Connect with us

MOBILZONE

WhatsApp на деяких Android і iOS з 1-го числа перестане працювати

Опубліковано

WhatsApp на деяких Android і iOS з 1-го числа перестане працювати

Нехай такі сервіси, як Viber, Telegram і WeChat поступово і набирають популярність по всій земній кулі, проте абсолютним рекордсменом за кількістю користувачів є WhatsApp, користуються яким щомісяця понад 2 млрд людей. Даний сервіс є настільки популярним і відомим, що всі ці люди з його допомогою спілкуються один з одним, а це, на секундочку, більш ніж 1/4 від всього населення Землі. Розробники постійно розширюють функціональні можливості свого мессенджера, роблячи все заради того, щоб якомога більше коло людей знаходили його корисним і зручним для вирішення всіх своїх завдань, які так чи інакше пов’язані зі спілкуванням. Проте, іноді творці цього ПО йдуть на такі кроки, які можуть засмутити дуже багатьох, так як вони позбавляють мільйони людей доступу до сучасного зв’язку.

За допомогою такого месенджера, як WhatsApp, можна відправляти текстові повідомлення, пересилати медіафайли, ділитися місцем розташування, дзвонити по аудіозв’язку, здійснювати відеодзвінки, брати участь в групових чатах, а також, крім того, здійснювати цілу масу інших дій, причому перелік таких з кожним місяцем розширюється . Так, наприклад, буквально кілька тижнів тому в даний сервіс впровадили підтримку групових відеодзвінків, щоб він міг хоча б частково конкурувати з такими потужним і популярним суперником, як Zoom. Проте, з 1 лютого 2020 року доступу до даного ПЗ втратили всі власники смартфонів на базі Android 2.3.7 і iOS 8, а також будь-яких старіших ОС. Якщо на мобільний пристрій встановлена ​​застаріла платформа, він просто не зможе підключатися до серверів месенджера.

Творці цього сервісу не просто так відмовляються від підтримки застарілих операційних систем. За їх словами, в глобальній мережі міститься купа інформації про ті чи інші загальнодоступних вразливості в старих платформах. Використовуючи такі дані хакери можуть без труднощів проникнути в будь-чию смартфон, після чого отримати доступ до його листуванні в WhatsApp. Саме тому, щоб убезпечити користувачів, розробники постійно відмовляються від підтримки старих застарілих операційних систем. Як з’ясувало видання china-review.com.ua/, вже починаючи з 1-го лютого 2021 року, тобто буквально через півроку, користуватися цим сервісом стане неможливо якимось чином на будь-яких моделях мобільних пристроїв, що працюють під управлінням Android 4.0.3 і iOS 9, і це, звичайно, гарантовано засмутить дуже багатьох.

За попередніми даними, понад 300 млн осіб через такого нововведення можуть залишитися без доступу до WhatsApp. Саме тому вкрай важливо встигнути оновити операційну систему до мінімальної підходящої, або, якщо зробити це не представляється можливим, варто задуматися про покупку нового мобільного пристрою. Мінімальними версіями ОС для запуску цього сервісу вже з початку 2021 року стануть такі популярні і відомі, як Android 5.0 Lollipop і iOS 10, тоді як на будь-яких старіших працювати він жодним чином просто не зможе, і це обов’язково потрібно враховувати. Якщо не встигнути перенести переписку зі старого телефону на новий до вступу таких нововведень в силу, потім зробити це виявиться практично неможливо, так як доведеться використовувати сторонні інструменти, причому вони є платними і не досить коректно працюють.

Facebook Comments Box
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Чи потрібно мобілізувати примусово: у ЗСУ дали відповідь

Опубліковано

Росія щомісяця мобілізує щонайменше 40 - 50 тисяч осіб, тому Україна повинна як мінімум мобілізувати 30 тисяч, щоб активно протистояти ворогу.

Росія щомісяця мобілізує щонайменше 40 – 50 тисяч осіб, тому Україна повинна як мінімум мобілізувати 30 тисяч, щоб активно протистояти ворогу. Але добровільно мобілізувати таку кількість осіб без примусу неможливо.

Таку заяву зробив письменник і військовослужбовець Павло Вишебаба, який давав інтерв’ю проєкту “Люди змін із Лесею Вакулюк”

За словами військового, багато його знайомих говорять, що мобілізація потрібна, але бусифікація – жахливе явище, тому й люди не хочуть йти до війська добровільно.

На думку Вишебаби, військовозобов’язані, які хотіли бути в армії, пішли туди в перший рік, а інші особи уже шукають виправдання, щоб не іти служити.

Взагалі, чи реальна зараз непримусова мобілізація? Чи зможе Україна мобілізувати 30 тисяч в місяць добровольців? Це питання наріжне, таке, яке стоїть руба. Я думаю, ні. Закінчилися ті люди, які пішли добровільно. І тепер, як і в будь-якій довгій війні, потрібна примусова мобілізація, – заявив військовий.

Боєць зауважив, що примусова мобілізація мала місце як під час Другої світової війни, так і під час війни в Афганістані – іншого вибору не було. Водночас він підкреслив, що розуміє тих, хто боїться загинути чи отримати поранення, однак наголосив на важливості подолання власних страхів заради збереження України.

Також читайте:

Військова присяга уже з 1 вересня для всіх студентів: служити будуть всі

Навіть у власному авто не все дозволено: за що можуть оштрафувати водія на 25 тисяч гривень

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Можна залишитись і без картки та без грошей: як потрібно знімаючи гроші з банкомату

Опубліковано

Можна залишитись і без картки та без грошей: як потрібно знімаючи гроші з банкомату

Попри стрімке зростання популярності безготівкових розрахунків, багато українців продовжують активно користуватися банкоматами для отримання готівки, зарплат, пенсій чи щоденних витрат. Тому важливо пам’ятати про правила безпеки під час зняття коштів.

Хоча більшість розрахунків нині здійснюється через картки або мобільні застосунки, готівка залишається актуальною і робота з банкоматом вимагає обережності, адже техніка може дати збій, а іноді трапляються випадки шахрайства.

Чому важлива пильність

Попри стабільність більшості операцій, банкомати не захищені від технічних збоїв та махінацій, щоб уникнути проблем, слід дотримуватися елементарних заходів безпеки.

Перед тим як вставити картку, уважно огляньте банкомат, якщо помітите сторонні елементи, тріщини, наліпки, приховані камери чи скотч, краще не користуватися таким пристроєм. Це можуть бути ознаки скімінгу – крадіжки даних з картки.

У разі видимих пошкоджень, особливо якщо є сліди втручання, оберіть інший апарат — бажано в банківському відділенні, ТЦ або під охороною.

Що робити, якщо банкомат не видав готівку

Іноді гроші не з’являються, але з рахунку вони списуються. У такій ситуації:

  • зачекайте біля банкомата кілька хвилин – можлива затримка видачі;
  • перевірте баланс через мобільний додаток;
  • якщо кошти списано, але їх не отримано, одразу зверніться до служби підтримки банку;
  • зафіксуйте ситуацію й виконуйте інструкції оператора.

Зазвичай, після внутрішнього розслідування банк повертає кошти протягом кількох днів.

Якщо банкомат «зажував» картку

Іноді картка може залишитися у пристрої, причини можуть бути як технічні, так і пов’язані з безпекою. У такому випадку слід:

  • негайно подзвонити на гарячу лінію банку;
  • за потреби – заблокувати картку;
  • у разі неможливості повернення – замовити перевипуск.

Особливо небезпечно, якщо банкомат розташований у відкритому просторі і карткою може скористатися стороння особа, адже банкомат через деякий час може просто повернути зажовану картку. Навіть без PIN-коду її іноді можна застосувати для покупок онлайн.

Як обрати безпечне місце для зняття грошей

Найкраще використовувати банкомати, встановлені в освітлених та людних місцях: у банківських відділеннях, супермаркетах чи торгових центрах. Уникайте:

  • погано освітлених ділянок;
  • банкоматів біля закутків, пустирів, чи ізольованих зупинок;
  • місць без відеоспостереження.

У разі необхідності зняття коштів у ризикованій зоні – не варто отримувати велику суму.

Додаткові заходи безпеки

  • Ніколи не передавайте картку іншим людям;
  • Не зберігайте PIN-код разом із карткою або в телефоні;
  • Використовуйте двофакторну автентифікацію для онлайн-операцій;
  • Завжди майте під рукою номер гарячої лінії вашого банку.

Хоч користування банкоматами стало звичною частиною життя, не варто забувати про можливі ризики. Дотримуючись простих правил безпеки, ви зможете захистити свої кошти та уникнути неприємних ситуацій.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

У ЗСУ з 18 років: Умєров розповів, чи ТЦК готується до мобілізації молоді

Опубліковано

У ЗСУ з 18 років: Умєров розповів, чи ТЦК готується до мобілізації молоді

Через те що ворог активно поповняє свої війська від 40 до 50 тисяч осіб в місяць, в Україні все частіше піднімається тема зменшення мобілізаційного віку. Проте міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що змін до призовного віку наразі не планується. Про це він повідомив під час спілкування з журналістами, передає кореспондент Укрінформу.

За словами міністра, молоді контрактники віком 18-24 роки, які вже беруть участь у бойових діях, показали високий рівень підготовки, витримки та професіоналізму. Командири позитивно оцінили їхню рішучість на полі бою.

Ми побачили їх у реальних умовах і це дало нам розуміння, що молодь справді сильний та надійний ресурс для оборони. Саме тому держава й надалі інвестуватиме у вдосконалення мотиваційного пакета і заохочуватиме молодь приєднуватися до ЗСУ, – наголосив Умєров.

Програма для вікової групи 18-24 років постійно аналізується за трьома ключовими напрямками: фінансове забезпечення, чисельність учасників та рівень підготовки. Міністерство оборони працює над її розвитком, використовуючи результати соціологічних досліджень, опитувань і фокус-груп.

Молодь в армії це добре, але на сьогодні це тільки на добровільній основі. Зниження мобілізаційного віку наразі не обговорюється“, – наголосив міністр

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Росія щомісяця мобілізує щонайменше 40 - 50 тисяч осіб, тому Україна повинна як мінімум мобілізувати 30 тисяч, щоб активно протистояти ворогу.
MOBILZONE40 хвилин тому

Чи потрібно мобілізувати примусово: у ЗСУ дали відповідь

Можна залишитись і без картки та без грошей: як потрібно знімаючи гроші з банкомату
MOBILZONE2 години тому

Можна залишитись і без картки та без грошей: як потрібно знімаючи гроші з банкомату

У ЗСУ з 18 років: Умєров розповів, чи ТЦК готується до мобілізації молоді
MOBILZONE3 години тому

У ЗСУ з 18 років: Умєров розповів, чи ТЦК готується до мобілізації молоді

Оператори Kyivstar, Vodafone та lifecell блокуватимуть спам і шахраїв: нововведення від Мінцифри
MOBILZONE5 години тому

Оператори Kyivstar, Vodafone та lifecell блокуватимуть спам і шахраїв: нововведення від Мінцифри

Київстар представив нові вигідні тарифи: що змінюється для абонентів
MOBILZONE6 години тому

Київстар представив нові вигідні тарифи: що змінюється для абонентів

Учнів зобов'язали проходити військову підготовку з 1 вересня: названо умови та наслідки
MOBILZONE7 години тому

Учнів зобов’язали проходити військову підготовку з 1 вересня: названо умови та наслідки

ПриватБанк запустив онлайн-платформу для інвесторів: від 1000 гривень
MOBILZONE8 години тому

ПриватБанк запустив онлайн-платформу для інвесторів: від 1000 гривень

Vodafone представив нові гарні тарифи Flexx: ціни
MOBILZONE10 години тому

Vodafone представив нові гарні тарифи Flexx: ціни

Xiaomi випустила дешеві QLED-телевізори серії F 2026
MOBILZONE18 години тому

Xiaomi випустила дешеві QLED-телевізори серії F 2026

У Січні 2025 року у Верховній Раді були прийнятий закон № 12076, який вносить деякі корективи до Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу.
MOBILZONE22 години тому

Військова присяга уже з 1 вересня для всіх студентів: служити будуть всі

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.