.

Джерело: Vodafone, Київстар

Facebook Comments

MOBILZONE

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

Опубліковано

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

NRC надає фінансову допомогу українцям, які евакуюються з Донеччини через Павлоград

Норвезька рада у справах біженців (NRC) пропонує грошову підтримку громадянам, які евакуювалися з Донецької області через транзитний пункт у Павлограді.

Хто може отримати допомогу

Фінансова допомога у розмірі 10 800 гривень надається кожному, хто прибуває до спеціального транзитного шелтера в Павлограді. У цьому пункті можна залишатися до трьох днів.

Як подати заявку на грошову допомогу

Щоб отримати виплату, необхідно зареєструватися безпосередньо в транзитному шелтері.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном: 066 832 70 78.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Відмазки” від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

Опубліковано

"Відмазки" від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

“Відмова від мобілізації: судові справи, аргументи та наслідки”

Мобілізація в Україні супроводжується численними спробами військовозобов’язаних уникнути служби. Дехто отримує повістки, але не приходить, інші вимагають особливих умов. TSN.UA підготували огляд найгучніших випадків, який представила Вікторія Панченко на своєму YouTube-каналі.

“Мене не брали на службу”

У жовтні 2023 року житель Волинської області отримав бойову повістку, проте відмовився її приймати. На суді чоловік частково визнав провину, пояснивши, що ще у 2022 році його визнали “обмежено придатним”. Пізніше військова частина відмовилася його приймати. У своїх показах він згадав, що має неповнолітню дитину і проблеми зі здоров’ям, однак не надав підтверджувальних документів.

Працівники ТЦК зазначили, що чоловік заявляв про “онкологію”, хоча у ВЛК підтвердили лише незначні проблеми з хребтом. Суд визнав його винним за ст. 336 ККУ (ухилення від призову) та засудив до трьох років позбавлення волі.

“Не хочу помирати”

У Черкаській області чоловік відмовився від мобілізації, пояснивши це небажанням ризикувати життям. Після того як у червні 2024 року ВЛК визнала його придатним, він отримав бойову повістку, але не з’явився на пункт збору. На суді чоловік визнав провину та розкаявся. Вирок суду — три роки позбавлення волі.

“Отримав повістку й ховався”

Житель Тернопільщини після отримання бойової повістки у жовтні 2022 року так і не з’явився до ТЦК. Чоловік пояснив, що має проблеми зі здоров’ям, включно з психічними розладами, але не надав відповідних документів і не оскаржив висновок ВЛК.

Суд визнав його винним за ст. 336 ККУ, призначивши три роки ув’язнення.

“Очікував бронь від підприємства”

Трохи менше, а саме 1 рік та 6 місяців іспитового терміну отримав чоловік, який також ухилився від мобілізації. Про це йдеться у вироку Лохвицького районного суду Полтавської області.

На суді чоловік визнав свою провину та розкаявся. Він розповів, що сам прийшов в ТЦК після ухвалення нового мобілізаційного закону, щоб встати на військовий облік і отримати бронь від підприємства де він працює. Пройшовши ВЛК, чоловіка було визнано придатним і фактично відразу вручено бойову повістку, хоча він надав працівникам ТЦК гарантійний лист від підприємства, де повідомлялося, що йому мають надати бронь.

Таким чином, чоловік проігнорував бойову повістку і у визначену дату не з’явився на відправку, бо розгубився, адже вважав, що буде мати бронь, на даний час він і є заброньованим. Також чоловік розповів, що має зарплату 20 тисяч гривень і кожен місяць донатить по 2-3 тисяч гривень на ЗСУ.

Суд визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ та врахував всі обставини справи і засудив його до 1 року та 6 місяців іспитового терміну.

Зміни у процедурі бронювання

Міністерка економіки Юлія Свириденко спростувала інформацію про 1,5 мільйона заброньованих осіб. За її словами, таких осіб ніколи не було більше ніж 950 тисяч. Кабмін уже проводить аудит усіх бронювань, що може змінити критерії критичності підприємств.

З 25 жовтня бронювання діє лише для тих, хто отримав статус до 31 травня. Планується впровадження системи пріоритетів, зокрема за рівнем заробітної плати працівників.

Відстрочки онлайн

Заступниця міністра оборони з цифровізації Катерина Черногоренко оголосила про запуск тестування нової системи *”Резерв+”*. Тепер оформлення чи продовження відстрочки стане можливим через онлайн-запит, без черг і відвідування ТЦК.

Уряд працює над удосконаленням процедур, щоб забезпечити баланс між потребами оборони та економіки.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чоловіків, яких “бусифікували”, зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо

Опубліковано

Чоловіків, яких "бусифікували", зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо

Народний депутат Олександр Федієнко заявив, що військовослужбовці, мобілізовані незаконним шляхом, зможуть звернутися за допомогою до військового омбудсмена. Про це повідомляє кореспондентка “Еспресо” Катерина Галко.

“Сподіваюся, з початком роботи військового омбудсмена військовослужбовці, які стали жертвами примусової мобілізації, матимуть можливість захистити свої права”, – зазначив Федієнко.

Водночас депутат наголосив, що в умовах повномасштабної війни кожен громадянин, згідно з Конституцією України, зобов’язаний захищати державу.

За словами нардепа, скарги від військовослужбовців на такі випадки надходять і зараз, і їх уже розглядають. Проте Федієнко підкреслив, що сам він не був свідком ситуацій, коли людей примусово відправляли з вулиць безпосередньо на фронт. Спочатку військовозобов’язана особа проходить навчання в центрах військової підготовки і тільки після цього її можуть відправити на бойові завдання.

Окрім цього, він висловив різку критику щодо так званої “бусифікації” — практики насильницького затримання військовозобов’язаних у мікроавтобусах. На думку депутата, такі дії підривають довіру до Збройних сил України, не мотивують громадян та дають привід російській пропаганді посилювати напругу в суспільстві.

“Я вважаю, що за такі методи слід суворо карати керівників ТЦК, адже вони дискредитують ЗСУ. Військові навіть просять змінити форму працівників ТЦК, бо в цивільних починає виникати страх, коли їх бачать, особливо під час відпусток. Це ненормальна ситуація”, – наголосив депутат.

Федієнко додав, що “бусифікація” не має масового характеру, але окремі випадки досі трапляються. Деяких керівників ТЦК уже звільнили чи перевели до інших підрозділів, однак проблема ще повністю не вирішена.

Міністр оборони Рустем Умєров, зі свого боку, заявив 18 листопада, що в Україні незабаром буде призначено військового омбудсмена, який займатиметься захистом прав військовослужбовців.

Нагадуємо, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Литвиненко розповів українським ЗМІ, що мобілізація повинна значно посилитися, адже до армії потрібно призвати 160 тисяч осіб за короткий період часу (приблизно 50 – 60 тисяч осіб потрібно мобілізувати в місяць).

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати
MOBILZONE1 годину тому

Українців реєструють на одноразові виплати в 10800 гривень: як отримати

"Відмазки" від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії
MOBILZONE3 години тому

“Відмазки” від мобілізації: що вигадують ухилянти, щоб не йти до армії

Чоловіків, яких "бусифікували", зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо
MOBILZONE4 години тому

Чоловіків, яких “бусифікували”, зможуть поскаржитися військовому омбудсмену: що відомо

Офіційно представлений вбивця флагманів Nubia Z70 Ultra: великий екран без вирізів і нестандартна камера
MOBILZONE17 години тому

Офіційно представлений вбивця флагманів Nubia Z70 Ultra: великий екран без вирізів і нестандартна камера

Панель завдань Windows 11 отримає нові корисні функції
MOBILZONE18 години тому

Панель завдань Windows 11 отримає нові корисні функції

Оператори Київстар, Vodafone і lifecell розповіли у кого найдешевші тарифи
MOBILZONE20 години тому

Оператори Київстар, Vodafone і lifecell розповіли у кого найдешевші тарифи

Без захисту. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вже виклали на торенти
MOBILZONE20 години тому

Без захисту. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вже виклали на торенти

Спецмобілізація чоловіків з "білими білетами: що відомо
MOBILZONE22 години тому

Спецмобілізація чоловіків з “білими білетами: що відомо

"Резерв+" запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків
MOBILZONE1 день тому

“Резерв+” запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків

Як працюють QR-коди на повістках і що робити, якщо отримали недійсне запрошення до ТЦК
MOBILZONE1 день тому

Як працюють QR-коди на повістках і що робити, якщо отримали недійсне запрошення до ТЦК

Київстар попередив про заміну тарифних планів
MOBILZONE3 дні тому

Київстар попередив про заміну тарифних планів

Українських чоловіків уже попередили про сюрприз від "Резерв+": що відомо
MOBILZONE2 дні тому

Українських чоловіків уже попередили про сюрприз від “Резерв+”: що відомо

ПриватБанк попередив про великі зміни із грошима клієнтів 18 листопада: що відомо
MOBILZONE6 днів тому

ПриватБанк попередив про великі зміни із грошима клієнтів 18 листопада: що відомо

Приватбанк добавив у Приват24 нову корисну функцію
MOBILZONE2 дні тому

Приватбанк добавив у Приват24 нову корисну функцію

Смартфон замість ТЦК: що нового готовлять для українських чоловіків
MOBILZONE1 день тому

Смартфон замість ТЦК: що нового готовлять для українських чоловіків

Смартфон замість ТЦК: у Міноборони анонсували трансформацію "Резерв+"
MOBILZONE3 дні тому

Смартфон замість ТЦК: у Міноборони анонсували трансформацію “Резерв+”

Глава Xiaomi назвав 56 пристроїв, які точно отримають HyperOS 2
MOBILZONE7 днів тому

Xiaomi назвала 56 пристроїв, які точно отримають HyperOS 2

Спецмобілізація чоловіків з "білими білетами: що відомо
MOBILZONE22 години тому

Спецмобілізація чоловіків з “білими білетами: що відомо

Майк Тайсон – Джейк Пол: о котрій початок бою, де дивитися пряму трансляцію
MOBILZONE6 днів тому

Майк Тайсон проти Джейк Пол: о котрій початок бою, де дивитися пряму трансляцію

Українцям нагадали, як покращити мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
MOBILZONE2 дні тому

Українцям нагадали, як покращити мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.